Zobacz wyniki ankiety: Czy podoba ci się pomysł zamiany przygód?

Głosujących
109. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak, w końcu oczyszczę gwiazdę

    85 77.98%
  • Nie, lubię mieć zaśmieconą gwiazdę

    11 10.09%
  • Obojętnie, i tak klepię każdą przygodę

    13 11.93%
Odpowiedz w tym wątku
Strona 4 z 9 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 6 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 86

Wątek: przeróbka '100 przygód' na jedną jakąś nowa>> ANKIETA

  1. #31
    Odkrywca Awatar Shadow_mk
    Dołączył
    03.05.2012
    Posty
    543
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez Draqun Zobacz posta
    Cześć.

    7. Wyeliminowałoby to problem trzymania setek przygód, których nikt nie robi i zaśmiecają tylko gwiazdę.

    Wszelkie uwagi mile widziane.
    sztuka to sztuka nie ta to inna nie wiem w jaki sposob wyeliminowalo by u mnie 6 k przygod
    Będzie się działo!
    I znowu konserwy będzie mało.
    Będzie głośno, będzie radośnie
    Znów poczekamy razem całą noc.

    Ekipa nie oszczędza sił
    Już trochę im brakuje tchu.
    Polejcie wina również im
    Znów konserwa konserwy będzie rytm!
    ...

  2. #32
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    18.03.2012
    Posty
    16
    Serwer
    Nowy Świat
    Będzie istnieć szansa, że zamienisz jakąś totalnie bezwartościową dla ciebie przygodę, której opchnąć nie możesz np. na coś co opchniesz/wymienisz na coś przydatnego. To jest moja propozycja. Jak rozplanujesz to lepiej tak aby nie wpłynęło to na równowagę gry i jednocześnie pozwoliło ci zjechać z 6K przygód do kilku setek to czekam sam chętnie zagłosuję. Po prostu wpadł mi do głowy taki pomysł. Jestem otwarty na propozycje ponieważ sam nie gram i ma to służyć dobru wspólnemu

    PS. A opcja rozdarcia przygód na kawałki map ?

  3. #33
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Prostszym (teoretycznie, bo jak widać dla BB Niekoniecznie) rozwiązaniem byłoby grupowanie przygód.
    Mi jest obojętne czy na ikonce jest liczba 1 czy 100 byleby to była 1 ikonka.

  4. #34
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Draqun Zobacz posta
    Będzie istnieć szansa, że zamienisz jakąś totalnie bezwartościową dla ciebie przygodę, której opchnąć nie możesz np. na coś co opchniesz/wymienisz na coś przydatnego.
    Jesli istnieje census np poziomu trudnosci to takiej szansy nie ma, bo szrot mozesz wymienic tylko na szrot. Jedyne wyjatki to przygody z wikingami ale one to akurat ewenement w skali gry.

    PS. A opcja rozdarcia przygód na kawałki map ?
    po co skoro za te kawalki niewiele mozna kupic, a zeby kupic to co sie jeszcze w miare oplaca mozna wystarczajaco kawalkow wyprodukowac samemu ?
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  5. #35
    Odkrywca Awatar Piotru70
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    1,840
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez FoBosMan Zobacz posta
    Jak na początek ilość fragmentów mapek za duża, może by ich ilość uzależnić od poziomu gracza.
    Dlaczego za duża? Właśnie ejst odpowidnia, cena map w końcu by wzrosła. Bo na daną chwilę to śmiecówki.

  6. #36
    Odkrywca Awatar Rosadamascena
    Dołączył
    04.01.2013
    Posty
    898
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez Piotru70 Zobacz posta
    Dlaczego za duża? Właśnie ejst odpowidnia, cena map w końcu by wzrosła. Bo na daną chwilę to śmiecówki.
    Dla "staruszków" owszem, cena w sam raz. Ale początkującym może być trochę trudniej je zdobyć. Zwiększanie kosztów w zależności od lvlu jest akurat dobrym pomysłem. Młody i tak musi poświęcić sporo wysiłku, to 50+ potrzebują wyzwań. Przygody można robić od 26 lvlu - tutaj zamiana mogłaby kosztować, dajmy na to, odpowiednio 50-60-70 map. Z każdym kolejnym lvlem cena rosłaby o 2-3-4 mapy (lub niezależnie czy to pierwsza, druga, trzecia wymiana danego dnia po 3 - kwestia dogadania). Można też bawić się w jakieś wyliczanie średnich, odchyleń albo wyznaczyć przedziały - opcji jest mnóstwo. Dajmy po prostu szansę słabszym graczom, dla 50+ 1k map w tę czy w tę dużej różnicy nie zrobi, dla nich owszem.

