Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: star coins

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    08.06.2012
    Posty
    225
    Serwer
    Kolonia

    star coins

    wymyślicie na co można zużywać sc - dużo osób ma juz max lvl nie ma co z nimi robić ....

  2. #2
    Osadnik
    Dołączył
    27.01.2012
    Posty
    182
    Serwer
    Nowa Ziemia
    kupuj premium, dawaj premię dla znajomego itd... itp...

  3. #3
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez gosiaj Zobacz posta
    wymyślicie na co można zużywać sc - dużo osób ma juz max lvl nie ma co z nimi robić ....
    mozna zaczac od myslenia racjonalnie i zaprzestania tluczenia nalogowo przygod z ktorych nic nie ma ..
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  4. #4
    Odkrywca
    Dołączył
    29.02.2012
    Posty
    815
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Mozesz tez wspierac graczy, ktorzy nie maja nadmiaru monet gwiezdnych #przyjme :P

  5. #5
    Osadnik
    Dołączył
    08.06.2012
    Posty
    225
    Serwer
    Kolonia
    nie moge wspierac graczy , bo tym sie nie da handlować, wszyskie premiki starzalki kupuje - nie bede kupowala podków bo mam ich duzo - a do sparkza? a z których przygód jest cos ????? robie rozne przygody i z żadnej nic ciekawego dla mnie już nie dropi

  6. #6
    Osadnik
    Dołączył
    27.01.2012
    Posty
    182
    Serwer
    Nowa Ziemia
    to zakończ grę

  7. #7
    Odkrywca
    Dołączył
    29.02.2012
    Posty
    815
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez gosiaj Zobacz posta
    nie moge wspierac graczy , bo tym sie nie da handlować, wszyskie premiki starzalki kupuje - nie bede kupowala podków bo mam ich duzo - a do sparkza? a z których przygód jest cos ????? robie rozne przygody i z żadnej nic ciekawego dla mnie już nie dropi
    Jak uwazasz, ze sie tym "nie da handlowac", to jeszcze duzo sie mozesz o tej grze nauczyc
    Sparkza wypowiedzi tez nie rozumiesz.

    Cytat Zamieszczone przez gosiaj Zobacz posta
    *** sie odzywasz jak nie masz nic do powiedzenia?
    Zakladam, ze nie okazesz zdziwienia, jak nastepnym razem odzew na Twoj post bedzie zerowy
    Ostatnio edytowane przez MOD_Zeus1 ; 20.10.2019 o 18:47

  8. #8
    konkur4
    Odkładaj na przyszłe wyzwania. Twierdzisz, że nie ma co z nimi robisz, a ile ich masz, że już narzekasz? 10? 20k? zbierz 2kk, zapełnij magazyn, dopiero narzekaj.

Odpowiedz w tym wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.