Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 7 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 69

Wątek: Błąd logowania przez naszą klasę nk.pl

  1. #11
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    17.07.2016
    Posty
    2
    Serwer
    Złota Góra
    Czy wiadomo już kiedy będzie działać logowanie przez nk.?

  2. #12
    Osadnik
    Dołączył
    02.12.2014
    Posty
    218
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez Łobuz12 Zobacz posta
    Czy wiadomo już kiedy będzie działać logowanie przez nk.?
    To chyba nie wiadomo, bo u nas w Gildii też kolega nie może się doczekać konkretnego rozwiązania problemu

  3. #13
    Osadnik
    Dołączył
    28.07.2014
    Posty
    52
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    BB czy wam nie wstyd, macie w dupie graczy. Wszystko chrzanicie ! DOSŁOWNIE WSZYSTKO !! Może ktoś tam na górze w końcu by wziął tą całą paczkę popaprańców i doprowadził do porządku. Z Waszej winy ludzie nie mogą grać i tylko i wyłącznie z Waszej. Skoro godzicie się na współpracę z innymi portalami to ma to funkcjonować jak należy. Zabieracie ludziom pieniądze i tak to wygląda. Ludzie kupe kasy wrzucili w grę a Wy macie to w dupie i taka prawda. Meile do supportu nic nie dają i nie ściemniajcie ciągle, tylko weźcie się do roboty.

  4. #14
    Osadnik
    Dołączył
    07.03.2012
    Posty
    47
    Serwer
    Kolonia
    Elo tez mam problem z połączeniem ładuje gre a na koniec wyskakuje połączenie zostało przerwane Prosimy o cierpliwość i po zabawie hehe Pozdrawiam ludzi którzy tkwią w tej grze (*_*)

  5. #15
    Osadnik
    Dołączył
    10.03.2012
    Posty
    51
    Serwer
    Kolonia
    nie mogę się zalogować przez chrome i firefoxa

  6. #16
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,686
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam serdecznie!

    Niestety nie mam żadnych nowych wieści do przekazania. Sprawa została zgłoszona programistom gry i ma status będącej w trakcie rozpatrywania. Ufam, że kiedy prace się zakończą, będzie można bez problemu się logować. Nie mam natomiast wiedzy na temat tego, kiedy się to stanie, gdyż nie otrzymałam takiej informacji od naszych specjalistów.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  7. #17
    Osadnik
    Dołączył
    02.12.2014
    Posty
    218
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez BB_Penelopa Zobacz posta
    Witam serdecznie!

    Niestety nie mam żadnych nowych wieści do przekazania. Sprawa została zgłoszona programistom gry i ma status będącej w trakcie rozpatrywania. Ufam, że kiedy prace się zakończą, będzie można bez problemu się logować. Nie mam natomiast wiedzy na temat tego, kiedy się to stanie, gdyż nie otrzymałam takiej informacji od naszych specjalistów.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa
    Czy już wiadomo kiedy ta sprawa zostanie załatwiona? Mam znajomych, którzy nadal nie moga się zalogować do gry.

  8. #18
    Osadnik
    Dołączył
    18.10.2019
    Posty
    31
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Trzeba im na bieżąco przypominać o rekompensacie, ciężko tutaj mówić o straconej produkcji... księgi, manuskrypty, tomy, opowiesci przygodowe czy tokeny przez miesiac to by było tego całkiem sporo

    Ale w pierwszej kolejności 2x młodszy gemini i 3x zauroczony odkrywca, paczka przerazliwego wzmocnienia, 3x latarnia widmo, straszne dwory i inne budynki?

    Nawet sobie nie wyobrażam zebym tego nie miał na koncie z 71 lvl

  9. #19
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    17.04.2012
    Posty
    13
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Tutaj się zgadzam ODDAJCIE CHOCISZA bo nie ma z kim grać w tą grę i to raz raz. Chyba że chcecie się gniewać.

  10. #20
    Osadnik
    Dołączył
    18.10.2019
    Posty
    31
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez akukumamuniu Zobacz posta
    Tutaj się zgadzam ODDAJCIE CHOCISZA bo nie ma z kim grać w tą grę i to raz raz. Chyba że chcecie się gniewać.

Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 7 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.