Odpowiedz w tym wątku
Strona 4 z 7 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 6 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 69

Wątek: Błąd logowania przez naszą klasę nk.pl

  1. #31
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,692
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Belmondo82 Zobacz posta
    Ja też mam problem od pazdziernika z logowaniem przez nk. Suport zbywa mnie standardowym tekstem.
    Nawet probowałem migracji konta ale jest jeszcze gorzej teraz nie mozna wogule wejsc na Pl strone smiech na sali

    Witaj!


    Niestety nie mam niczego nowego do przekazania. Sprawa została zgłoszona programistom gry i ma status będącej w trakcie rozpatrywania. Ufam, że kiedy prace się zakończą, będzie można bez problemu się logować. Nie mam natomiast wiedzy na temat tego, kiedy się to stanie, gdyż nie otrzymałam takiej informacji od naszych specjalistów.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  2. #32
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    03.11.2013
    Posty
    7
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez BB_Penelopa Zobacz posta
    Witam serdecznie!

    Przypominam, że ujawnianie na forum korespondencji z Supportem jest niezgodne z regulaminem.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa
    https://forum.thesettlersonline.pl/t...dy-Og%C3%B3lne

    W którym regulaminie to pisze? Szkoda mi że tak bb podchodzi do sytuacji, szybciej już dawno zrobili by kopie kont, nawet z levelem, jakoś na testowym to działa

  3. #33
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    27.07.2012
    Posty
    7
    Serwer
    Czarci Gaj
    Ważniejsze jest ujawnianie treści korespondencji z supportem (którą to, nota bene, wszyscy dostajemy identyczną) niż załatwienie banalnej sprawy logowania? Czy my w ogóle będziemy mogli wrócić do tych starych kont? Czy wiadomo chociaż skąd wynika ten problem? A może Ci mityczni programiści (w ilości zapewne sztuk 2) zajmują się kolejnym eventem bo przecież walentynki już wkrótce! A problem dotyczy zapewne wyłącznie użytkowników z Polski więc kto by się tam przejmował.
    A co do regulaminu - jest tam tylko zapis o cytowaniu korespondencji z obsługą gry i moderatorami. Nikt tu niczego nie cytował, a czy support to to samo co obsługa gry? Nie wiem, ale słowniczka nie widzę, więc uznaję, że nie.

  4. #34
    Początkujący Odkrywca Awatar The_BEAST_r10
    Dołączył
    19.12.2012
    Posty
    327
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez Beata_Grajka Zobacz posta
    A problem dotyczy zapewne wyłącznie użytkowników z Polski więc kto by się tam przejmował.
    I tu jest sedno problemu! Trafiłaś w dziesiątkę tymi słowami!

  5. #35
    Odkrywca
    Dołączył
    29.02.2012
    Posty
    815
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez BB_Penelopa Zobacz posta
    Witam serdecznie!

    Przypominam, że ujawnianie na forum korespondencji z Supportem jest niezgodne z regulaminem.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa
    ....przeciez oni pisza i tak mniej wiecej to samo w kazdej odpowiedzi... wyczysc ciastka, cache, zmien przegladarke, komputer, pracujemy nad tym, poczekaj 15 min, a jak nie odpowiesz w ciagu 48 godzin to zamkniemy zgloszenie.

    Czy na innych wersjach jezykowych tez taki zakaz obowiazuje?

  6. #36
    Pietia32
    Może ktoś w końcu określi, kiedy się będzie można zalogować.Mija trzeci miesiąc i dalej nic,ja napisałem do supportu nk i oni o takim problemie nic nie wiedzą.Wiem jest to darmowa gra i macie prawo zablokować graczom,ale ja dałem do gry prawdziwe pieniądze i nie mogę zagrać.Moje nerwy w tym przypadku są na wykończeniu i zastanawiam się,nad wizytą u jakiegoś mecenasa,w końcu pieniądze zabrali.Penelopo czekam na odpowiedż.

  7. #37
    Odkrywca
    Dołączył
    27.03.2014
    Posty
    506
    Serwer
    Nowa Ziemia
    zanim wydasz na mecenasa poczytaj regulamin ;D
    Milczenie Jaghutów przesycała ironia...
    A SERWERY i tak powinny być połączone..

  8. #38
    Pietia32
    Może ktoś w końcu się określi kiedy zostanie naprawiony problem z logowanie przez nk.Mija 3 miesiąc i dalej cisza,jedno i to samo odpisują,wiemy o problemie i pracujemy nad nim.Ciekawe co to za technicy naprawiają że im to tyle czasu zajmuje.Penelopo czekam na odpowiedż.

  9. #39
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    09.11.2017
    Posty
    3
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Pietia32 Zobacz posta
    Może ktoś w końcu się określi kiedy zostanie naprawiony problem z logowanie przez nk.Mija 3 miesiąc i dalej cisza,jedno i to samo odpisują,wiemy o problemie i pracujemy nad nim.Ciekawe co to za technicy naprawiają że im to tyle czasu zajmuje.Penelopo czekam na odpowiedż.
    Po co fatygować kogokolwiek, ja Ci mogę odpowiedzieć:

    Niestety nie mam niczego nowego do przekazania. Sprawa została zgłoszona programistom gry i ma status będącej w trakcie rozpatrywania. Ufam, że kiedy prace się zakończą, będzie można bez problemu się logować. Nie mam natomiast wiedzy na temat tego, kiedy się to stanie, gdyż nie otrzymałam takiej informacji od naszych specjalistów.

    Pozdrawiam, Proszę. Dziękuję ;-)

  10. #40
    Pietia32
    Witam ponownie graczy którzy mogą się logować.Już 4 miesiąc nie można się zalogować przez nk,kiedy nasi ukochani technicy uporają się z tym problemem ?.Penelopo ile jeszcze mamy czekać ?.

Odpowiedz w tym wątku
Strona 4 z 7 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 6 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.