Zobacz wyniki ankiety: Czy podoba ci się pomysł zamiany przygód?

Głosujących
109. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak, w końcu oczyszczę gwiazdę

    85 77.98%
  • Nie, lubię mieć zaśmieconą gwiazdę

    11 10.09%
  • Obojętnie, i tak klepię każdą przygodę

    13 11.93%
Odpowiedz w tym wątku
Strona 5 z 9 PierwszyPierwszy ... 3 4 5 6 7 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 86

Wątek: przeróbka '100 przygód' na jedną jakąś nowa>> ANKIETA

  1. #41
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    18.03.2012
    Posty
    16
    Serwer
    Nowy Świat
    Jak już pisałem. Pomysł można rozwinąć, przekształcić itd. itp. Może taka opcja w zależności od tego na jakie poziomy przygoda jest przeznaczona

    Dla przygód od

    26 - 10 monet gildii + 10 skrawków map
    36 - 15 monet gildii + 25 skrawków map
    42 - 30 monet gildii + 50 skrawków map
    51 - 40 monet gildii + 100 skrawków map
    56 - 50 monet gildii + 100 skrawków map

    Każda kolejna zamiana zwiększałaby koszt od wartości bazowej o:
    26 - +10% monet + 50% skrawków map (1 moneta i 5 map)
    36 - +10% monet + 60% skrawków map (2 monety i 15 map)
    42 - +10% monet + 70% skrawków map (3 monety + 35 map)
    51 - +10% monet + 70% skrawków map (4 monety + 70 map)
    56 - +10% monet + 80% skrawków map (5 monet + 80 map)

    Powyższa opcja nie zakłada ograniczenia ilości przetasowań dziennie (tasujcie dopóki starczy wam zasobów). Dodatkowo przygoda dostępna od 26 poziomy jak się zmienia nie wpływa na to ile zapłacimy za przygodę od 36 poziomu.

    Jeśli spojrzeć na aktualny system zadań gildii to monety wpadają jak szalone, poza tym można odkupić. Nie każdy musi zmieniać jak nie chce. Ostatecznie nie ma to spowodować masowej zamiany przygód na inne (bo to by zdestabilizowało grę) ale pozwolić na to osobom bogatszym, mającym małe nadmiary itd.

    Myślałem zrezygnować ze zwiększania ilości monet gildii, ale wtedy trzeba by było na nowo zdefiniować ilości map i procent zwiększania się ich.
    Ostatnio edytowane przez Draqun ; 08.02.2016 o 19:45

  2. #42
    Osadnik Awatar Daniel44
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    99
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Co to za ankieta, która sugeruje, że dana odpowiedź jest niewłaściwa, w tym przypadku ta na "nie".
    Wypożyczalnia

  3. #43
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,699
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam ponownie!

    Bardzo dziękuję za oddane głosy!

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  4. #44
    Osadnik
    Dołączył
    11.07.2012
    Posty
    212
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Myślę że wymiana będzie nieopłacalna Większości graczy i tak nie będzie zamieniać 200 dzieci sawanny na przygody takie jak zakazane lub na końskim grzbiecie (taniej wyjdzie kupno za fragmenty lub na wadze) Dlatego myślę że BB może takie coś wprowadzić

  5. #45
    Odkrywca Awatar horis
    Dołączył
    07.04.2015
    Posty
    588
    Serwer
    Złota Góra
    zle zostaly zadane pytania przeciwne propozycji, jestem przeciwko tej propozycji, a nie robie przygod jak leci i nie mam gwiazdy zasmieconej- zawsze mozna przygode komus oddac lub skasowac, natomiast dobry jest pomysl uzycia do czegos tawerny bo obecnie po wykupieniu wszystkiego jest bezuzyteczna

  6. #46
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,699
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam!

    Pomysł został przekazany deweloperowi.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  7. #47
    Odkrywca Awatar kinia19910
    Dołączył
    10.04.2012
    Posty
    916
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Niezależnie od tego który pomysł miałby być wprowadzony - jestem za

    Co do zamiany na inną , losową przygodę - zostawiłabym bez udziwnień bo i tak będzie płacz " wymieniłem jedno badziewie na jeszcze wieksze badziewie"

    Co do kosztów (w mapkach) - OK , pod warunkiem dostosowania ich do poziomu gracza, te przedstawione w propozycji są zbyt wysokie dla poczatkujących

    Jako że nie mam gildii i dość długo mnie nie było nie wiem o co chodzi z "przeładowaniem"

    A od głosu się wstrzymam, bo nie podobają mi się odpowiedzi w ankiecie
    Ostatnio edytowane przez EX_Persefona ; 07.03.2016 o 14:54 Powód: edycja treści

  8. #48
    Osadnik
    Dołączył
    08.06.2012
    Posty
    225
    Serwer
    Kolonia
    a nie lepiej , w tzw. marnych prygodach wprowdzic cos chociaz troche atrakcyjniejszego :P, bomysl z sc bardzo dobry, jakies elementy z ktorych mozna tworzyc premie .... chociaz obecnie kanapki i kosze irmy chyba przestaly byc w uzyciu

  9. #49
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    12.09.2012
    Posty
    8
    Serwer
    Złota Góra
    A nie prościej byłoby gdyby kupiec nie tylko sprzedawał przygody za fragmenty map ale i mógł je (jak to kupiec) kupować. Po odliczeniu marży of course,

  10. #50
    Osadnik
    Dołączył
    02.03.2012
    Posty
    54
    Serwer
    Słoneczny Gród
    jestem za pomysłem zamiany przygod. co do kosztów na początku to faktycznie powinny byc niskie a później wyższe, bo powyżej 50 lvl to te mapki tylko się zbiera po nic. nich bb zbalansuje koszty, da możliwość wygenerowania najfajniejszych przygod (choćby 1%) jak najazd, powrot do azylu czy krawce i alibaby i jedziemy z tym koksem

Odpowiedz w tym wątku
Strona 5 z 9 PierwszyPierwszy ... 3 4 5 6 7 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.