Odpowiedz w tym wątku
Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 50

Wątek: Zmiany w grze - 30.07.2019 - Dyskusja

  1. #31
    Osadnik
    Dołączył
    27.05.2017
    Posty
    40
    Serwer
    Czarci Gaj
    zdobyłem i niby pracuje ale czas do zakończenia stoi w miejscu

  2. #32
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,695
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Czesłaf Zobacz posta
    zdobyłem i niby pracuje ale czas do zakończenia stoi w miejscu
    Witam serdecznie!

    Dziękuję za zgłoszenie.

    Opisany przez Ciebie przypadek to tylko Graficzny błąd i pracujemy nad rozwiązaniem.

    Odliczanie w systemie działa poprawnie.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa
    Ostatnio edytowane przez BB_Penelopa ; 30.07.2019 o 15:01

  3. #33
    Osadnik
    Dołączył
    27.05.2017
    Posty
    40
    Serwer
    Czarci Gaj
    thx za odpowiedź , dobrze wiedzieć że pracuje tylko zanim to zostanie poprawione to nie będzie wiadomo kiedy premię dać ( ot takie małe utrudnienie )

  4. #34
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    09.08.2012
    Posty
    490
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez BB_Penelopa Zobacz posta
    Witam serdecznie!

    Dziękuję za zgłoszenie.

    Opisany przez Ciebie przypadek to tylko Graficzny błąd i pracujemy nad rozwiązaniem.

    Odliczanie w systemie działa poprawnie.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa
    Ja myślę że ten czas produkcji to jakiś błąd bo 7 dni dla jednego manuskryptu!!!
    Cytat Zamieszczone przez Piwonia Zobacz posta
    Nie masz racji, narzekam licząc na sensowne poprawki.

  5. #35
    Osadnik Awatar shaqoore
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    115
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez set2g Zobacz posta
    Widze plany do obserwatorium można kupić, dziwne że nie mam na nich kłódki skoro już je mam aktywna, chyba coś nie pykło.
    Dalej dodanie do sklepu Żądna przygód odkrywczyni x3, kolejny skok na kase, ale ułatwienia w wysyłaniu odkrywców to już nie bo AUTOMATYZACJA
    Zapomniałeś wspomnieć o wyczekiwanym przez wielu graczy i najbardziej potrzebnym w tej chwili Wspaniałym Młynie Wodnym za jedyne ~4,7k kleju.

  6. #36
    Osadnik
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    49
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Czytam info i pomyślałem, że nic nie wnoszące zmiany więc miałem się nie wypowiadać.
    Ale właśnie z zaciekawieniem postawiłem "hołd dla ogniska domowego" i uważam, że ktoś tu nieśmieszne żarty sobie z nas robi.
    30 populacji? Błazenada.

  7. #37
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    +30popa w miejscu gdzie mogłeś mieć jedynie kwiatki, nie taka ostatnia wymiana
    jedyny problem to to ze mamy do zdobycia 1szt tego budynku, wiec tyle co nic dla ludzi z +40k pop

  8. #38
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,695
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Czesłaf Zobacz posta
    thx za odpowiedź , dobrze wiedzieć że pracuje tylko zanim to zostanie poprawione to nie będzie wiadomo kiedy premię dać ( ot takie małe utrudnienie )
    Do usług!

    BB_Penelopa

  9. #39
    konkur4
    Cytat Zamieszczone przez qpon777 Zobacz posta
    Wspaniały hołd dla introligatora nie taki zły, można go buffnąć tuż przed końcem produkcji żeby było więcej manu tylko że on nie działa.
    Postawiłem go i czas produkcji ani drgnie. Po relogu nawet się zwiększył. Kolejny bubel ???
    Wszystko działa jak należy, trzeba sobie tylko uświadomić, jak działa odświeżanie czasu produkcji budynków w tej grze. Pasek postępu jest dla wszystkich takiej samej długości, natomiast czasy produkcji są różne. Dla przykładu, całkowity czas produkcji 5 minut zapewnia odświeżanie paska postępu mniej więcej co 4 sekundy. Teraz sobie zeskaluj te 5 minut do 7 dni = 168h = 10080 minut. Czyli odświeżenie paska postępu odbywa się mniej więcej co 135 minut. I tak też jest.

  10. #40
    Odkrywca
    Dołączył
    10.11.2012
    Posty
    595
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez ArturGrab Zobacz posta
    Ja myślę że ten czas produkcji to jakiś błąd bo 7 dni dla jednego manuskryptu!!!
    Dlaczego dla jednego? Jak przypilnujesz czasu i dasz przed końcem miksturkę lub olej to dla 5ciu. Upierdliwe ale tym co nie mają jeszcze manu w prowiancie się przyda Na premii dla znajomego będzie to 10 manu. A to już sporo.
    Cytat Zamieszczone przez Airtom Zobacz posta
    jedyna aktualizacja działająca poprawnie to aktualizacja godziny końca aktualizacji.... przypadek..?

Odpowiedz w tym wątku
Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.