Zobacz wyniki ankiety: Czy podoba ci się pomysł zamiany przygód?

Głosujących
109. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak, w końcu oczyszczę gwiazdę

    85 77.98%
  • Nie, lubię mieć zaśmieconą gwiazdę

    11 10.09%
  • Obojętnie, i tak klepię każdą przygodę

    13 11.93%
Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 9 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 86

Wątek: przeróbka '100 przygód' na jedną jakąś nowa>> ANKIETA

  1. #11
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    24.07.2012
    Posty
    287
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Według mnie przerabianie przygód na inne przygody nie jest dobrym rozwiązaniem. Moim zdaniem raczej potrzebne jest rozwiązanie na uporządkowanie przygód w gwieździe.
    Jedynie co mozna byloby rozważyć to przerabianie niepotrzebnych przygód na jakiś surowiec albo mapki. Kurs wymiany musiałby być tak ustawiony, żeby to byla alterantywa dla skasowania przygody z gwiazdy, a nie formą odzyskiwania pełnych czy znaczacej częsci kosztów wysłania odkrywcy, czyli de facto nie mógłby to być 'złoty interes'
    Gdyby jednak wprowadzono jakieś sensowne grupowanie w ramach gwiazdy i wszystkie przygody danego typu (np. wszystkie zakazane eksperymenty) byłyby w tym samym slocie, to już bym była zadowolona i moim zdaniem przerabianie zbędnych przygód na cokolwiek byłoby zbędne.

  2. #12
    Osadnik
    Dołączył
    15.06.2012
    Posty
    32
    Serwer
    Czarci Gaj
    dobry pomysł

  3. #13
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    02.05.2012
    Posty
    5
    Serwer
    Kolonia
    Zamieszczone przez maarveell:

    sądzimy o tym tyle,
    że jest to kolejny post z cyklu dlaczego z poszukiwań nie wpada za każdym razem przygoda Wikingowie. ew. Czarni Rycerze.
    a na przygodzie za każdym razem nie zdobywamy granitu.
    sztuka polega na tym żeby zrobić coś z tego co jest dostępne w grze,
    a nie oczekiwać że gra będzie zmieniona pod moje widzimisię...
    Zauważ, że nie jestem jakimś tam nowym graczem. Gram w to długo (dłużej niż Ty) i wcale nie chodzi mi o jakieś moje "widzimisię". Przygody akurat kupuję na handlu jak potrzebuję, a nie liczę na grubasów.
    Dobrym pomysłem jest też jakieś dodatkowe pogrupowanie, lub zrobić jakiś "schowek" niepotrzebnych rzeczy (ktoś już wspominał w jakimś poście o tym).
    Ostatnio edytowane przez Suzanna ; 07.09.2013 o 20:39

  4. #14
    Początkujący Odkrywca Awatar romsheff
    Dołączył
    08.01.2013
    Posty
    346
    Serwer
    Czarci Gaj
    NIE

    Jestem za poprawieniem (zwiększeniem) dropów w "niechcianych" przygodach.

  5. #15
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    22.03.2012
    Posty
    269
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Jestem na tak ale inaczej to sobie wyobrażam aby w tym budynku można by sprzedawać przygody za mapy. Ale przelicznik byłoby to dziesięciokrotność ceny przygody do kupienia np. jeśli bagienna kosztuje 100 mapek w sklepie to sprzedajemy bagienną za 10 mapek i tak z każdą przygodą.
    You Will Never Walk Alone!
    H3ll For Ever!

  6. #16
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    24.07.2012
    Posty
    287
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Przelicznik który podałeś w przypadku częsci przygód byłby wyjątkowo korzystny. Zakazane eksperymenty, nie wiedzieć czemu, w sklepie są wyceniane przez BB bardzo wysoko na 300 mapek. Podobna historia z drugą równie "popularna" przygodą - dzieci sawanny -200 mapek. Byłby to super interes, gdyby punktem odniesienia były ceny ze sklepu. Według mnie punktem odniesienia raczej powinna być liczba mapek, którą można uzyskać na tych poszukiwaniach co przygodę ( w tym przypadku uważam, ze nie powinno się odzyskiwać całości mapek) lub odzyskiwanie części surowców, które były zużyte przy wysyłaniu odkrywcy.
    Nie jest to jednak idealne rozwiązanie. Powtórzę to, co pisałam w poście powyżej nie byłoby potrzeby przerabiania przygód, gdyby był sensowny system grupowania w gwieździe i ewentualnie gdyby uatrakcyjniono drop z nieopłacalnych przygód.

  7. #17
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    22
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez maarveell Zobacz posta
    sądzimy o tym tyle,
    że jest to kolejny post z cyklu dlaczego z poszukiwań nie wpada za każdym razem przygoda Wikingowie. ew. Czarni Rycerze.
    a na przygodzie za każdym razem nie zdobywamy granitu.
    sztuka polega na tym żeby zrobić coś z tego co jest dostępne w grze,
    a nie oczekiwać że gra będzie zmieniona pod moje widzimisię...

    Nie zgadzam sie, ze to widzimisie.
    Wysylajac kilkunastu odkrywcow dostajemy od 1 do 5 przygod dzienie, ktorych nikt nie jest w stanie przerobic w ciagu jednego dnia.
    Sprzedawanie niektorych przygod - nieoplacalne i uciazliwe - wystawienie jednej na sprzedaz za darmo, za kolejne oplata w zlocie, ktora przewyzszy ewentualny zarobek. Nie wiadomo czy sie sprzedadza i kiedy.
    Aktualnie robie przygody basniowe, a pozostalych mi przybywa.

    Najprostsze rozwiazanie jakie moze byc przy malym zaangazowaniu programistow to przycisk w magazynie prowiantu (tam gdzie jest zamiana dyń, pilek, prezentow itp) -
    - zamien przygode zwykla na 1 kawalek mapy, zamien przygode epicka na 2 kawalki mapy (lub inne surowce)

    Jeszcze inne rozwiazanie: event (rywalizacja z innymi serwerami) - utylizacja przygod , zamiast produkcji balonow - zutylizuj przygode - przyjemne z pozytecznym

  8. #18
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    21.01.2012
    Posty
    15
    Serwer
    Nowa Ziemia

    Przerabianie niechcianych przygód w ulepszonym magazynie prowiantu

    Pomysł na wprowadzenie możliwości przerabiania tych mniej popularnych przygód jak zdrajcy, zakazane eksperymenty czy inne na fragmenty map lub inne dobra. Sprzedaż tych przygód na handlu jest dość uciążliwa, bo popyt jest marny. W sklepie koszt tych przygód, to od 100 do 300 fragmentów map. Dlaczego nie przerabiać ich w ulepszonym magazynie prowiantu powiedzmy za 25% wartości sklepowej.

  9. #19
    Odkrywca
    Dołączył
    19.05.2013
    Posty
    1,178
    Serwer
    Złota Góra
    Bardzo dobry pomysł, ale BB pewnie już przekalkulowało, że im się nie opłaca..... A ja już chciałem przerobić 163 szt Dzieci Sawanny.. Wczoraj se policzyłem bo mi się nudziło ( Gwiazda jest niewyczerplana

  10. #20
    Osadnik
    Dołączył
    28.04.2012
    Posty
    207
    Serwer
    Kolonia
    Gwiazda chyba ma ok 50k pojemności. Po za tym pomysł już kiedyś się pojawił.

Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 9 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.