Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 41

Wątek: Serwer Testowy: Wydarzenie Halloween

  1. #11
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    taki skrót myślowy, chodziło mi oczywiście o elit piechotę, a nie wszystkie jednostki. Ale jak pisałem, to bardziej generał do poświęceń, wiec jednostek ofensywnych lub ciężkich dostawał nie będzie więc mistrz planowania do nich też zbyteczny.

    Teraz udało mi się jasno wyrazić, mam nadzieje

  2. #12
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    07.03.2012
    Posty
    434
    Serwer
    Nowy Świat
    Nowy genek jest użyteczny w kilku przypadkach w kilka sekund można sobie sprawdzić gdzie przy użyciu TSO Swift Simulator (ex MCC Simulator). Widzę że cisną niemiłosiernie kasę z uzależnionych . Wystarczy sobie zajrzeć tu https://www.similarweb.com/website/t...ne.pl#overview aby uświadomić sobie, że ta gra się kończy. W kwietniu było 1,15 kk a w lipcu już 0,84kk zniknęło 27 % u niemiaszków podobnie
    Ostatnio edytowane przez wojtex113 ; 02.10.2019 o 21:25

  3. #13
    motylek2jo
    Hej a ja piszę zupełnie z innej beczki ...cały rok czekam na to wydarzenie ,,jak dla mnie jest najlepsze i są najlepsze okazje do zdobycia u kupca , uwielbiam duchy upiory i golemy !!!!

  4. #14
    Początkujący Odkrywca Awatar Lord_Crain
    Dołączył
    24.09.2012
    Posty
    415
    Serwer
    Złota Góra
    Hmmm, olej silnikowy, premia dla znajomego i miłosne uniesienie(event walentynkowy) i produkcja pełną parą

    Od zeszłego roku liczę jak widać bezowocnie, że w końcu dodadzą kolejny typ smentarza skoro jest zaprawa i deski mahoniowe. A tak event ten sam co od 2012 z nałożonymi kilkoma dodatkami

  5. #15
    Osadnik
    Dołączył
    02.11.2016
    Posty
    225
    Serwer
    Nowa Ziemia
    kiedy wreszcie naprawicie produkcje w magazynach i werbunek podczas uruchomionej premki dla znajomych nawet nie wiadomo kiedy to sie zrobi, czas ucieka i powinien być zwrot czasu premii dla tych co mieli uruchomione siit!

  6. #16
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,686
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez motylek2jo Zobacz posta
    Hej a ja piszę zupełnie z innej beczki ...cały rok czekam na to wydarzenie ,,jak dla mnie jest najlepsze i są najlepsze okazje do zdobycia u kupca , uwielbiam duchy upiory i golemy !!!!
    Witam serdecznie!

    Miło mi to słyszeć! Jak podobają Ci się nowości na naszym serwerze testowym? Co najbardziej przypadło Ci do gustu? Co najmniej?

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  7. #17
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,686
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez chocisz Zobacz posta
    kiedy wreszcie naprawicie produkcje w magazynach i werbunek podczas uruchomionej premki dla znajomych nawet nie wiadomo kiedy to sie zrobi, czas ucieka i powinien być zwrot czasu premii dla tych co mieli uruchomione siit!
    Witam serdecznie!

    Opisany problem jest nam znany i pracujemy nad jego poprawieniem. Przepraszam za niedogodności z tym związane i proszę o cierpliwość w czasie, kiedy nasi deweloperzy pracują nad poprawkami.

    Dziękuję za zrozumienie,
    BB_Penelopa

  8. #18
    Osadnik
    Dołączył
    27.10.2018
    Posty
    148
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Lord_Crain Zobacz posta
    Hmmm, olej silnikowy, premia dla znajomego i miłosne uniesienie(event walentynkowy) i produkcja pełną parą

    Od zeszłego roku liczę jak widać bezowocnie, że w końcu dodadzą kolejny typ smentarza skoro jest zaprawa i deski mahoniowe. A tak event ten sam co od 2012 z nałożonymi kilkoma dodatkami
    Czyli co dobrze kminię ? jeśli źle proszę poprawcie mnie podstawowa produkcja 1 dynia, z olejem będzie 5 sztuk, na premce dla przyjaciela już 10 sztuk ? z uniesieniem 20 ? aż tak dobrze to się wszystko sumuje ? czy marzenie ściętej głowy ??

  9. #19
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    17.11.2012
    Posty
    433
    Serwer
    Złota Góra
    Generał ma flankowanie na jednostkach defensywnych, więc jakaś tak użyteczność w specyficznych warunkach będzie, jak czempioni. Chociaż wiadomo - bardziej jako kamikadze.

    Natomiast moją gwiazdą jest kopalnia brązu - dowód na to, że przedwcześnie pochwaliłem deweloperów za to, że zaczynają się orientować, co się dzieje w grze.
    Będzie kupowana w dwóch celach: ironicznie i przez pomyłkę

    A Penelopie premię świąteczną za to, że na cały wątek narzekania (słusznego) znalazła jedną zadowoloną osobę i odpowiedziała jej.

  10. #20
    Osadnik
    Dołączył
    12.08.2012
    Posty
    154
    Serwer
    Nowa Ziemia
    mnie event halloweenowy bardzo się podoba. W sumie nic ciekawego do kupienia, bo oferta odgrzewana sprzed lat (ciekawe rzeczy kupione już na poprzednich eventach), a nowo dorzucone przedmioty to ogólnie mówiąc... bezwartościowe śmieci w kosmicznych cenach (no bo jak drogo to musi być cool ), dzięki czemu nie trzeba się spinać i można go odhaczyć dla zasady. Dla mnie wielki plus )) Podobnie jak być może dla większości starych stażem wyjadaczy

Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.