Zobacz wyniki ankiety: czy jesteś za nowym oknem w członkach gildii informującym o odpalonych przygodach?

Głosujących
23. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Jestem za

    6 26.09%
  • Jestem przeciw

    13 56.52%
  • Jest mi to obojętne

    4 17.39%
Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Wątek: ✘ Członkowie gildii - zakładka odpalone przygody

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    182
    Serwer
    Nowa Ziemia

    ✘ Członkowie gildii - zakładka odpalone przygody

    Pomogłoby mi to w zarządzaniu gildią, gdyby w zakładce - gildia - członkowie - znalazła się podzakładką - odpalone przygody z możliwością ułożenia od trudności lub exp. Już tłumaczę - próbujemy zmusić niższe levele do podnoszenia się i ciągle na piechotę muszę sprawdzać graczy, co mają odpalone - tak by mi było łatwiej. Wspołgildiowiczom też, jak szukają kogoś do wymiany itp. Podglądnęliby , zagadali - nie zawsze wszyscy są razem online.

  2. #2
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    22.02.2017
    Posty
    19
    Serwer
    Czarci Gaj
    Serio? Kontrolujesz graczy kto jaką i czy robi przygode? Zmuszanie do podnoszenia lvl.. hmm fajna gildia, nie ma co.

  3. #3
    Osadnik
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    182
    Serwer
    Nowa Ziemia
    fajna, dostają nagrody i mamy 100 aktywnych graczy, średnio ponad 230 mg wpada dziennie

  4. #4
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    28.05.2013
    Posty
    475
    Serwer
    Nowy Świat
    Lumpola - a po co ci to, prośbą się nie da to za pomocą kontroli i przymusu będzie lepiej, głupi pomysł
    Zresztą że niemądry nieważnie, bo prawie nikogo to nie obchodzi - chyba widzisz na jakim etapie jest gra, przeczyta to z 50 osób a zagłosuje 10-20, szkoda czasu słońce świeci!

  5. #5
    Osadnik
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    182
    Serwer
    Nowa Ziemia
    nikt was do niczego nie zmusza, mi by to pomogło. Mogę posłac przygody jak ktoś nie ma, porozmawiać czy czegoś potrzebuje, widzę jak robi to broń dostanie, wy od razu czarnowidztwo i marudzenie

  6. #6
    Odkrywca
    Dołączył
    22.03.2012
    Posty
    580
    Serwer
    Czarci Gaj
    To jeszcze zakładke kto ma czas na grę może ?
    Nie tędy droga i tyle, każdy robi przygody i lvl wg. swojego uznania, dobrze że gildia chce pomóc ale nie pod pręgierzem i kontrolą na każdym kroku
    NIE temu pomysłowi

  7. #7
    Osadnik Awatar Dance69
    Dołączył
    24.09.2012
    Posty
    44
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Są osoby, które robią jedną przygodę na tydzień, a inni 10 dziennie. Po co na siłę wymuszać i szpiegować? Każdy rozwija się swoim tempem, poznaje tą grę i tyle. Myślę, że jak ma ktokolwiek problem to idzie na handel albo czat gildyjny i po prostu prosi o pomoc.

  8. #8
    Odkrywca Awatar horis
    Dołączył
    07.04.2015
    Posty
    588
    Serwer
    Złota Góra
    przeciez mozna sprawdzic kto robi jaka przygode- gilda zakladka czlonowie- kliknac na nick a wtedy sie wyswietli
    gra to przyjemnosc, ale kulturka musi byc;
    moze bywam brutalny, ale za to szczery

  9. #9
    Moderator Forum Awatar MOD_Victoria
    Dołączył
    25.02.2015
    Posty
    2,235
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Dzień dobry!

    Podobnie jak w przypadku dodania informacji o tym kiedy członek gildii ostatni raz logował się do gry - dodanie informacji o tym, jaką przygodę aktualnie wykonuje członek gildii również nie jest możliwe ze względu na ochronę danych. Jest to uważane za formę kontroli i nadzoru, a BB są przeciwni takim pomysłom. Przedstawiona idea w chwili obecnej nie ma szans na realizację.

    Jak sama zauważyłaś, istnieje inny sposób na sprawdzenie tego. W założeniu jednak miało to służyć lepszej integracji wewnątrz gildii i ułatwić wzajemną pomoc (funkcja prośby o pomoc w przygodzie, którą z jakichś powodów zarzucono). W żadnym razie nie miało służyć do jakiejkolwiek kontroli ani być formą nacisku na wykonywanie przygód.

    W The Settlers Online każdy może grać tak, jak lubi. Jedni robią wiele przygód, co wiąże się z szybszym postępem w grze; inni mniej i mają do tego prawo.

    Pozdrawiam
    MOD_Victoria
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 11.09.2019 o 16:27

  10. #10
    Osadnik
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    182
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Intencja nie została zrozumiana, proszę o zamknięcie tematu

Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.