  7. #37
    Odkrywca Awatar Piotru70
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    1,840
    Serwer
    Słoneczny Gród
    dla 50+ 1k map w tę czy w tę dużej różnicy nie zrobi, dla nich owszem.
    Mowa jest o 150 mapach a nie 1000... Z resztą i tak trzy razy dziennie można by skorzystać z tej opcji tak więc mowa tutaj o tysiącu jest bezpodstawna. Z resztą niema co przeginać bo odkrywcy albo znajdą tą którą chcesz, albo wybecalisz 150 i wylosujesz jeszcze raz. Moze w ogóle dac za darmo? Pamiętaj ze ten słabszy lvl może mapy sprzedać i kupić sobie rpzygodę, bo cena ma na pewno wzrośnie. Najlepiej jak te losowanie kosztowałoby nawet ten tyiąc, wtedy ten niski lvl moze zbić majątek na nierobieniu przygód. Ale co Ty tam możesz wiedzieć z tymi swoimi krzywymi.. Hehe
    Ostatnio edytowane przez Piotru70 ; 05.02.2016 o 01:03

  8. #38
    Odkrywca Awatar Rosadamascena
    Dołączył
    04.01.2013
    Posty
    898
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez Piotru70 Zobacz posta
    Mowa jest o 150 mapach a nie 1000... Z resztą i tak trzy razy dziennie można by skorzystać z tej opcji tak więc mowa tutaj o tysiącu jest bezpodstawna. Z resztą niema co przeginać bo odkrywcy albo znajdą tą którą chcesz, albo wybecalisz 150 i wylosujesz jeszcze raz. Moze w ogóle dac za darmo? Pamiętaj ze ten słabszy lvl może mapy sprzedać i kupić sobie rpzygodę, bo cena ma na pewno wzrośnie. Najlepiej jak te losowanie kosztowałoby nawet ten tyiąc, wtedy ten niski lvl moze zbić majątek na nierobieniu przygód. Ale co Ty tam możesz wiedzieć z tymi swoimi krzywymi.. Hehe
    A kto mówi o 1000 dziennie? Niech to bedzie nawet w skali tygodnia. Ja mam SMP to sobie dorobię ile chcę albo kupię za kwotę, wydania której nawet nie poczuję. Ale dla kogoś kto niedawno zaczął i jest na dorobku wydanie około 1k monet (ostatnio jak się rozglądałam w temacie widziałam u siebie na serwerze ceny mniej więcej 1:1) jest już pewnym wysiłkiem. Aż tak cię boli, ze ktoś 10 lvli niżej miałby płacić 120 gdy ty musisz wydać 150? Taki to wielki majątek? Gdzieś się przechwalałeś jak to masz całą wyspę zabudowaną ąz brakuje ci miejsca na budynki mistrzowskie. To skoro tak to chyba twoja gospodarka udźwignie tak wielki wydatek, czy jestem w błędzie? Zaś komuś kto zaczał i nie ma jeszcze kompletu patentów za klejnoty, podbitego archipelagu i pierdyliarda budynków od kupca zaoszczędzone kilkadziesiąt do dwustu mapek dziennie może ratować tyłek. Czemu nie burzyłeś się w drugą stronę, jak kiedyś w ZG ilość otrzymanych monet zależała nie tylko od wielkości gildii ale i od lvlu? Na 50lv dostawało się na przykład 90 ale 35lv miał ich już tylko około 70...

  9. #39
    Osadnik
    Dołączył
    24.02.2012
    Posty
    241
    Serwer
    Nowy Świat
    co do pomysłu jestem przeciw no ale dyskusja trwa więc co mi tam skoro zaczynamy od poziomu 26 to może po prostu co poziom + 20 od 50 map łatwo sobie każdy przeliczy ile by musiał wydać na 1 zamianę dziennie i + jakiś bonus za kolejną (ale to już kwestia gustu i poziomu ). co do losowania map i zarzutu że niższe lvle na tym skorzystaj a bzdura na resorach nikt o zdrowym rozsądku nie będzie im jako nagrodę dawać krawców czy alibabkę(przygoda po zamianie będzie odpowiednia do lvlu użytkownika) a nawet jeśli to tym lepiej dla nich oskubią takiego 50+ on nic nie odczuje a młodemu na pewno się przyda co do ceny w MG też by trzeba podobny mechanizm jak w mapach zastosować by był większy sens ich robienia no ale to takie moje gdybanie

  10. #40
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    28.05.2013
    Posty
    475
    Serwer
    Nowy Świat
    Dobry sposób by pozbyć się nadmiaru...
    monet gildii
    Bo można trochę wydać próbując zamienić atak z zaskoczenia na wikingów, a losować dzieci sawanny-jak ze skrzynki całymi dziesiątkami.
    Chyba że wynik procentowo byłby ''inny'' ale ja w takie cuda nie wierzę!
    A pytania takie że nie wiadomo jak odpowiedzieć, może wylosować odpowiedź?
    Jest opcja dla lubiących porządek bez wpadania w wtórą spitalę kosztów, bez jednoczesnego klepania byle czego?
    Ostatnio edytowane przez Aruzus ; 06.02.2016 o 06:06

Odpowiedz w tym wątku
Strona 4 z 9 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 6 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.