Odpowiedz w tym wątku
Strona 7 z 9 PierwszyPierwszy ... 5 6 7 8 9 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 84

Wątek: Polowanie na padlinożerców z Orową - Wydarzenie społeczności - Dyskusja

  1. #61
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    02.05.2013
    Posty
    10
    Serwer
    Złota Góra
    no to chyba się nie dowiem czy mogę wysłać drugi zestaw odpowiedzi i ewentualnie który będzie zaliczony
    a taka fajna zabawa miała być

  2. #62
    Początkujący Osadnik Awatar piotrl67
    Dołączył
    22.10.2016
    Posty
    20
    Serwer
    Kolonia
    To nie topi się latem, nawet jeśli powinno!
    _ _ _ _ _ _

    Niby pasuje tutaj Balwan : ) ale jezeli Balwan > to pytanie powinno brzmiec > Nie roztopi sie latem, pomimo ze powinien.
    Przydala by sie przynajmniej jedna literka, jako punkt zaczepienia.

  3. #63
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    16.05.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Nowa Ziemia
    We wszystkich postach każdego dnia pytanie/zagadka jest wytłuszczona na końcu. W poście "w pojedynkę" nie ma takiego fragmentu. Skąd mam się domyślić, że to zagadka i że w nie wytłuszczonym tekście w innych postach też nie ma kolejnych? Sprecyzujcie co jest a co nie jest zagadką bo sądziłem, że wszystko co nie wytłuszczone jest tylko podpowiedzią i fragmentem historii, a tu w tym wątku się dowiaduję, że nie koniecznie. Poza tym wszędzie są kreseczki itp, a tu enigmatyczna zagadka, słabo.
    Czy ktoś jeszcze uważa, że w pierwszej zagadce w 3 dzień brakuje jednej kreseczki na końcu? S _ _ _ _ _ P_ _ _ _ _ _ _ _ _
    Zgadzam się z piotrl67 co do przedostatniej zagadki dnia 7. Skoro nagrody są losowane to po co to jeszcze ludziom utrudniacie, dramat.

  4. #64
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    17.08.2012
    Posty
    24
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez NOone Zobacz posta
    We wszystkich postach każdego dnia pytanie/zagadka jest wytłuszczona na końcu. W poście "w pojedynkę" nie ma takiego fragmentu. Skąd mam się domyślić, że to zagadka i że w nie wytłuszczonym tekście w innych postach też nie ma kolejnych?
    No dziwne, że do samego końca nikt z zespołu tego nie poprawił.

    Cytat Zamieszczone przez NOone Zobacz posta
    Czy ktoś jeszcze uważa, że w pierwszej zagadce w 3 dzień brakuje jednej kreseczki na końcu? S _ _ _ _ _ P_ _ _ _ _ _ _ _ _
    A czemu brakuje?

    Kiedy można spodziewać się ujawnienia poprawnych odpowiedzi żeby sprawdzić na ile dobrze się odpowiedziało?

  5. #65
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    24.02.2019
    Posty
    17
    Serwer
    Kolonia
    Zabawa przednia. Dziękuję za możliwość popracowania szarymi komórkami.
    Mam pytanie - czy będą podane poprawne - uznane odpowiedzi? Jeśli tak to gdzie i kiedy.

  6. #66
    Osadnik
    Dołączył
    13.09.2012
    Posty
    73
    Serwer
    Złota Góra
    właśnie myślą nad odpowiedziami

  7. #67
    Osadnik
    Dołączył
    02.06.2014
    Posty
    105
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez ojog Zobacz posta
    no to chyba się nie dowiem czy mogę wysłać drugi zestaw odpowiedzi i ewentualnie który będzie zaliczony
    a taka fajna zabawa miała być
    możesz sobie i 10 zestawów wysłac, a i tak pierwszy który zamieściłeś będzie tylko brany pod uwagę

  8. #68
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,699
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam!

    Uprzejmie informuję, że wątek, w którym można było dodawać odpowiedzi został zamknięty - wkrótce wyłonimy zwycięzców!

    Dziękuję serdecznie wszystkim za udział w zabawie!

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  9. #69
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    09.03.2012
    Posty
    19
    Serwer
    Kolonia
    Że zamknięty, to rozumiem, ale czemu ukryty? Już i tak nikt odpowiedzi dodać nie może, a fajnie byłoby wiedzieć, jak gracze rozwiązywali zadania i w ogóle ilu wzięło udział.

  10. #70
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    17.08.2012
    Posty
    24
    Serwer
    Słoneczny Gród
    @pismak Dobrze prawisz. Swoją drogą ciekawe jak długo trzeba będzie czekać na ogłoszenie wyników...

Odpowiedz w tym wątku
Strona 7 z 9 PierwszyPierwszy ... 5 6 7 8 9 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.