Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Osiągnięcia - zadania z misjami

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    10.10.2013
    Posty
    5
    Serwer
    Słoneczny Gród

    Osiągnięcia - zadania z misjami

    Od kilku dni nie zalicza mi w osiągnięciach zrobionych misji. Ciągle mi pokazuje, że mam zrobione tylko trzy, a przecież codziennie robię wszystkie te, które są w codziennych zadaniach. W celu sprawdzenia czy rzeczywiście tak jest zrobiłam jeszcze dodatkowo jedną misję, którą miałam podwójnie w gwieździe. Nadal pokazuje zaliczone tylko trzy

  2. #2
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Pod nazwą 'misje' kryją się przygody, i to tylko te militarne, czyli scenariusze odpadają.

  3. #3
    Osadnik
    Dołączył
    02.06.2014
    Posty
    105
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Imro13 Zobacz posta
    Od kilku dni nie zalicza mi w osiągnięciach zrobionych misji. Ciągle mi pokazuje, że mam zrobione tylko trzy, a przecież codziennie robię wszystkie te, które są w codziennych zadaniach. W celu sprawdzenia czy rzeczywiście tak jest zrobiłam jeszcze dodatkowo jedną misję, którą miałam podwójnie w gwieździe. Nadal pokazuje zaliczone tylko trzy
    Zrób 7 x łupieżcy grobowców i ci zaliczy.

  4. #4
    Moderator Forum Awatar MOD_Victoria
    Dołączył
    25.02.2015
    Posty
    2,235
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Dzień dobry!

    Ponieważ problem dotyczy Wydarzenia Rocznicowego 2019, czyli nie jest juz aktualny - wątek zamykam i przenoszę do archiwum.

    Pozdrawiam
    MOD_Victoria

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.