Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 50

Wątek: ✔ Kalendarz Halloween

  1. #31
    Osadnik
    Dołączył
    28.06.2015
    Posty
    249
    Serwer
    Kolonia
    Wybaczcie, nie chcę nikogo obrazić, ale mam wrażenie, że albo specjalnie tak piszecie, albo jesteście analfabetami.
    Łatwiej Wam wylewać żale na forum, zamiast zapytać na czacie gry, albo po prostu przeczytać, co przy drzwiach pisze, aby je otworzyć.


    Cytat Zamieszczone przez Dwardssad Zobacz posta
    https://zapodaj.net/ed9184696c6e8.jpg.html
    Pewne słowa cisną się do ust, rozum podpowiada: spokojnie to tylko gra ale ..., niesmak pozostaje.
    Wstyd bb (specjalnie z małej litery).
    Jak się nazywa ten mały dodatek do chrome, w prawym górnym narożniku, widoczny na screeenie...? Taka myszka..?
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 03.11.2019 o 11:07 Powód: Połączenie dwóch postów

  2. #32
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Glavo Zobacz posta
    Jak się nazywa ten mały dodatek do chrome, w prawym górnym narożniku, widoczny na screeenie...? Taka myszka..?
    Nie wiemy, może dlatego że to nie Chrome?

  3. #33
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    29.06.2018
    Posty
    1
    Serwer
    Słoneczny Gród
    u mnie tez tak sie stało. Skandal. Loguje się człowiek codziennie otwiera drzwi a potem mu sie blokuje niedzielne drzwi

  4. #34
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    09.03.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Słoneczny Gród
    I mnie tez. I żadnej rekompensaty nie dostałam. Wydałam wczoraj swoje klejnoty na ponowne otwarcie tych drzwi a wcale nie mogłam otworzyć tych niedzielnych i teraz one kosztuje 300 klejnotów. Porażka

  5. #35
    Odkrywca
    Dołączył
    29.02.2012
    Posty
    815
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Gosik44444 Zobacz posta
    u mnie tez tak sie stało. Skandal. Loguje się człowiek codziennie otwiera drzwi a potem mu sie blokuje niedzielne drzwi
    Cytat Zamieszczone przez meg444 Zobacz posta
    I mnie tez. I żadnej rekompensaty nie dostałam. Wydałam wczoraj swoje klejnoty na ponowne otwarcie tych drzwi a wcale nie mogłam otworzyć tych niedzielnych i teraz one kosztuje 300 klejnotów. Porażka

    nie rozumiem, jesli sie logujecie codziennie, to dlaczego czekalyscie z niedzielnymi drzwami do poniedzialku?
    Na otwarcie 3 pierwszych drzwi klejnoty byly w PW, wiec na to swoich nie wydawalismy.

  6. #36
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    5
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cześć wszystkim,
    Czy może mi ktoś pomóc, nie otwierają mi się specjalne okna w kalendarzu eventowym.
    Wie ktoś może dlaczego tak się dzieje??
    Pozdrawiam

    Też miałem ten sam problem z niedzielnymi drzwiami, dzisiaj przeczytałem na forum o co chodzi i już je otworzyłem. Wszystko fajnie tylko teraz cała operacja kosztowała mnie 600 klejnotów, 300 dostałem jako rekompensatę ale drugie 300 jestem w plecy.
    Przykre to (
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 03.11.2019 o 11:07 Powód: Połączenie dwóch postów

  7. #37
    Osadnik
    Dołączył
    28.06.2015
    Posty
    249
    Serwer
    Kolonia
    Musisz mieć otwarte wszystkie wcześniejsze

  8. #38
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    23.03.2015
    Posty
    1
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Ja nie mogę otworzyć złotych okien, okno 27 w dozwolonym czasie nie dało się otworzyć. Dzisiaj nie mogę odebrać nagrody z okna 31.

  9. #39
    Osadnik
    Dołączył
    14.05.2019
    Posty
    42
    Serwer
    Nowy Świat
    Gdzie sa moje okienka z kalendarza co to (wycięto) jest ? (wycięto)

    dawac te okienka
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 03.11.2019 o 11:12 Powód: Połączenie dwóch postów, korekta treści

  10. #40
    Odkrywca
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    1,108
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Napiszmy to po raz enty.
    Wszystko działa jak należy, no może prawie.
    W czwartym dniu eventu nastąpiła konserwacja, która zamknęła pierwsze trzy drzwi.
    Dlatego BB rozesłało każdemu 300 klejek na ponowne otwarcie tych drzwi.
    I koniec, kropka

    Benek bez urazy, ale BB wyszło z tą konserwą z twarzą, zaś ...
    gracze, którzy nie ogarnęli sprawy teraz sami sobie szkodzą.
    A pisali na forum, jak dali klejki - wykorzystać klejki zgodnie z przeznaczeniem, żeby nie było płaczu, chyba nadaremnie.

Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.