Zobacz wyniki ankiety: Czy podoba ci się pomysł zamiany przygód?

Głosujących
109. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak, w końcu oczyszczę gwiazdę

    85 77.98%
  • Nie, lubię mieć zaśmieconą gwiazdę

    11 10.09%
  • Obojętnie, i tak klepię każdą przygodę

    13 11.93%
Odpowiedz w tym wątku
Strona 3 z 9 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 86

Wątek: przeróbka '100 przygód' na jedną jakąś nowa>> ANKIETA

  1. #21
    Odkrywca Awatar Piotru70
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    1,840
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Ja to na przykład jestem przeciwny. Wole aby zmienili drop na jakiś unikalny, to ktoś byłby chętny na te przygody.

  2. #22
    Lipek
    Też na początku chciałem przemielić dzieci sawanny na coś innego, ale tak jak pisze Piotru70, lepszą opcją byłoby wprowadzenie atrakcyjniejszego dropa.

  3. #23
    Początkujący Odkrywca Awatar Fredek_z_F-K
    Dołączył
    26.02.2012
    Posty
    381
    Serwer
    Nowa Ziemia
    [OT]
    Cytat Zamieszczone przez Paweł_G Zobacz posta
    Pomysł na wprowadzenie możliwości przerabiania tych mniej popularnych przygód jak zdrajcy [...]
    Na jakimś poziomie (48?) zdrajcy robią się całkiem niezłą przygodą tak naprawdę.
    [/OT]

  4. #24
    Osadnik Awatar Gacek666
    Dołączył
    22.03.2013
    Posty
    154
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Teraz do map jest nowy prowiant, a byle jakie przygody służą do zbierania kociołków, ehh..>>
    Niektórzy tak bar­dzo kochają narze­kać, że wy­padałoby ich wi­tać słowa­mi: dzień dob­ry, co u ciebie złego

  5. #25
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    18.03.2012
    Posty
    16
    Serwer
    Nowy Świat

    Tawerna pozwala przeinaczać przygody

    Cześć.

    Wpadłem na pomysł aby można było w tawernie zmieniać przygody na inne. Jak by to miało wyglądać.

    1. Np. 3 Razy na 24h możemy zmienić sobie przygodę na inną losową o tym samym poziomie trudności.
    2. Koszt takie zamiany wynosiłby odpowiednią liczbę monet gildii + fragmenty mapki.
    3. Każda kolejna zamiana byłaby droższa np. 50% ceny podstawowej tj.
    - pierwsza zamiana - 10 monet gildii + 100 fragmentów mapek + przygoda.
    - druga zamiana - 15 monet gildii + 150 fragmentów mapek + przygoda.
    - trzecia zamiana - 20 monet gildii + 200 fragmentów mapek + przygoda.
    4. Kolejnych zmian można by dokonywać po przeładowaniu tak jak to wygląda z zadaniami gildii.
    5. W końcu tawerna zyskałaby jakiś sens, bo po wykupieniu wszystkich roboli z niej zazwyczaj jest burzona.
    6. Większe zastosowanie fragmentów map.
    7. Wyeliminowałoby to problem trzymania setek przygód, których nikt nie robi i zaśmiecają tylko gwiazdę.

    Wszelkie uwagi mile widziane.

    Opcja zależna od poziomu na jakim możemy zrobić przygodę. Ten sposób nie ogranicza ile razy na dobę byśmy tasowali. Niech się bogaccy wyprztykają z monet

    Dla przygód od

    26 - 10 monet gildii + 10 skrawków map
    36 - 15 monet gildii + 25 skrawków map
    42 - 30 monet gildii + 50 skrawków map
    51 - 40 monet gildii + 100 skrawków map
    56 - 50 monet gildii + 100 skrawków map

    Każda kolejna zamiana zwiększałaby koszt od wartości bazowej o:
    26 - +10% monet + 50% skrawków map (1 moneta i 5 map)
    36 - +10% monet + 60% skrawków map (2 monety i 15 map)
    42 - +10% monet + 70% skrawków map (3 monety + 35 map)
    51 - +10% monet + 70% skrawków map (4 monety + 70 map)
    56 - +10% monet + 80% skrawków map (5 monet + 80 map)
    Ostatnio edytowane przez Draqun ; 08.02.2016 o 19:39

  6. #26
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,686
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam.

    Bardzo ciekawa propozycja. Zapraszam do dyskusji!

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  7. #27
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    22.10.2015
    Posty
    2
    Serwer
    Nowy Świat
    Jak na początek ilość fragmentów mapek za duża, może by ich ilość uzależnić od poziomu gracza.

  8. #28
    Osadnik
    Dołączył
    02.06.2012
    Posty
    96
    Serwer
    Kolonia
    Mam duże zastrzeżenia do tej propozycji.
    1. Już sama ankieta zawiera sugestie, których propozycja nie dotyczy. Jestem przeciwny wprowadzeniu propozycji, pomimo że też nie lubię mieć zaśmieconej gwiazdy.
    Autor byłby niezastąpiony przy układaniu pytań do każdego refendum Z tego powodu nie mogę zagłosować w ankiecie gdyż stałbym się zwolennikiem zaśmiecania gwiazdy. Moja ewentualna obojętność w stosunku do propozycji również nie oznacza że wykonuję wszystkie przygody "jak leci".
    2. Przygody w gwieździe da się pogrupować, wystarczy tylko wydzielić te limitowane (np Łowca Nagród czy niektóre eventowe). Być może istnieje potrzeba oddzielenia przygód kupionych za klejnoty, ale i one mogą zostać oddzielone od przeznaczonych do połączenia. Postulat pogrupowania przygód stoi w sprzeczności z zamieszczoną propozycją.
    3. Przygody i tak będą "chomikowane" gdyż nie da się przewidzieć ich użyteczności po ewentualnych zmianach nagród za ich wykonanie. Wystarczyłoby dołożyć np Krwawej Marynie czy Prochowi 0/80/200 pisanek w najbliższym evencie.

  9. #29
    Odkrywca Awatar dario_j
    Dołączył
    04.07.2013
    Posty
    661
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    pomysł ciekawy, tylko może się zdarzyć że za te 200 mapek dostaniemy np, Bagienną, a u kupca ta przygoda jest tańsza.
    Poza tym Tawerna służy do zatrudniania specjalistów, więc można by tam dodać kilku których można by przydzielić generałom i wysłać na przygodę(po załączeniu przygody pojawiają się w tawernie awanturnicy, zatrudniamy jednego na przygodę, po zakończeniu awanturnik idzie swoją drogą - o ile daliśmy mu przeżyć)

  10. #30
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    18.03.2012
    Posty
    16
    Serwer
    Nowy Świat
    von_Flaschke: Oj to tylko taki żarcik był z tą gwiazdą trochę dystansu.
    dario_j: No jest taka możliwość. Możesz zaproponować zmiany jak to powinno twoim zdaniem wyglądać

Odpowiedz w tym wątku
Strona 3 z 9 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.