Odpowiedz w tym wątku
Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 36

Wątek: Zadanie kryzysowe: Kontratak bandytów - Dyskusja

  1. #21
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    04.07.2012
    Posty
    418
    Serwer
    Kolonia
    bardzo fajny mini evencik w postaci tych zadań kryzysowych, trochę problemów z produkcja niechcianego woja, ale co zrobić.. w sumie szybko poszlo i piekna niebieska wieza juz stoi,
    szkoda tylko ze ten hold introligatora zmienili , zamiast TOMÓW, robi manuskrypty.

  2. #22
    Osadnik
    Dołączył
    15.03.2012
    Posty
    136
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Dobrym pomysłem jest znajdywanie przez odkrywców książek,chciałbym aby to zostało na stałe wprowadzone.Mając z eventu na event ciągle nowych specjalistów,ulepszanie ich jest bardzo wolne.Brak kolejkowania w introligatorni,hołd który robił tomy,zmieniliście na manuskrypty,receptury w smp nie są dla każdego (ogranicza to lvl gracza) oraz produkcja dość kosztowna (kodeksy),a do tego nowy budynek z testowego do książek który niby ma kolejkowanie ale czas produkcji koszmarny i brak możliwości wrzucenia na niego premki oraz upnięcia go aby przyspieszyć produkcję robi z niego kolejną kolekcjonerkę która tylko zapycha wyspę.
    Zostawiając możliwość odszukania przez odkrywców książek jest dobrą alternatywą dla graczy z niskim lvl (szybsze szukanie złóż,robienie przygód oraz lekki bonus przy eventach gdzie odkrywca przynosi walutę eventową) oraz dla wysokich lvl którzy mają full specjalistów i muszą wybierać kogo ulepszać jako priorytet.

  3. #23
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    03.12.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Nowy Świat
    Za mało czasu żebym zdążył wykonać zadanie. Zabraknie mi kilku godzin. Pewnie tak miało być żeby się obejść smakiem.

  4. #24
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    06.05.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Stanowczo za mało czasu. Zadania fajne ale niestety w sezonie urlopowym nie ma szans dokończyć tego w tydzień.

  5. #25
    Początkujący Osadnik Awatar HTSZ
    Dołączył
    14.02.2014
    Posty
    20
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez a1934876817568 Zobacz posta
    Szkoda, ale (moim zdaniem) nie ma sensu sie piłować z wymyślaniem optymalnych składów bo to jest jednorazowa akcja.
    Z tego co patrzyłem na tej stronie ".eu", to już w 2017 było coś takiego, więc się powtarza ;-) Mogłaby być chociaż podpowiedź. Tak czy inaczej, wymienionym przeze mnie w ostatnim poście składem udało się ich ubić.

    Również skończyłem, trochę na farcie, bo klejnotami pomagałem (~120 wydałem), ale też mam hołd i wieżę. Jestem zadowolony, koszt był nie taki duży. Jeszcze przy okazji zdobyłem zamek ekspedycyjny, bo robiłem miejsce na produkowanie wojska :-)

    Zastanawiam się tylko dlaczego mi ten hołd nie odlicza produkcji manustryptu? Stoi w miejscu na 7 dni 0 godzin i 0 minut... o czymś nie wiem lub zapomniałem?

  6. #26
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    16.04.2018
    Posty
    1
    Serwer
    Nowy Świat
    I nie dałem rady. Zabrakło dosłownie kilka godzin na powrót odkrywców. Szkoda i trochę to było frustrujące :/

  7. #27
    Odkrywca Awatar Jurek12345
    Dołączył
    27.03.2012
    Posty
    1,040
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez HTSZ Zobacz posta

    Zastanawiam się tylko dlaczego mi ten hołd nie odlicza produkcji manustryptu? Stoi w miejscu na 7 dni 0 godzin i 0 minut... o czymś nie wiem lub zapomniałem?
    Zegar pokazuje czas produkcji Żeby zobaczyć ile czasu zostało, najedź kursorem wyżej na pasek postępu.

  8. #28
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez M28H Zobacz posta
    I nie dałem rady. Zabrakło dosłownie kilka godzin na powrót odkrywców. Szkoda i trochę to było frustrujące :/
    Dziwne podejście, z poprzednich zadan miales wystrczającą ilość klejnotów oby to ostatnie odhaczyć z ich użyciem, lub tylko skrócić czas odkrywcy i pewnie byś zdążył bez problemu. Kolejna szansa na taką wieżyczkę i hołd może się nie powtórzyć.

  9. #29
    konkur4
    Najlepszą rzeczą w tym evencie była forteca bandytów, oraz to, że nikt nie połasił się na zrobienie poradnika pod te 6 obozów. Płacz i lament, zgrzytanie zębami, rozpaczliwe szukanie poradnika, niemoc ludków na czatach. Coś pięknego, a zarazem przerażającego :| Oby więcej takich eventów

  10. #30
    Sztubak
    Każde z zadań można było przykoksić klexami. Ale nie każde się opłacało. Trzeba zrobić poszukiwania/produkcję/przygody/szkolenie woja? Klexy. Skąd wziąć? Są krótkie listy Sexcelsiora, gienkowie szkoleni pod Gwiezdne Monety, za które co tydzień można kupić 100 plus 100 z logo. A jak ktoś ma labo z ostatniego eventu Haloven, to tam dodatkowo produkuje GM. Można sobie uzbierać. A Setki to jedna z bardzo niewielu gier, gdzie walutę premium można tak łatwo zbierać.

Odpowiedz w tym wątku
Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.