Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: TSO Swift Simulator w wersji PL

  1. #1
    Początkujący Odkrywca Awatar The_BEAST_r10
    Dołączył
    19.12.2012
    Posty
    327
    Serwer
    Dolina Odkrywców

    TSO Swift Simulator w wersji PL

    Witam,

    Wiele osób już zna ten symulator, ale zakładam że nie wszyscy.
    Dlatego pragnę wam przestawić projekt gracza Mannerheim
    A ja jako pomocny osadnik postanowiłem pomóc owemu autorowi i swoimi siłami wraz z nim spolszczyliśmy dla was ten oto cudowny program

    Możliwości programu są ogromne i dlatego dużo by wypisywać co on potrafi, skoro autor na swojej stronie głównej już to opisał.
    Co nie co mogę wam jednak podpowiedzieć jak zacząć z nim zabawę.

    Zaczynamy od ściągnięcia wersji ze strony autora na forum testowym. Link zawsze do aktualnej wersji jest podany na pierwszej stronie.

    Następnie po odpaleniu już symulatora program zapyta nas o ustawienie generałów, dajemy na anuluj i przechodzimy do ustawień w celu zmiany języka na PL.



    Po zmianie obu linijek symulator zapyta nas czy zapisać zmiany i dokona restartu. Z każdą zmianą wykona jeden restart.
    Dopiero po obu zmianach języka ustawiamy generałów według własnych potrzeb.

    Po ustawieniu już wszystkich generałów i fal można przystąpić do pierwszej symulacji.
    Robi się to następująco. Wybieramy z listy map mapę która nas interesuje i w sekcji przegląd ustawień mapy klikamy na napraw automatycznie.



    Gdy obozy zostały już przypisane w postaci nazw teraz wystarczy w sekcji szukaj najlepszych napastników na obóz nacisnąć przycisk START.
    Program zacznie symulować każdy obóz z każdym zaznaczonym do symulacji generałem. Wracamy do sekcji przegląd ustawień mapy i oglądamy naszą symulację w postaci okna.



    Aby zrobić z tego formę poradnika wystarczy kliknąć na opcje dodatkowe i pokaż jako poradnik. Tu ustawiamy sobie co nas interesuje, można również zapisać w postaci obrazu na dysku, lub wysłać za pomoc imgur na serwer w postaci linku, aby pokazać go np. znajomym.



    Jak już wspomniałem na samym początku, program oferuje znacznie więcej i trzeba samemu próbować go poznać.

  2. #2
    Moderator Forum Awatar MOD_Victoria
    Dołączył
    25.02.2015
    Posty
    2,235
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Temat zdublowany. Zamykam po uzgodnieniu z autorem.

    MOD_Victoria

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.