Zamknięty wątek
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Polowanie na padlinożerców z Orową - Dzień Pierwszy

  1. #1
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,686
    Serwer
    Nowa Ziemia

    Polowanie na padlinożerców z Orową - Dzień Pierwszy

    Drogi Poszukiwaczu Przygód,

    Czy to Królik Wielkanocny, czy coś zupełnie innego? Biała postać została zauważona na Twojej wyspie i zostawiła po sobie tajemne teksty. Ale.... co to może oznaczać?

    Jestem duchem piwnicy Penelopikus z Penelopusa, ale po prostu mów mi Penelopa. Dorastałam z moją ciotką, Straszną - Hildą van Hohenstein. Nauczyłam się zawodu w Liceum Doktora Frankensteina.
    Kiedy miałam 16 lat, ciotka mnie wyrzuciła i od tego czasu utknęłam w nawiedzonych działaniach agencji i zarabiam na życie łowiąc padlinożerców.
    Ostatnio zatrudniło mnie kilku moderatorów, abym im pomogła.
    Mam zabrać was w podróż w czasie i przestrzeni, dokonać bohaterskich czynów i odzyskać skarby. Jesteście gotowi? Idziemy!



    Zacznijmy naszą podróż.

    Przed grupą roztacza się ogromna pustynia. Godzinę po godzinie karawana brnie przez gorący piasek. "Spójrzcie na horyzont!" Penelopa wskazuje mały punkt w oddali. Tylko wytrenowane oko może dostrzec oazę w oddali. Resztkami sił docierają do oazy i podczas gdy moderatorzy regenerują siły, mały duch piwniczny eksploruje otoczenie. Po raz kolejny dostrzega wejście do jaskini, które widziała już po ich przybyciu. Wcześniej myślała, że to był miraż, ale wydaje się być prawdziwe. Woła grupę i razem czołgają się do wejścia.


    ejlibaeczidzriitbaóazótsurobnkw
    Nie zapomnij o spacjach
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 29.07.2019 o 17:02

  2. #2
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,686
    Serwer
    Nowa Ziemia


    Podróż trwa...
    Jaskinie wydają się być zamieszkane. „MOD_Victoria, chodź ze mną, my się przyjrzymy, reszta czeka” rozkazuje Penelopa.
    Pozostali moderatorzy odetchnęli z ulgą. Tymczasem Penelopa próbuje zachęcić MOD_Victorię: „Zmierzymy się z tymi dzikusami, prawda?”
    MOD_Victoria, z bladym wyrazem twarzy, skinęła głową i zaczyna czołgać się za Penelopą.
    Pozostali moderatorzy do późnej nocy czekają na powrót Penelopy i Victorii, kiedy nagle światło pochodni oświetla wejście do jaskini.
    Zanim którykolwiek z oczekujących modów zdążył zadać pytanie, Penelopa zdusza pochodnię na pustynnym piasku i syczy przez zęby:
    „Coś podobnego!

    Gdy zapada ciemność, obie zwiadowczynie opisują komnaty pełne klejnotów i dziwnych przedmiotów.
    „Tak bardzo chciałabym mieć jedną z nich”, mówi Penelopa. „Coś, w czym mogłabym żyć”.
    Co ona ma na myśli?


    L_m_ _ ol_ _ _ _
    Uzupełnij puste pola _
    Ostatnio edytowane przez BB_Penelopa ; 17.07.2019 o 11:46

  3. #3
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,686
    Serwer
    Nowa Ziemia


    Bądź dzielny

    Czy nasi bohaterowie powinni odważyć się ponownie wejść do jaskini? Na pewno znajdą tam coś przydatnego.

    cąwydytlaanaj
    Nie zapomnij o spacjach

    Ostatnio edytowane przez BB_Penelopa ; 17.07.2019 o 11:48

  4. #4
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,686
    Serwer
    Nowa Ziemia


    W pojedynkę

    Penelopa woli iść sama, bo tylko ona może stać się niewidzialna.

    "Łatwe ćwiczenie" - myśli Penelopa. W czasach szkolnych często zakradała się do stołówki, aby zwinąć dodatkowe posiłki.
    Woli ukrywać fakt, że mieszkańcy jaskiń jeszcze nie wrócili. Wymyśla więc historię, w której zmaga się z prymitywem z jaskini, i nagle potyka się o własne prześcieradło. Jej ręce z klapnięciem uderzają w zimną skalną podłogę. "WOW, to świeci, zabiorę to ze sobą i dam cioci".


    Jeden pierścionek łączy ich wszystkich - Jaki kolor ma nasz pierścionek? Jest wiele wart!
    Połącz podpowiedzi, nazwij kolor lub jaki to jest pierścionek.


    Zawsze była dobra w opowiadaniu historii, więc towarzysze jej uwierzyli. Szczególnie część, kiedy powaliła jednego ze swoich przeciwników wałkiem do ciasta, wywarła na grupie bardzo duże wrażenie. Kiedy na horyzoncie pojawiają się pierwsze promienie słońca i kończy swoją historię z dużą dozą samozadowolenia, jej oczy się zamykają.

Zamknięty wątek

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.