Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 24

Wątek: Zmiany w grze - 03.09.2019 - Dyskusja

  1. #11
    Odkrywca
    Dołączył
    22.03.2012
    Posty
    580
    Serwer
    Czarci Gaj
    Wystarczy przeczytać na forum jak się tłumaczą z błędów w opisie tego nowego n-tego gienka, więc czego my wymagamy.
    Może i jedne błędy jakieś drobne eliminują, ale w zamian dochodzą nowe lepsze. Zobaczymy co teraz odpala
    A ile czasu walczyli z błędem nie mozności logowania ?
    A co do eventu to tak nie ma przymusu grać itd. ale okazja pozbyć się tego co zalega w magazynie czy gwieździe a nie użyteczne vide miecze brąz. Szkoda tylko że nie ma kontynuacji np. jeden czempion do wyboru tylko znów nowy gienek i znów będa nowe poradniki itd itd. o odkrywcach i geologach nie wspominając bo większość graczy ma już ich niczym talie kart do wyboru do koloru od sasa do lasa

  2. #12
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    20.10.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Nowa Ziemia

    Odkrywcy

    Kiedy doczekamy się zmiany, w której Odkrywców będzie można wysyłać grupowo, a nie pojedynczo?

  3. #13
    Odkrywca
    Dołączył
    26.03.2012
    Posty
    658
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Pachama Zobacz posta
    Kiedy doczekamy się zmiany, w której Odkrywców będzie można wysyłać grupowo, a nie pojedynczo?
    Jak będziesz miał 100 odkrywców, to wtedy.

  4. #14
    Początkujący Odkrywca Awatar broda102
    Dołączył
    06.12.2012
    Posty
    399
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez Pachama Zobacz posta
    Kiedy doczekamy się zmiany, w której Odkrywców będzie można wysyłać grupowo, a nie pojedynczo?
    https://forum.thesettlersonline.pl/t...cjalist%C3%B3w

    Fajnie gdyby w tym kierunku została zmodyfikowana tawerna. Tak samo jak przydałby się jakiś fajny panel na władyce zamiast tego co jest teraz - lub dodatkowo - ale wiadomo, wszystko w rękach deweloperów.

  5. #15
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    18.07.2015
    Posty
    6
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    A może byście dodali do kupca Borysa za klejki tak jak Nusala, medyk po evencie do kupca trafili.

  6. #16
    Osadnik
    Dołączył
    17.11.2012
    Posty
    129
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    po raz kolejny, byle aktualizacja i ogromniasta przerwa. co wy robicie na tych aktualizacjach? serio? nie da się tego zrobić online? czy wydarzenie nie może w końcu stać się dodatkowym modułem do modułu podstawowego????? czy na serio jest aż tak dużo aktywnych graczy aby nie dało się im zrobić aktualizacji online? i każdego z nich z osobna wywalić na 5 minut? a potem jechać skryptem po tych co są wylogowani, a tych co się logują wystarczy po prostu wstrzymywać stosownym komunikatem i lokować ich w szeregu na początek kolejki.

    ech ......... macie błędy projektowe w samych założeniach. tak prosta gra powinna bez problemu działać 24/7, z aktualizacjami online.

    Ja to się w sumie cieszę, że nie napakowaliście nie wiadomo ile śmiecia, które stałoby się kolejną kulą u nogi tej gry. a poza tym...... dalej tkwicie w swojej chorej decyzji o pozostaniu we flashu?

    Aha. i to nieszczęsne obserwatorium. kupiłem do niego najlepszy możliwy papier, i on od samego początku do teraz działa fatalnie. ten najsłabszy poprawiacie krok po kroku (jak wy to robicie? nie umiecie uogólnić algorytmu???!!!), średni to nie wiem bo nie mam, a ten najmocniejszy papier to jest jedna wielka porażka.
    Ostatnio edytowane przez znik3040 ; 03.09.2019 o 09:20 Powód: uzupełnienie, byczory w obserwatorium

  7. #17
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    u mnie obserwatorium działa z najlepsza mapą normalnie, tzn. tak jakie były założenia, generałowie są elegancko przyspieszani

  8. #18
    Osadnik
    Dołączył
    12.07.2012
    Posty
    136
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez znik3040 Zobacz posta
    ...
    ech ......... macie błędy projektowe w samych założeniach. tak prosta gra powinna bez problemu działać 24/7, z aktualizacjami online.
    .
    Jeżeli sądzisz, że ktoś to poprawi to jesteś w błędzie. Według mnie lepiej żyć w przeświadczeniu, że z końcem wsparcia dla flash skończy się gra i ewentualnie później zostać miło zaskoczonym, że jednak coś zrobili w tym kierunku.

  9. #19
    Odkrywca
    Dołączył
    22.03.2012
    Posty
    580
    Serwer
    Czarci Gaj
    Po konserwie wpadaja te kawałki do nowego intro, szału nie ma 10 sztuk na przygodzie
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 03.09.2019 o 14:12 Powód: korekta treści

  10. #20
    Osadnik
    Dołączył
    13.03.2014
    Posty
    225
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez Bartexio Zobacz posta
    Po konserwie wpadaja te kawałki do nowego intro, szału nie ma 10 sztuk na przygodzie
    Ilosc tych kawalkow zalezy od poziomu przygody, zrobiles przygode dziesiatego poziomu, dostales 10 kawalkow...

Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.