Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: Pierwsze informacje - Wydarzenie Rocznicowe 2019

 1. #1
  Community Manager Awatar BB_Penelopa
  Dołączył
  23.07.2015
  Posty
  4,970
  Serwer
  Nowa Ziemia

  Pierwsze informacje - Wydarzenie Rocznicowe 2019

  Informacje dotyczące Wydarzenia Rocznicowego 2019 na publicznym serwerze testowym!


  Podobnie jak w przypadku innych "Pierwszych Informacji", treść udostępniona na tsotesting.com może nie odzwierciedlać finalnego stanu wydarzenia. W chwili, gdy wersja gry zostanie ukończona, opublikujemy odpowiedni Pamiętnik Dewelopera.

  Drodzy Gracze,

  Nieco ponad 26 lat temu stworzona została pierwsza w histori gra "Settlers". Od skromnych początków na Amidze i późniejszej ewolucji na przestrzeni lat na PC, aż po The Settlers, które znamy dzisiaj. Nadszedł czas, aby ponownie uczcić naszą rocznicę szczególnym wydarzeniem dla społeczności! Nasi programiści zobowiązali się do stworzenia większej ilości nowych treści, w tym nowych budynków, zadań, premii i dodatkowych specjalistów!


  Jako starszy bliźniak, Starszy generał Gemini zawsze chciał wyjść z cienia swojego słynnego ojca, prowadząc jeszcze większą armię niż on: dokładnie 280 jednostek. Generał udowadnia też, że jest bardziej życzliwy i po każdej bitwie uzdrawia 20% utraconych jednostek. Dodatkowo podróżuje dwa razy szybciej do przygód, trzykrotnie szybciej odzyskuje siły po porażce a jego zalety to Pierwszy atak i Flankowanie.


  Ten nowatorski budynek umożliwia tworzenie opowieści o przygodach, dzięki czemu Twoi Osadnicy usłyszą wiele niesamowitych przygód. Każdy kolejny Przygodowy Introligator zwiększa prędkość produkcji o 100% (od wartości bazowej)! Nie można na nim zastosować premii, nie może zostac ulepszony.


  Nazwa Efekt Kosz Czas trwania
  Krótka opowieść o przygodzie

  Produkuje 1 Manuskrypt
  Poziom: 15

  590 Zwykłego papieru
  470 Stalówek
  24 Monety
  10 Opowieści Przygodowych

  24 godziny

  Średnia opowieść o przygodzie Produkuje 1 Tom
  Poziom: 25

  605 Dobrego papieru
  415 Listów
  48 Monet
  20 Opowieści Przygodowych

  48 godzin
  Długa opowieść o przygodzie Produkuje 1 Kodeks
  Poziom: 40

  560 Najlepszego papieru
  400 Opraw ksiąg
  72 Monet
  40 Opowieści Przygodowych

  96 godzin


  Mamy nadzieję, że dobrze się bawicie podglądając z nami nowości przez drzwi serwera testowego. Podzielcie się z nami wrażeniami na naszym forum lub bezpośrednio na forum serwera testowego, gdzie nasi programiści czytają oraz komentują Wasze opinie!


  Zapraszamy do podzielenia się opiniami na temat powyższych nowości tutaj.

  Miłego testowania!
  BB_Penelopa
  Ostatnio edytowane przez BB_Penelopa ; 26.08.2019 o 14:42

 2. #2
  Community Manager Awatar BB_Penelopa
  Dołączył
  23.07.2015
  Posty
  4,970
  Serwer
  Nowa Ziemia

  Aktualizacja

  Drodzy Gracze,

  Podczas projektowania Starszego Generała Gemini nie mieliśmy w planach dodania Generałowi umiejętności „Uszkodzeń obszarowych”. Ze względu na błąd w tłumaczeniu, w naszych ostatnich "Pierwszych Informacjach" podaliśmy błędnie, że General posiada takową umiejętność.

  Mimo że początkowo nie mieliśmy takich planów po zbadaniu Waszych komentarzy i opinii postanowiliśmy wyposażyć Generała w umiejętność „Uszkodzenia obszarowe”!


  Miłej gry,
  BB_Penelopa
  Ostatnio edytowane przez BB_Penelopa ; 27.08.2019 o 13:54

Uprawnienia umieszczania postów

 • Nie możesz zakładać nowych tematów
 • Nie możesz pisać wiadomości
 • Nie możesz dodawać załączników
 • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.