Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: Zdradzony Mały Krawiec - 2877 Reksiów 3190 Łuczników- 2 x MSW FULL STACK (WIKI ŻYTKO)

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    12.03.2012
    Posty
    17
    Serwer
    Słoneczny Gród

    Zdradzony Mały Krawiec - 2877 Reksiów 3190 Łuczników- 2 x MSW FULL STACK (WIKI ŻYTKO)

    Witajcie chciałem podzielić się z wami moimi wypocinami.
    Zamysł jest taki:
    • a) żeby tracić jedynie wojsko, w którego tworzenie nie trzeba ingerować (w produkcję).
    • b) żeby czas wytwarzania był jak najmniejszy
    Dlatego tracimy jedynie Reksiów (5min) i Łuczników (6,5min).
    Pokrótce:
    - Mam 2x MSW full stack z wikipedii (żytko) [Im więcej tym szybciej ale potrzebne 2]
    - Potrzebny jest Borys i Nusalka przy niektórych boss'ach.
    - Reszta Gienków to bylejakie 200.

    - Tracimy 2876,65 Reksiów 3190,00 Łuczników (i 30,00 Konnych przy pierwszym ataku ale można to zmienić, tak po prostu najtaniej).
    (są to dane po zliczeniu najprawdopodobniejszych strat ze strony Combat Simulator)








    Pozdrawiam i czekam na komentarze po przygodzie

    !!! UWAGA przynajmniej w jednym komentarzu dotyczącym nazw wysyłanych gienków jest błąd - wystarczy sugerować się zdjęciami - nie ich treścią !!! (z G5 (1 fala (MSW) 235 Reksiów) oraz z W (2 fala (MSW) 80 Reksiów, 100 Konnicy, 20 KUSZ, 35 PUCH) wysyłamy Mistrza i Majora na obóz 28) - chodzi tu o MSW
    Ostatnio edytowane przez Cero ; 26.07.2019 o 20:58

  2. #2
    Osadnik
    Dołączył
    04.12.2013
    Posty
    43
    Serwer
    Złota Góra
    Ktoś się napracował ale nie do końca, przy robieniu przygody można to poprawić robiąc odpowiednie SS'y polecam light shot , strasznie pogmatwane jak dla mnie z tymi tabelami

Odpowiedz w tym wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.