Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 36

Wątek: Zadanie kryzysowe: Kontratak bandytów - Dyskusja

  1. #11
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    16.05.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam,
    co to za wieża strażnicza do wygrania w 4 etapie zadania kryzysowego? Różni się tylko kolorem dachu czy czymś jeszcze? Bo nie znalazłem nigdzie o niej informacji.

  2. #12
    Odkrywca
    Dołączył
    10.11.2012
    Posty
    595
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    160 ludzików daje, 3 poziomy rozbudowy za tokeny. Chyba tylko kolorem się różni, aczkolwiek poprzedniej nie mam
    Cytat Zamieszczone przez Airtom Zobacz posta
    jedyna aktualizacja działająca poprawnie to aktualizacja godziny końca aktualizacji.... przypadek..?

  3. #13
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    11.09.2014
    Posty
    1
    Serwer
    Kolonia
    Witajcie. Jest gdzieś poradnik ataku na fortecę bandytów? Jakoś nie mogę znaleźć;/

  4. #14
    Początkujący Odkrywca Awatar M0rdechaj
    Dołączył
    07.03.2012
    Posty
    363
    Serwer
    Kolonia
    Nie ma poradnika, jak masz mistrza albo czempionów to ślij fale z rekrutami lub rycerzami jak już masz, aż do skutku, ewentualnie symulatorek Ci pomoże.

  5. #15
    Osadnik
    Dołączył
    03.04.2013
    Posty
    34
    Serwer
    Czarci Gaj
    Fajna zabawa z tym mini eventem, ale jednak ktoś kto planował te zadania to przestrzelił. Nie wiem może ktoś i potrzebuje mega armie, ja jednak nie.
    Chodzi o zadania z przedziału 55-65 z produkcją woja, ok dobra broń można produkować nie problem. Ale na co produkować ileś tam setek woja typu elitarni żołnierze czy kusznicy ? co z tym później zrobić, tym bardziej że mając +58 przesiada się już na przygody typu drwale itd. a eż, czy puszki to krawce, ale nie w takich ilościach potrzebnych. Zawsze zostaje jako rezerwa na wtopę jak juz
    Więc na drugi raz dajcie do produkcji 1k nawet kz co juz się bardziej przyda na tym poziomie, niż produkcja dla samej produkcji

  6. #16
    Początkujący Osadnik Awatar HTSZ
    Dołączył
    14.02.2014
    Posty
    20
    Serwer
    Złota Góra
    Szkoda, że w tym poradniku nie ma chociaż ogólnych informacji o zestawach wojska jakie są najoptymalniejsze do pokonania tych zbirów. Czy jest ktoś, kto robił zadanie z trzeciego etapu na poziomie 40-42 i pamięta czym ubił wrogie jednostki w fortecy bandytów? Nie mam tych lepszych dowódców, jedynie zwykłego generała z pewnymi ulepszeniami (manuskrypty i księgi).

  7. #17
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    26.07.2012
    Posty
    11
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez Lestes Zobacz posta
    Witajcie. Jest gdzieś poradnik ataku na fortecę bandytów? Jakoś nie mogę znaleźć;/
    Też chciałabym wiedzieć.

  8. #18
    Początkujący Osadnik Awatar HTSZ
    Dołączył
    14.02.2014
    Posty
    20
    Serwer
    Złota Góra
    Z pomocą bardziej doświadczonej osoby w gildii zrobiłem takie ataki:

    1) 200 konnych (pełna strata)
    2) 100 rekrutów + 100 długich łuczników (pełna strata)
    3) 100 rekrutów + 100 długich łuczników (pełna strata)
    4) 100 rekrutów + 30 konnych + 70 kuszników (67r straty)

    w pierwszym i drugim ataku wysłanych miałem generałów z manuskryptami i tomami (jeden aż 11 tomów, bo nie wiedziałem kiedyś, że niekoniecznie warto).

    aktualny poziom w grze to 41. Zadanie dotyczyło więc poziomów 36-45, gdzie było 75 psów, 175 łotrzyków, 100 łotrów, 125 miotaczy kamieni, 50 oprychów, 50 łowców. W powtórkach widać, że pewnie dałoby się optymalniej, ale to trzeba być bardziej doświadczonym w bojach i może pomóc sobie jakimś kalkulatorem a czasu trochę mało zostało do końca, wiec zadowalam się tym co jest.

  9. #19
    Osadnik
    Dołączył
    08.07.2012
    Posty
    76
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez HTSZ Zobacz posta
    Szkoda, że w tym poradniku nie ma chociaż ogólnych informacji o zestawach wojska jakie są najoptymalniejsze do pokonania tych zbirów.
    Szkoda, ale (moim zdaniem) nie ma sensu sie piłować z wymyślaniem optymalnych składów bo to jest jednorazowa akcja. Zwłaszcza że i tak produkujemy sporo nadmiarowego woja. Jest okazja żeby je przepalić. Drugi powód żeby nie tracić na to czasu jest taki, że w ostatnim zadaniu trzeba znaleźć ileś czegoś w trakcie długiego/bardzo długiego/przedłuzonego szukania skarbu. I to jest szatańskie zadanie bo takie poszukiwania trwają caly dzień co znaczy ze trzeba do nich dojechac odpowiednio wczesniej. Ponadto teraz wszyscy farmią szukanie przygód bo to daje tez książki. jak masz 20 okdrywców i po te skarby wyslesz wszystkich to powinno sie udac (chociaż...) ale jak wyslesz tylko kilku to możesz potrzebowac kilku prób a to oznacza kolejne dni. Dni, których już zostało dwa...

  10. #20
    Początkujący Odkrywca Awatar Majamas
    Dołączył
    13.05.2012
    Posty
    387
    Serwer
    Kolonia
    Udało mi sie zakończyć i mam tą piękną wieże oraz introligatorski hołd Wydaje sie kluczowym że mielismy akurat święto w czwartek i wolny dzień wyraźnie pomógł. Drugim czynnikiem było kilka zachomikowanych premii typu olej maszynowy. Samo atakowanie dużej grupy jednostek to dobry pomysł, dało okazje pozbycia się nadmiarowych kuszników ktorych wcześniej kazali naprodukować a oni normalni nie sa potrzebni w nadmiarowych ilościach. Byłby za tym aby w kolejnych takich zdarzeniach było więcej takich randomowych hiper obozów do niszczenia bez poradników (mogłyby być całe przygody takie i zgadujcie sobie czym to lepiej bić), to daje radoche z odkrywania swoich sposobów.
    Stawiajcie pomniki Szalonego Kórlika, on jeden przeszedł tą grę do końca.

Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.