Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: Gra zaiwesza komputer

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    16.10.2012
    Posty
    17
    Serwer
    Dolina Odkrywców

    gra a kompueter

    Witam,
    od dłuższego czas dziwnie zachowuje mi się laptop. Przy normalnej pracy chodzi cicho, sprawnie i nie mam z nim żadnych kłopotów. Zaczynają się kłopoty gry uruchomię Settlers - wentylator wchodzi na najwyższe możliwe obroty, buczy, szumi, bardzo głośny, obudowa zaczyna się mocno nagrzewać. Po wyłączeniu gry objawy ustępują. Laptop był już w serwisie, wyczyszczony i sprawny. Ma może ktoś tak i wie jak sobie z tym poradzić? Bardzo utrudnia miłą grę.

  2. #2
    Osadnik
    Dołączył
    11.07.2012
    Posty
    212
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Settlersy są bardzo wymagające co do sprzętu, po prostu komp nie wydala zmień detale na słabsze wyłącz dymki itp.

  3. #3
    Odkrywca Awatar kinia19910
    Dołączył
    10.04.2012
    Posty
    916
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Też tak mam, przywykłam...

  4. #4
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    19.01.2014
    Posty
    291
    Serwer
    Złota Góra
    włącz muzykę i załuż słuchawki.

  5. #5
    Odkrywca Awatar horis
    Dołączył
    07.04.2015
    Posty
    588
    Serwer
    Złota Góra
    za slaby laptop- mialem podobnie, zmienilem na mocniejszy sprzet i tego nie mam
    gra to przyjemnosc, ale kulturka musi byc;
    moze bywam brutalny, ale za to szczery

  6. #6
    Elelkal_
    Uruchom setki i obserwuj temperaturę procesora, jeśli jest zbyt duża( jeśli jest w granicach 60-65 stopni), to z pewnością trzeba sprawdzić stan pasty termoprzewodzącej, ewntualnie nałożyć nową. Zbyt głośna praca wentylatora sugeruje, że wentylator zatarł się najpewniej z kurzu itp. Wyczyść go, nasmaruj, jeśli się da, ewentualnie wymień go. Zwłaszcza jeśli problemy pojawiły się jakiś czas temu a wcześniej tak nie było. Zwykle podczas dużych obciążeń lapka/kompa widać, że coś jest nie tak a będzie tylko gorzej. Chyba, że zawsze tak miałeś, wtedy zostaje się tylko przyzwyczaić.

  7. #7
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    16.10.2012
    Posty
    17
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    pozytywnie pisząc - padłem po przeczytaniu tej rady

  8. #8
    Osadnik Awatar deagostini85
    Dołączył
    29.09.2014
    Posty
    128
    Serwer
    Złota Góra
    za slaby laptop- mialem podobnie, zmienilem na mocniejszy sprzet i tego nie mam
    To sety zmuszają do zmiany sprzętu jak najnowsze wydania gier hahahahahahahaha...

  9. #9
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    14.07.2012
    Posty
    11
    Serwer
    Kolonia

    Gra zaiwesza komputer

    Od dziś rana po wlaczeniu TS, laptop zawiesza sie na amen, inne strony dzialaja bez problemu do momentu uruchomienia TS, ma ktos taki problem? Jakies podpowiedzi moze...

  10. #10
    Początkujący Odkrywca Awatar M0rdechaj
    Dołączył
    07.03.2012
    Posty
    363
    Serwer
    Kolonia
    Zaktualizuj flash playera oraz przeglądarki, przeskanuj w poszukiwaniu wirusów.

Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.