Odpowiedz w tym wątku
Strona 4 z 9 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 6 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 84

Wątek: Polowanie na padlinożerców z Orową - Wydarzenie społeczności - Dyskusja

  1. #31
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    14.09.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Na początku też typowałem drogowskaz. Potem była 2-ga wersja odpowiedzi, potem 3-cia. Teraz wracam do drugiej. Tak czy owak - ujednoznacznienie było potrzebne.

  2. #32
    Odkrywca
    Dołączył
    26.03.2012
    Posty
    658
    Serwer
    Słoneczny Gród
    U mnie było z 5 wersji odpowiedzi, a okazuje się że ta pierwsza była najlepsza, o ile jest dobra. Tak czy siak, wydaje mi się że lepiej można to było narysować, choćby bez tego "dołu".

  3. #33
    Osadnik
    Dołączył
    02.11.2016
    Posty
    225
    Serwer
    Nowa Ziemia
    z tłumaczeniem to nie od dzis mają problemy, ale zeby drogowskaz w taki sposób potraktowac, proponuje dodac jeszcze jedna literke, bo jakos nie dowierzam, może sie okazać ze to jeszcze co innego

  4. #34
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    16.03.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Kolonia
    Część treści bezpośrednio związanych z zadaniem, jest podana pogrubionym drukiem (poza wskazówkami) i to jest ok. Ale nie wszędzie i to może być mylące. Np. 1 zadanie z dnia czwartego:
    "Kim był ten mały człowiek?

    Dostępny w Tawernie - mieści 100 oddziałów - zaczyna się na M"

    Wykasowanie odpowiedzi, proszę ich tu nie umieszczać.
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 28.07.2019 o 14:21

  5. #35
    Osadnik
    Dołączył
    18.10.2012
    Posty
    122
    Serwer
    Złota Góra
    Gdzie sa wgle te pytania?

  6. #36
    Osadnik
    Dołączył
    02.06.2014
    Posty
    105
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez StachuSiekiera Zobacz posta
    no a jaka tam literke widzicie, na tym obrazku?
    i co moze sie zaczynac na nia?
    przeciez to tak proste.........
    Dalej twierdzisz, że to takie proste?
    Po twojej "podpowiedzi" jaką literkę widać na obrazku uznałem, że tym prostym rozwiązaniem, które zaczyna się na literę "T" i może być odpowiedzią na pytanie "co znajdą w wieżach?" jest wyraz trupy, ale jak widać to była g prawda. Wracam do swojej pierwszej myśli, bo wychodzi na to że jest bardziej prawdopodobna niż ta prosta odpowiedź zaczynająca się na literę "t".

  7. #37
    Odkrywca
    Dołączył
    26.03.2012
    Posty
    658
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Tomard Zobacz posta
    Dalej twierdzisz, że to takie proste?
    Po twojej "podpowiedzi" jaką literkę widać na obrazku uznałem, że tym prostym rozwiązaniem, które zaczyna się na literę "T" i może być odpowiedzią na pytanie "co znajdą w wieżach?" jest wyraz trupy, ale jak widać to była g prawda. Wracam do swojej pierwszej myśli, bo wychodzi na to że jest bardziej prawdopodobna niż ta prosta odpowiedź zaczynająca się na literę "t".
    Teraz wiadomo że podpowiedź była błędna, ale pewnie większość jej się trzymała :P
    Na pewno przydała się podpowiedź MOD_Victorii, że w grze znajdują się 4 rodzaje tego przedmiotu, tyle, że byłem przekonany do odpowiedzi w liczbie mnogiej, a okazuje się że jednak nie, po dodaniu literki "ę" na końcu, trochę to głupie, ale co tam.

  8. #38
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    04.07.2012
    Posty
    418
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez HektorvI Zobacz posta
    Gdzie sa wgle te pytania?
    TU: https://forum.thesettlersonline.pl/f...nty-i-konkursy

  9. #39
    Osadnik
    Dołączył
    02.06.2014
    Posty
    105
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Androm3da Zobacz posta
    Teraz wiadomo że podpowiedź była błędna, ale pewnie większość jej się trzymała :P
    Na pewno przydała się podpowiedź MOD_Victorii, że w grze znajdują się 4 rodzaje tego przedmiotu, tyle, że byłem przekonany do odpowiedzi w liczbie mnogiej, a okazuje się że jednak nie, po dodaniu literki "ę" na końcu, trochę to głupie, ale co tam.
    Teraz rzeczywiście odpowiedz wydaje się jasna. Co do samego obrazku to tak jak pisałem wcześnie, kto co tam widział zależne było od jego wyobraźni. Ja w pewnym momencie sądziłem,że trzyma kuszę i to nawet mi bardziej pasowało, bo porównując z angielskojęzyczną wersją tej zagadki to tam odpowiedz ma 8 liter i wychodzi na to, że nie będzie zbieżna z naszą wersją językową. No bo czy wpisze plank czy planks to jednak brakuje tych literek. A Crossbow czy signpost by do "kreseczek" pasowały.

  10. #40
    Osadnik Awatar eryk_dzaffar
    Dołączył
    14.03.2012
    Posty
    86
    Serwer
    Czarci Gaj
    Wymagania
    Nazwa użytkownika i serwer muszą zostać podane poprawnie (niezastosowanie się do tego może skutkować brakiem nagrody)
    Dodając post na forum jest widoczny nick gracza i jego serwer wiec po co wg. to pisać jeszcze w wiadomości?
    Czy osoby sprawdzające odpowiedzi nie są w stanie popatrzeć kto jest nadawca wiadomości??

    Wymagania
    Niepełnoletni gracze muszą posiadać zgodę opiekuna/rodzica.
    To mnie bawi zawsze w grach. Jak by niepełnoletni pytali sie o zgodę rodziców w sprawach dotyczących gier.

Odpowiedz w tym wątku
Strona 4 z 9 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 6 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.