Odpowiedz w tym wątku
Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 49

Wątek: Zmiany w grze - 15.10.2019 - Dyskusja

  1. #31
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    04.05.2013
    Posty
    5
    Serwer
    Nowy Świat
    A gdzie te zmiany oczywiście poza tym ze kupa błędów ?

  2. #32
    Początkujący Osadnik Awatar Mika17
    Dołączył
    15.11.2012
    Posty
    20
    Serwer
    Słoneczny Gród
    U mnie zniknął mały statek ,miałam wiry robić i nic ...pustka .Z tego co wiem to u innych też zadania zniknęły . Brawo !!!!

  3. #33
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,686
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam serdecznie!

    Jeżeli chodzi o zaginiony Statek - to problem jest nam znany i pracujemy nad jego naprawą. Dam Wam znać, jeżeli pojawią się nowe informacje.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  4. #34
    Osadnik Awatar THEBADDEST
    Dołączył
    19.11.2012
    Posty
    111
    Serwer
    Złota Góra
    Hej

    a ja po konserwacji mam problem z premią dla znajomego. Przestała mi podwajać produkcję w każdym aspekcie, chociaż pozostało jeszcze 6 dni do końca, czy ktoś odnotował podobne kłopoty?

  5. #35
    Odkrywca
    Dołączył
    26.03.2012
    Posty
    658
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez MOD_Victoria Zobacz posta

    Nadmiarowe plany do Epickiej Kuźni będą zamienione na brakujące plany, a kiedy będzie już komplet (tak jak u Ciebie) reszta zostanie przekształcona w owoce trudów. Nie można wykluczyć, że problem zdublowanych planów pojawi się ponownie, ale te które posiadacie zostaną zamienione na coś przydatnego.

    Pozdrawiam
    MOD_Victoria
    6 owoców za 6 planów ? chyba żart jakiś, myślałem raczej o 15 owocach za 2 plany, razem 45...

  6. #36
    Osadnik
    Dołączył
    11.09.2012
    Posty
    78
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    "Plany działają ale trzeba wyłączyć premie na epickiej kuźni." Mam wyłączoną i w dalszym ciągu jak wrzuciłem plan nic się nie zmieniło , a kuźnia że tak powiem jest dalej "dziewicza". Wcześniej nie pamiętam, czy premia była, czy też nie jak rzucałem plany. Ale jest jeden sukces- co tam rozbudowa kuźni- jest owoc. Teraz w gwieździe 5 wielkich bitw i dylemat, czy jest sens robić.

  7. #37
    Osadnik
    Dołączył
    26.10.2012
    Posty
    90
    Serwer
    Złota Góra
    "Wyzwalacz pierwszego pod-zadania w łańcuchu zadań „Zagubiony kompas” został zmieniony tak, aby liczyć Kodeksy uzyskane z dowolnego źródła; obejmuje Introligator z Przygody i Specjalny Magazyn Prowiantu."

    niestety nadal nie działa, nie zaliczyło zadania

    ok, działa , po prostu kodeks jest w gwieździe i po dodaniu go zalicza zadanie.
    Ostatnio edytowane przez maksio39 ; 17.10.2019 o 11:09

  8. #38
    Osadnik
    Dołączył
    12.06.2013
    Posty
    65
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Androm3da Zobacz posta
    6 owoców za 6 planów ? chyba żart jakiś, myślałem raczej o 15 owocach za 2 plany, razem 45...
    Też tak uważam.

  9. #39
    Odkrywca
    Dołączył
    16.10.2014
    Posty
    1,071
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez BB_Penelopa Zobacz posta
    Witam serdecznie!

    Jeżeli chodzi o zaginiony Statek - to problem jest nam znany i pracujemy nad jego naprawą. Dam Wam znać, jeżeli pojawią się nowe informacje.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa
    kolejne bledy z waszej strony , pewnie przy ich naprawie zaskoczycie nas seria nastepnych

  10. #40
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    07.03.2012
    Posty
    434
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez pretor29 Zobacz posta
    kolejne bledy z waszej strony , pewnie przy ich naprawie zaskoczycie nas seria nastepnych
    Zbieramy właśnie we firmie pieniądze na jakiegoś poważnego fachowca co by coś zrobił z tą grą bo my wszyscy tu po marketingu i księgowości robimy co umiemy najlepiej czyli nic samo się może naprawi albo przestaniecie pytać tylko otworzycie szerzej portfele. Daliśmy wam nowego introligatora 2 za darmo dlaczego trzeciego nie kupujecie ( żeby on ciągle pracował przy 3 sztukach to potrzeba non stop robić przygody a co dopiero jak by było 4 czy 5 sztuk no tak i każda kolejna sztuka skraca czas coraz mniej)

Odpowiedz w tym wątku
Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.