Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: [22687] Źle wyświetlające się zadania gildii

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    20.12.2015
    Posty
    67
    Serwer
    Złota Góra

    [22687] Źle wyświetlające się zadania gildii

    Witam
    Chciałem poinformować o błędzie w grze.
    W Księdze zadań nie wyświetla się poprawnie "zadanie gildii" - jest jakby schowanie "nierozwinięte", po naciśnięciu strzałki rozwijającej,zadanie nadal nie rozwija się. Między informacją o zadaniu gildii, a innym zadaniem jest około 1mm okienko i da się kliknąć, ale tym razem nie wyświetla się prawidłowe zadanie gildii tylko zadanie "posiadaj na swojej wyspie min 6 rezydencji". Zadanie to jest bez możliwości zaliczenia go. Nie ma ptaszka do odhaczenia. Poprawne zadanie gildii da się zrobić jeśli ktoś powie co jest jego przedmiotem bo po wypełnieniu wymagań, wylogowaniu się i zalogowaniu ponownym wyświetla się informacja, że zadanie wykonano. Klikając na tę informację wchodzę do zadania gildii i mogę odhaczyć ptaszka i zaliczyć je.
    Proszę o naprawienie tego błędu.

  2. #2
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,692
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Entermax Zobacz posta
    Witam
    Chciałem poinformować o błędzie w grze.
    W Księdze zadań nie wyświetla się poprawnie "zadanie gildii" - jest jakby schowanie "nierozwinięte", po naciśnięciu strzałki rozwijającej,zadanie nadal nie rozwija się. Między informacją o zadaniu gildii, a innym zadaniem jest około 1mm okienko i da się kliknąć, ale tym razem nie wyświetla się prawidłowe zadanie gildii tylko zadanie "posiadaj na swojej wyspie min 6 rezydencji". Zadanie to jest bez możliwości zaliczenia go. Nie ma ptaszka do odhaczenia. Poprawne zadanie gildii da się zrobić jeśli ktoś powie co jest jego przedmiotem bo po wypełnieniu wymagań, wylogowaniu się i zalogowaniu ponownym wyświetla się informacja, że zadanie wykonano. Klikając na tę informację wchodzę do zadania gildii i mogę odhaczyć ptaszka i zaliczyć je.
    Proszę o naprawienie tego błędu.
    Witaj!

    Najlepiej będzie jak wyślesz zgłoszenie do Supportu - koniecznie ze zrzutem ekranu.

    Pozdrrawiam,
    BB_Penelopa

  3. #3
    Osadnik
    Dołączył
    20.12.2015
    Posty
    67
    Serwer
    Złota Góra
    Cześć BB_Penelopa na jaki adres mam to wysłać do suppotu szukałem, ale znalazłem tylko formularz kontaktowy bez możliwości dodawania załącznika.
    Będę wdzięczny o jakiś adres, albo pokierowanie mnie?

    Pozdrawiam
    Entermax
    Ostatnio edytowane przez Entermax ; 04.07.2019 o 08:03 Powód: nie postawiłem "?"

  4. #4
    Początkujący Odkrywca Awatar M0rdechaj
    Dołączył
    07.03.2012
    Posty
    363
    Serwer
    Kolonia

  5. #5
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    10.10.2013
    Posty
    5
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Entermax Zobacz posta
    Witam
    Chciałem poinformować o błędzie w grze.
    W Księdze zadań nie wyświetla się poprawnie "zadanie gildii" - jest jakby schowanie "nierozwinięte", po naciśnięciu strzałki rozwijającej,zadanie nadal nie rozwija się. Między informacją o zadaniu gildii, a innym zadaniem jest około 1mm okienko i da się kliknąć, ale tym razem nie wyświetla się prawidłowe zadanie gildii tylko zadanie "posiadaj na swojej wyspie min 6 rezydencji". Zadanie to jest bez możliwości zaliczenia go. Nie ma ptaszka do odhaczenia. Poprawne zadanie gildii da się zrobić jeśli ktoś powie co jest jego przedmiotem bo po wypełnieniu wymagań, wylogowaniu się i zalogowaniu ponownym wyświetla się informacja, że zadanie wykonano. Klikając na tę informację wchodzę do zadania gildii i mogę odhaczyć ptaszka i zaliczyć je.
    Proszę o naprawienie tego błędu.
    Mam dokładnie to samo, ale nie wiem jak opisać, a nie mogę zrobić lub juz nie potrafię na tym komputerze na którym obecnie pracuję zrobić skreena

  6. #6
    Osadnik
    Dołączył
    20.12.2015
    Posty
    67
    Serwer
    Złota Góra
    Witam ponownie
    Wysłałem maila ze zrzutem z ekranu do suppot - zobaczymy czy ktoś ruszy ten temat.

  7. #7
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    09.05.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Nowy Świat

    [22687] Źle wyświetlające się zadania gildii

    Wydaje mi się, że temat ten nie był jeszcze poruszany. Od jakiegoś czasu (plus minus półtora miesiąca) źle wyświetlają mi się zadania gildii. Tzn. zazwyczaj są one ukryte i ich rozwinięcie wymaga naciśnięcia wąskiego może 2 mm zielonego paseczka. Po ich zrobieniu, w zadaniach gildii zaczynają się pojawiać dawno już wykonane przeze mnie zadania główne. Dziś natomiast pokazuje mi się, że zadanie zostało jeszcze niewykonane, ale nie mam żadnej możliwości rozwinięcia i nie jestem nawet w stanie sprawdzić jakie zadanie nie zostało wykonane.

    Czasami pomaga przelogowanie, ale problem pojawia się następnego dnia po raz kolejny. Na dzisiejszy problem ponowne logowanie nie pomaga.

  8. #8
    Moderator Forum Awatar MOD_Victoria
    Dołączył
    25.02.2015
    Posty
    2,235
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witaj!

    Zgłaszaliście to niejednokrotnie również na czatach. Wiemy, że ta usterka nie dotyka wszystkich.

    Problem jest znany, ale prosiłabym Cię o wykonanie zrzutu ekranu i przesłanie go do zespołu wsparcia. Mogą potrzebować od Ciebie dodatkowych informacji, które pomogą znaleźć przyczynę problemu i przyspieszą opracowywanie poprawki.

    Skontaktuj się z supportem mailowo, pod adresem: account.support@thesettlersonline.pl
    Załącznik najlepiej zapisz w formacie .jpeg

    Pozdrawiam
    MOD_Victoria
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 05.10.2019 o 21:01

Odpowiedz w tym wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.