Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Znikajace surowce z gwiazdy

  1. #1
    Początkujący Osadnik Awatar Xena75
    Dołączył
    09.11.2014
    Posty
    4
    Serwer
    Nowa Ziemia

    Znikajace surowce z gwiazdy

    Cuda dziwy sie dzieja znikaja surowce z gwiazdy ,wojska przybywa ktore nie bylo nastawiane w koszarach .. ma ktos jeszcze tak ?

  2. #2
    Osadnik
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    182
    Serwer
    Nowa Ziemia
    no właśnie
    dzisiaj w związku ze zbliżającym się eventem urodzinowym chciałam powrzucać rzeczy do gwiazdy, a tam szok, wszystko poznikało. Gram od lutego 2012, miałam sporo zapasów, mam dobrą gospodarkę, a tu teraz takie pustki. Nie nadrobię tego złodziejstwa do eventu, czy ktoś coś wie?

    rzeczy znikają "na oczach" dosłownie. 5 minut temu miałam szalone ponad 1k mieczy z żelaza, będąc cały czas na grze nagle mam ich 600. O co chodzi?
    Z odrzuconego handlu wrzucam do gwiazdy 500k rumaków, wchodzi 70k. Napisałam do supportu, mam nadzieję, ze znajdzie problem, bo to strasznie zniechęca
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 06.09.2019 o 11:10 Powód: połączenie postów

  3. #3
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    18.08.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Ja czytajac chat g1 sprawdzilem swoja gwiazde i tez widze ze cos mi tu nie gra.
    Np mam w gwiezdzie zaledwie 400 dech egzo ,lekko ponad 90 k narzedzi,65 k napitku 1081 tytanu ,ponad 88k zboza ,mieczykow zadnych w gwiezdzie nie posiadam ale nie jestem pewien czy posiadalem pewnie tak bo 80 % lupow z lotow z przygod wrzucam w gwiazde.
    Gram od 2013 roku ,fakt ze po 2016 z przerwami ale to nie powinno mi znikac.
    Mam jeszcze troche nadwyzek w wiadomosciach i chyba to jest najlepszy sposob chomikowania .
    Nie pisalem do suportu jeszcze.
    Aha wlasnie sobie przypomnialem ze chyba dwa dni albo trzy temu mialem wiedomosc ze przedmioty eventove zostaly zamienione.

Odpowiedz w tym wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.