Odpowiedz w tym wątku
Strona 8 z 9 PierwszyPierwszy ... 6 7 8 9 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 71 do 80 z 87

Wątek: Pamiętnik Dewelopera: Halloween 2019 - Dyskusja

  1. #71
    Osadnik
    Dołączył
    10.03.2012
    Posty
    51
    Serwer
    Kolonia
    Witam okienko z kaledarza z dnia 8.11 mi sie nie otwirzyło straciłem na to 300 diamentów

  2. #72
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    29.10.2018
    Posty
    263
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Rumburak333 Zobacz posta
    Witam okienko z kaledarza z dnia 8.11 mi sie nie otwirzyło straciłem na to 300 diamentów
    Witaj
    Jeżeli uważasz że to błąd TSO a miałeś drzwi otwarte to napisz proszę w tej sprawie do pomocy technicznej w grze.
    Za pomocą formularza z poziomu profilu w grze albo bezpośrednio na adres mailowy: account.support@thesettlersonline.pl

    Pozdrawiam
    Mod_Zeus

  3. #73
    Osadnik
    Dołączył
    19.02.2012
    Posty
    71
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam , czy statek widmo pojawia się w jakimś konkretnym miejscu? Bo u mnie po upływie czasu nie ma żadnych wiadomości. i statek też się nie pokazuje.

  4. #74
    Osadnik
    Dołączył
    19.02.2012
    Posty
    71
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Bo latarnia to przedmiot cykliczny czyli powinno zadanie się odnawiać. A tak się nie dzieje

  5. #75
    Początkujący Odkrywca Awatar The_BEAST_r10
    Dołączył
    19.12.2012
    Posty
    327
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez siemol14 Zobacz posta
    Witam , czy statek widmo pojawia się w jakimś konkretnym miejscu? Bo u mnie po upływie czasu nie ma żadnych wiadomości. i statek też się nie pokazuje.
    Mam dokładnie tak samo, w księdze brak zadania a statku nie ma.

  6. #76
    Początkujący Odkrywca Awatar M0rdechaj
    Dołączył
    07.03.2012
    Posty
    363
    Serwer
    Kolonia
    Statek pojawia się po lewej stronie, niedaleko statku z cotygodniowych wypraw. Może trzeba kliknąć najpierw na latarnie, żeby pojawił się statek, tak jak jest z choinką?

  7. #77
    Początkujący Osadnik Awatar Thorhallka
    Dołączył
    22.09.2014
    Posty
    2
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez zabka73 Zobacz posta
    Czy komuś jeszcze nie otwierają się specjalne drzwi? Tzn. inaczej - okienko się otwiera, ale przedmiot nie spływa. Dwa raz zgłaszałam i milczenie....
    U mnie podobnie. Wszystkie okienka wcześniejsze otworzone, a zamiast ostatniego (specjalnego) pojawił się pytajnik i nic więcej. myślalam, że może trzeba odczekać 1 dzień, a tu zonk - kalendarza już nie ma.

  8. #78
    Osadnik
    Dołączył
    24.02.2013
    Posty
    44
    Serwer
    Kolonia
    prnt.sc/pvdasx
    http://prntscr.com/pvdfdt

    A miało być tak pięknie ...
    https://forum.thesettlersonline.pl/t...l=1#post284273

    Odkrywcy przyniosą dynie, jeśli zostaną wysłani przed rozpoczęciem fazy zakończenia. Nowe wyszukiwania odkrywców nie zapewnią waluty eventowej.
    jak widać .. od ok 13 każdy powracający jest bez dyniek

  9. #79
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    25.09.2012
    Posty
    19
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    wszystko sie odnawia i dziala... bynajmniej u mnie bo juz 3x odebralem fanty co tydzien.

  10. #80
    Osadnik
    Dołączył
    26.10.2012
    Posty
    90
    Serwer
    Złota Góra
    Przez 3 tygodnie człowiek żył nadzieją że ostatniego dnia dostanie bonus od odkrywców a to info o 15 że Penelopa( BB ) tylko żartowała.

Odpowiedz w tym wątku
Strona 8 z 9 PierwszyPierwszy ... 6 7 8 9 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.