Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 24

Wątek: Zmiany w grze - 03.09.2019 - Dyskusja

  1. #1
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,686
    Serwer
    Nowa Ziemia

    Zmiany w grze - 03.09.2019 - Dyskusja

    Witam!

    Zapraszam do podzielenia się opiniami na temat nadchodzących zmian, opisanych > tutaj <.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  2. #2
    Osadnik Awatar scorpion63
    Dołączył
    26.04.2012
    Posty
    90
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Nic ciekawego :P

  3. #3
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    30.04.2012
    Posty
    11
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Poproszę na 9 września wprowadzić jeszcze jedną poprawkę. Przyśpieszone wysyłanie generałów za pośrednictwem obserwatorium nie działa. Błąd polega na tym, że na początku jest info, że dotarcie na przygodę będzie, trwało ok. 3 min co w rezultacie jak się wejdzie, na przygodę trwa, tak samo ok. 15 min lądują generałowie pomimo zadanej premii czasowej.

  4. #4
    Osadnik
    Dołączył
    13.11.2012
    Posty
    122
    Serwer
    Złota Góra
    Broda gratki za wywalczenie skórek na władyke

  5. #5
    Osadnik Awatar WaszkoG
    Dołączył
    11.03.2012
    Posty
    49
    Serwer
    Kolonia
    fajna ta aktualizacja, taka nie za duza, nie za dobra

  6. #6
    Osadnik
    Dołączył
    11.09.2012
    Posty
    78
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Event to dobry moment na włączenie premii dla znajomego. Szkoda, że w informacjach o usprawnieniach są tylko poprawki w opisach, a nie naprawa tej premii. Dla przypomnienia premia działa "niekonwencjonalnie" na pewno na koszarach i magazynach prowiantu. Podczas ustawiania produkcji wszystko ładnie się pokazuje wg opisu premii. Ale podczas finalizacji produkcji magazynu potrafi kończyć jedną rzecz po kilka razy, a w przypadku koszar znika wojsko, nie wiem wg jakiego klucza, bo nie raz jest to kilka procent, a nieraz połowa produkcji. Przypomina mi to dawne czasy z osadnikami, gdzie ich produkcja szalała. Produkcji innych budynków nawet nie sprawdzałem, bo to jest praktycznie niepoliczalne. I może lepiej żyć w nieświadomości.

  7. #7
    Osadnik
    Dołączył
    13.03.2014
    Posty
    225
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    to cie zmartwie, nie podaja tez co specjalnie zepsuli
    zepsuli premie dla przyjaciela, przestanie ona dzialac na epickie budynki

  8. #8
    Osadnik
    Dołączył
    11.09.2012
    Posty
    78
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Ja na epickie nawet premii nie daję, więc nie zauważyłem. Robiłem troszkę gór, ale na maksa mam tylko miecze z brązu. Ale porządnie utrwalone nie jedną recepturą. Miecze z platyny tłukę w miecznikach i mam ich do końca świata. A kuźnia jest dekoracją.

  9. #9
    Osadnik
    Dołączył
    13.03.2014
    Posty
    225
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Problem jest głębszy.
    Widać jak deweloperzy traktują graczy.
    O pierdółkach, że poprawili tu i tam tekst, informują jakby to było wydarzenie miesiąca, ale jak zmieniają coś na niekorzyść graczy, to martwa cisza.
    Tak było od zawsze, za każdym razem.
    Jeśli byli by utrzciwi, informowali by też o "nerfach", a nie tylko o tym, że coś dodali.....

  10. #10
    Osadnik
    Dołączył
    17.03.2012
    Posty
    207
    Serwer
    Czarci Gaj
    a czy juz cos wiadomo kiedy wymienia niepotrzebne plany do kuzni mam 4 takie i czekam az wymienia to zeby miec kuznie cala
    dostalem 3 kampanie gorskiego klanu i co z tym robic kolejne niepotrzebne plany zdobywac czy robic dla idei?
    wiem ze suport i tak to olewa a bb wkleja to co suprort napisze nawet z bledami a pozniej nieumie odpowiedziec na pytanie o to co napisal tak samo suport po jakims czasie dopiero napisali ze odpowiedz na wyrost zostala udzielona
    wszystkiemu winne sa ciasteczka itp taka odpowiedz dostaje sie jak napisze sie do suportu zeby ciasteczka itp wyczyscic
    niekturzy gracze niedostali jeszcze rekompensaty za to ze nie mogli brac udzialu w poprzednich ewentach brak zadan lub logowanie kilka dni itd
    ciekawi mnie jak bedzie natym ewencie zima idzie to moze dadza troche konserw jako posilki regeneracyjne

    niektore bledy juz kilka lat naprawiaja

    a co a odkrywcami i inymi rzeczami ktore niedzialaja wlasciwie
    odkrywcy co pare sekund wracaja i nic nie przynosza chociaz na mapie pojawia sie informacja ze wrocili
    ale zas bedzie okazja do zrobienia wiekszego zakupu klejek
    szkoda ze jak ta informacja sie pojawia to niema bledow
    jak ktos niedostanie wiecej klejek i napisze do suportu to dostanie w gratisie od nich bana
    tak jak unas gracz dostal za to ze napisal do nich
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 03.09.2019 o 09:47 Powód: Proszę korzystać z edycji i nie pisać posta pod postem!!!

Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.