Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Wątek: Wspaniały hołd dla introligatora - nie działa !

  1. #1
    Osadnik Awatar qpon777
    Dołączył
    15.05.2012
    Posty
    70
    Serwer
    Nowa Ziemia

    Wspaniały hołd dla introligatora - nie działa !

    Postawiłem wspaniały hołd dla intro po zrobieniu 3 złodzieja do osiągnięć i lipa.Czas produkcji ani drgnie na pasku produkcji cały czas 7:00:01:28.
    Przed relogiem nawet był mniejszy ale cały czas stoi. Kolejny bubel ???
    Fajnie że można go tuż przed końcem produkcji "buffnąć" i złapać więcej manu ale musi zacząć działać !

  2. #2
    Moderator Forum Awatar MOD_Victoria
    Dołączył
    25.02.2015
    Posty
    2,235
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witaj!

    Opisany przez Ciebie przypadek to tylko błąd graficzny. BB znają problem i pracują nad rozwiązaniem.

    Odliczanie w systemie działa poprawnie.

    Pozdrawiam
    MOD_Victoria
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 30.07.2019 o 18:23

  3. #3
    Osadnik
    Dołączył
    23.12.2013
    Posty
    117
    Serwer
    Złota Góra
    Ciekawe gdzie to odliczanie?-pasek stoi, czas stoi w miejscu. Dziwnym trafem problem mam ja z odpaloną premią dla znajomego a osoba bez go nie ma...

  4. #4
    Moderator Forum Awatar MOD_Victoria
    Dołączył
    25.02.2015
    Posty
    2,235
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Mar85 Zobacz posta
    Ciekawe gdzie to odliczanie?-pasek stoi, czas stoi w miejscu. Dziwnym trafem problem mam ja z odpaloną premią dla znajomego a osoba bez go nie ma...
    W systemie BB. Niewidoczne dla graczy.

  5. #5
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    09.08.2012
    Posty
    490
    Serwer
    Nowy Świat
    A ten hołd to jakaś kpina produkcja manuskryptu 7dni?
    Cytat Zamieszczone przez Piwonia Zobacz posta
    Nie masz racji, narzekam licząc na sensowne poprawki.

  6. #6
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    22.02.2017
    Posty
    19
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez qpon777 Zobacz posta
    Postawiłem wspaniały hołd dla intro po zrobieniu 3 złodzieja do osiągnięć i lipa.Czas produkcji ani drgnie na pasku produkcji cały czas 7:00:01:28.
    Przed relogiem nawet był mniejszy ale cały czas stoi. Kolejny bubel ???
    Fajnie że można go tuż przed końcem produkcji "buffnąć" i złapać więcej manu ale musi zacząć działać !
    W każdym z budynków jest pokazany czas produkcji tak samo, a postęp produkcji widać tylko na zielonym pasku. Tutaj z racji że jest bardzo długi, to i pasek jakby stoi. Jednak po najechaniu myszką na ten pasek, widać odliczanie i ile pozostało do końca produkcji.

    Ostatnio edytowane przez мιχєя ; 30.07.2019 o 20:34

  7. #7
    Osadnik Awatar qpon777
    Dołączył
    15.05.2012
    Posty
    70
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez мιχєя Zobacz posta
    W każdym z budynków jest pokazany czas produkcji tak samo, a postęp produkcji widać tylko na zielonym pasku. Tutaj z racji że jest bardzo długi, to i pasek jakby stoi. Jednak po najechaniu myszką na ten pasek, widać odliczanie i ile pozostało do końca produkcji.

    nie gram w to od dziś i wiem jak sprawdzić czas do końca produkcji
    poza tym sprawdziłem teraz czas do końca produkcji i teraz jest ok
    Dzięki Victoria za info

  8. #8
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    13.04.2019
    Posty
    1
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Witam,po "zdjeciu" manuskryptu czas na hołdzie stoi
    WnorowskaA

  9. #9
    Osadnik
    Dołączył
    25.09.2013
    Posty
    48
    Serwer
    Złota Góra
    Witam, mam problem z hołdem od manuskryptów. Na zamieszczonym obrazku niżej, w lewym górnym rogu mam ikonkę "zzz" a po prawej stronie widać status "pracuje" ale nie mam nawet paska produkcji.

    https://zapodaj.net/8f803403aa6bd.png.html

  10. #10
    Moderator Forum Awatar MOD_Victoria
    Dołączył
    25.02.2015
    Posty
    2,235
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez DraugluiN Zobacz posta
    Witam, mam problem z hołdem od manuskryptów. Na zamieszczonym obrazku niżej, w lewym górnym rogu mam ikonkę "zzz" a po prawej stronie widać status "pracuje" ale nie mam nawet paska produkcji.

    https://zapodaj.net/8f803403aa6bd.png.html
    Uśpiony budynek i tak pracuje - dochodzi prawie do końca cyklu produkcyjnego, tuż przed końcem produkcja jest wstrzymywana. Wszystkie budynki w TSO tak działają. Nie jest to błąd.
    Dlatego, jeśli chcesz wyrównać produkcję w 2 hołdach, musisz zatrzymać oba (co będzie się wiązało z tygodniowym czekaniem, zanim produkcja w tym nowo postawionym budynku zrówna się tuż przed końcem cyklu produkcyjnego z drugim hołdem) a potem jednocześnie je uruchomić, albo zburzyć oba i postawić na nowo.

    Pozdrawiam
    MOD_Victoria
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 04.09.2019 o 21:19 Powód: sugestia Porit :)

Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.