Odpowiedz w tym wątku
Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 35

Wątek: Interakcja: Twoje kalkulacje dotyczące wydarzenia

  1. #21
    Osadnik Awatar Marzenka87
    Dołączył
    16.03.2017
    Posty
    180
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez Jusia80 Zobacz posta
    Mój drogi pksd.
    Jestem żywym dowodem na to że istnieją gracze z niskim lvlem, którzy świetnie bawią się na evencie bez multikonta. Gram od 4 miesięcy mam 42 lvl, mam tylko jedno konto. Gra wprawdzie wymaga trochę zaangażowania, ale na moje ciasto jest popyt zarówno w kantorze handlowym, jak i przy wymianach. Czasami kupuję też za ciasto broń i przedmioty potrzebne do rozgrywki dopiero na wyższych lvlach. Pytasz po co? Do handlu. Po to, by po evencie sprzedać je w korzystnych cenach. I wcale nie oznacza to,że mam multikonto.
    Regulamin gry zakazuje multikonta, ale nie zabrania nikomu myśleć, dlatego zakup tych przedmiotów przez graczy z niskim lvlem nie jest blokowany.
    Event jest naprawdę świetny, umożliwia graczom z niższym lvlem rozwinięcie konta, motywuje do współpracy pomiędzy graczami, choć poprzeczka w celu społecznościowym postawiona jest dość wysoko.
    Dziękuję BB za zorganizowanie eventu i życzę wszystkim miłej gry.
    Brawo Jusia80
    Event fajny, trzeba było tylko troche pomyslec na początku.
    A II cel spolecznosciowy powinnismy osiagnac jutro mniej wiecej o tej porze

  2. #22
    Osadnik
    Dołączył
    29.02.2012
    Posty
    85
    Serwer
    Nowy Świat
    i jeszcze celu osiągnięcia nie ma a jest 12:42

  3. #23
    Osadnik
    Dołączył
    24.01.2013
    Posty
    31
    Serwer
    Czarci Gaj
    Licznik na pasku pokazuje bajki a nie wynik, czasami rośnie w oczach a na drugi dzień jest mniej niż dnia poprzedniego. Cel osiągniemy albo nie wg uznania po konserwie przeprowadzonej przez BB

  4. #24
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    07.03.2012
    Posty
    434
    Serwer
    Nowy Świat
    https://forum.diesiedleronline.de/th...hen-Wir/page35
    Nic nie trzeba zgadywać niemcy przeprowadzają relacje na żywo z wydarzenia polegającego na śledzeniu paska postępu ( fajne mają zajęcie obserwowanie i dokumentowanie wymyślonego postępu- nie wiem co o tym sądzić ale jak im to sprawia przyjemność co mi do tego )

  5. #25
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    27.01.2019
    Posty
    3
    Serwer
    Czarci Gaj
    Co jest z tym geologiem, że nie zgadza się czas szukania np. żelaza? Napisane jest trzy razy dłużej, a 3h w porównaniu do 30min to nie jest trzy razy dłużej.

  6. #26
    Osadnik
    Dołączył
    08.07.2012
    Posty
    76
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Bo to jest trzy razy dłużej w odniesieniu do zwykłego "tawernianego" geologa

  7. #27
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    27.01.2019
    Posty
    3
    Serwer
    Czarci Gaj
    A ten z tawerny ile ma? 30 min...

  8. #28
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    27.01.2019
    Posty
    3
    Serwer
    Czarci Gaj
    Dobra ma 1h ale to jest lipa :P

  9. #29
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez wojtex113 Zobacz posta
    ( fajne mają zajęcie obserwowanie i dokumentowanie wymyślonego postępu- nie wiem co o tym sądzić ale jak im to sprawia przyjemność co mi do tego )
    Napisanie skryptu robiacego screenshoty co godzine zajmuje ~5 min jesli wiesz co robisz. Schedulowanie tego zeby wykonywal sie co godzine kolejna minute.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  10. #30
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    07.03.2012
    Posty
    434
    Serwer
    Nowy Świat
    Czy ja napisałem że jest to trudne mnie tylko dziwi po co to robić jak w tą grę globalnie gra mniej niż 100 k ludzi. 35 stron też napisały boty na forum skoro od samego początku wiadomo, że to zadanie się samo się odliczy chwilę przed końcem.

Odpowiedz w tym wątku
Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.