Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 50

Wątek: ✔ Kalendarz Halloween

  1. #21
    Początkujący Odkrywca Awatar The_BEAST_r10
    Dołączył
    19.12.2012
    Posty
    327
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez Zee4c Zobacz posta
    a czy te drzwi musza byc ponownie otwierane? jest osiągniecie albo nagroda za otwarcie wszystkich?
    Muszą, inaczej nie otworzysz złotych drzwi, przeczytaj sobie warunek ich otwarcia a wszystko zrozumiesz

  2. #22
    Osadnik Awatar Dwardssad
    Dołączył
    27.10.2012
    Posty
    33
    Serwer
    Kolonia
    https://zapodaj.net/ed9184696c6e8.jpg.html
    Pewne słowa cisną się do ust, rozum podpowiada: spokojnie to tylko gra ale ..., niesmak pozostaje.
    Wstyd bb (specjalnie z małej litery).
    C.E.N.Z.U.R.A !

  3. #23
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,686
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam serdecznie!

    Jak już MOD_Victoria napisała - podczas ostatniej konserwacji rzeczywiście pierwsze 3 drzwi kalendarza (21.10, 22.10, 23.10) zostały ponownie zamknięte. 24.10.2019 r. wysłaliśmy 300 klejnotów, dzięki którym możecie ponownie otworzyć drzwi i raz jeszcze zdobyć nagrody, jakie się za nimi kryją!

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  4. #24
    Moderator Forum Awatar MOD_Victoria
    Dołączył
    25.02.2015
    Posty
    2,235
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Jeżeli klejnoty, które otrzymaliście w celu otwarcia pierwszych 3 par drzwi w kalendarzu wydacie na inny cel niż były przeznaczone, to może się okazać, że w konsekwencji otwarcie Specjalnych drzwi i zdobycie nagród będzie wiązało się z dodatkowymi kosztami, lub będzie niemożliwe.
    Domyślam się, że w takiej sytuacji chcielibyście uzyskać wsparcie z Supportu.
    Niestety, w takim przypadku jest wysoce prawdopodobne, że Wasze zgłoszenia zostaną rozpatrzone negatywnie.

    Czuję się w obowiązku przestrzec Was, byście tego nie robili i wydali klejnoty zgodnie z przeznaczeniem.


    MOD_Victoria
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 27.10.2019 o 22:18

  5. #25
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    10.03.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Nowa Ziemia

    Drzwi

    Witam , otwieram drzwi z kalendarza , nie mogę wybrać nagrody . Co jest ???????

  6. #26
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    09.03.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Ja tez. Otwierałam wszystkie drzwi po kolei a teraz 3 pierwsze mi wyzerowało i muszę wydać 300 klejnotów żeby otworzyć ponownie

  7. #27
    Odkrywca Awatar Jurek12345
    Dołączył
    27.03.2012
    Posty
    1,040
    Serwer
    Czarci Gaj
    Żeby otworzyć złote drzwi trzeba mieć otwarte wszystkie poprzednie. Na 3 pierwsze drzwi BB przesłało rekompensatę - 300 klejek.

  8. #28
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    26.02.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Nowa Ziemia
    przypinam sie do tematu tez nie moge wybrac nagrody z dzisiejszego dnia

  9. #29
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    30.08.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Słoneczny Gród

    Dotyczy kalendarza wydarzeń specjalnych drzwi

    Cały dzień próbuje otworzyć drzwi 27,10,2019r. niestety program mi tego uniemożliwia jest to ewidentny błąd gry.

  10. #30
    Odkrywca
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    1,108
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Przeczytaj notatkę przy drzwiach i sprawdź czy spełniasz wymagania do otwarcia drzwi.

Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.