Zobacz wyniki ankiety: Czy potrzebny jest dzień darmowego przesuwania budynków?

Głosujących
81. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • TAK

    78 96.30%
  • NIE

    3 3.70%
Ankieta wielokrotnego wyboru
Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 30

Wątek: ✘ Dzień darmowego przesuwania budynków

  1. #11
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    30.04.2012
    Posty
    11
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Ja też jestem za. Popieram

  2. #12
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    03.09.2016
    Posty
    5
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Świetny pomysł, popieram !

  3. #13
    Odkrywca
    Dołączył
    29.02.2012
    Posty
    815
    Serwer
    Nowa Ziemia
    chyba tylko Nowa Ziemia chce jeszcze przesuwac budynki

  4. #14
    Odkrywca
    Dołączył
    26.03.2012
    Posty
    658
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Z pół roku temu przestawiałem jakieś budynki, tylko w dwa (2) miejsca nie mogłem nic postawić ponownie.
    Myślę, że nawet gdyby dali dzień czy tydzień darmowego przestawiania budynków, to w moim przypadku i tak by nic to nie dało, kiedyś dało się postawić jakiś budynek w danym miejscu, a po usunięciu gra stwierdza że już się nie da i tyle, a jak u mnie tak wyszło, to i u innych było by pewnie podobnie.

    Tak z innej beczki, to faktycznie, nie macie na Nowej Ziemi surowców na przestawianie ? :P napiszcie, to zrobimy z innych serwerów zrzutkę

  5. #15
    Osadnik
    Dołączył
    27.01.2012
    Posty
    182
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Androm3da Zobacz posta
    Tak z innej beczki, to faktycznie, nie macie na Nowej Ziemi surowców na przestawianie ? :P napiszcie, to zrobimy z innych serwerów zrzutkę
    Przestawianie wszystkich budynków na wyspie pochłonie twoją zrzutkę i jeszcze zabraknie.
    A swoją drogą jak tak chętnie się ofiarujesz to zrób ją i przekaż na Nową Ziemię.

  6. #16
    Odkrywca
    Dołączył
    29.02.2012
    Posty
    815
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez zjadaczasu Zobacz posta
    Przestawianie wszystkich budynków na wyspie pochłonie twoją zrzutkę i jeszcze zabraknie.
    Oj, kosztowna impreza, jak sie zmienia duza czesc ustawienia wyspy, np. pod rynek, albo likwidujac wspaniale rezydki...

  7. #17
    Osadnik
    Dołączył
    27.01.2012
    Posty
    182
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Ja pamiętam dwa takie dni. Chyba raz na rok to było. Były niezapowiedziane i tym samym skorzystali ci, którzy codziennie się logują. Taka gwiazdka z nieba, która błyśnie znienacka i nie ma jej. Bonus dla systematycznych.

  8. #18
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,686
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Udzieliliśmy już oficjalnej odpowiedzi na to pytanie w wydarzeniu Zapytaj mnie o cokolwiek (pytanie 82).

    Nie jest to obecnie planowane, ale oczywiście przemyślimy tę propozycję w przyszłości, jeśli uzasadnią to okoliczności.
    Jak już zostało wyjaśnione przez MOD_Victorię, w tym wątku, zmiany statusu tematu mogą zdarzyć się w dowolnym momencie. Temat oznaczony wstępnie przez projektantów jako „dobra sugestia” może zostać odrzucony na kolejnym etapie. Analogicznie, odrzucony pomysł może zostać podjęty do realizacji w późniejszym terminie, ponieważ wpisuje się w obecne plany.

    Proszę również pamiętać, że projektanci gry mogą w dowolny sposób modyfikować sugestie przedstawione przez graczy.

  9. #19
    Osadnik
    Dołączył
    27.10.2018
    Posty
    148
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Androm3da Zobacz posta
    Z pół roku temu przestawiałem jakieś budynki, tylko w dwa (2) miejsca nie mogłem nic postawić ponownie.
    Myślę, że nawet gdyby dali dzień czy tydzień darmowego przestawiania budynków, to w moim przypadku i tak by nic to nie dało, kiedyś dało się postawić jakiś budynek w danym miejscu, a po usunięciu gra stwierdza że już się nie da i tyle, a jak u mnie tak wyszło, to i u innych było by pewnie podobnie.

    Tak z innej beczki, to faktycznie, nie macie na Nowej Ziemi surowców na przestawianie ? :P napiszcie, to zrobimy z innych serwerów zrzutkę
    wiesz jak to jest Penelopa dała oficjalne statystyki który server oddał najwięcej baloników na event rocznicowy i tak wyszło że nasz co za tym idzie wypłukaliśmy się z surowców więc jak najbardziej by taki darmowy dzień nas urządzał ) także śmiało śmiało ślijcie surowce do nas magicznym sposobem a chętnie je spożytkujemy na przesuwanie budynków )

  10. #20
    Osadnik
    Dołączył
    27.01.2012
    Posty
    182
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez BB_Penelopa Zobacz posta
    Udzieliliśmy już oficjalnej odpowiedzi na to pytanie w wydarzeniu Zapytaj mnie o cokolwiek (pytanie 82).

    Pytanie 82: opabayern, Niemcy
    Czy planowane jest wydarzenie z przemieszczaniem budynków za darmo lub tańszym kosztem?
    BB_Alex: Eventy z przestawianiem budynków będą uruchamiane tylko w przypadku krytycznych zmian i zablokowania mapy. Reorganizacja Twoich budynków i optymalizacja gospodarki jest częścią budowania gospodarki w grze The Settlers Online. Ostatnie wydarzenia związane z przemieszczaniem budynków miały negatywny wpływ na użycie mechaniki przenoszenia poza tymi wydarzeniami i zdecydowaliśmy się nie uruchamiać żadnych dodatkowych eventów tego typu, z wyjątkiem sytuacji, gdy jest to naprawdę potrzebne ze względu na krytyczną zmianę lub aktualizację.
    Jest przypadek krytycznych zmian, ponieważ jak już wspominałam i potwierdzają inni gracze ("Z pół roku temu przestawiałem jakieś budynki, tylko w dwa (2) miejsca nie mogłem nic postawić ponownie.") mapa jest inna w swojej możliwości zabudowy od tej, którą zabudowaliśmy.

Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.