Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2
Pokaż wyniki od 11 do 17 z 17

Wątek: Pozostałości po eventach

  1. #11
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    ale ze co?
    Dales ledwo widoczny screen z tortem, którego teoretycznie nie powinno byc w grze bo juz nastąpiła konwersja zasobów po urodzinach

  2. #12
    Cesarstwo_Cezara
    No faktycznie screen mi nie wyszedł. Chciałem przekazać komuś ten tort i nie mogłem go użyć dopiero później się zorientowałem, że jest coś nie tak mając przerwę od gry.

  3. #13
    Początkujący Odkrywca Awatar The_BEAST_r10
    Dołączył
    19.12.2012
    Posty
    327
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Wyspa była nieaktywna to i konwersja podczas konserwacji nie zadziałała. Co do przekazywania, to tort nie jest na handel w ogóle.

  4. #14
    Cesarstwo_Cezara
    No to sprawa została załatwiona a tort zostanie jako pamiątka. Dzięki wielkie za pomoc!

  5. #15
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,686
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Cesarstwo_Cezara Zobacz posta
    Przypadek czy pomyłka?
    Witam serdecznie!

    Jeśli przedmiot z poprzednich wydarzeń pozostaje niedostępny do użycia, gdyż nie został przemieniony właściwie po zakończeniu poprzedniego eventu, to trzeba będzie poczekać na jego ewentualną konwersję wraz z kolejnymi aktualizacjami gry. Na ten moment obawiam się, iż niczego w tej sprawie uczynić nie możemy, ale nasi programiści co pewien czas uruchamiają skrypty, które naprawiają takie usterki, więc ufam, że tak też skończy się to w Twoim przypadku.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  6. #16
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    05.01.2013
    Posty
    2
    Serwer
    Czarci Gaj
    Witam,
    rano miałem problemy aby się zalogować a mam 6414 dyn i nie mogę teraz już nic kupić czy mogę prosić kogoś o pomoc ?
    Chciałem kupić sumiennego geologa 375 dyń
    paczka przeraźliwego wzmocnienia 2999 dyń
    Ulepszoną chatkę łowcy jeleni 2850 dyń
    zaprawa 170 dyń
    W settlers on line gram od 2013 roku (czasu nie liczę super gra) liczę na pomoc. Wierny gracz

  7. #17
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    29.10.2018
    Posty
    263
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez wisellll Zobacz posta
    Witam,
    rano miałem problemy aby się zalogować a mam 6414 dyn i nie mogę teraz już nic kupić czy mogę prosić kogoś o pomoc ?
    Chciałem kupić sumiennego geologa 375 dyń
    paczka przeraźliwego wzmocnienia 2999 dyń
    Ulepszoną chatkę łowcy jeleni 2850 dyń
    zaprawa 170 dyń
    W settlers on line gram od 2013 roku (czasu nie liczę super gra) liczę na pomoc. Wierny gracz
    Witaj
    Zawsze możesz w tej sprawie napisać do suportu gry, czy to poprzez formularz zgłoszeniowy czy tez bezpośrednio na maila: account.support@thesettlersonline.pl

    ps. Trzymanie wszystkiego do ostatniej chwili nie jest dobrym pomysłem

    Pozdrawiam
    Mod_Zeus

Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.