Odpowiedz w tym wątku
Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 66

Wątek: Premia dla znajomego - błędy

  1. #21
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    04.07.2012
    Posty
    418
    Serwer
    Kolonia
    po zrobieniu, owej premii w magazynie prowiantu, wystarczy albo relog, albo wejście na wyspę znajomego,
    i zaskakuje,
    by mieć premie zrobione, na przygodzie, czy wyprawie.

    po0zdro

  2. #22
    Banned
    Dołączył
    12.02.2012
    Posty
    54
    Serwer
    Nowa Ziemia
    a wydawało się że będzie cisza

  3. #23
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    09.04.2012
    Posty
    5
    Serwer
    Kolonia
    Nadaj z tym nic nie zrobili. Szlak pomału już mnie trafia

  4. #24
    Banned
    Dołączył
    12.02.2012
    Posty
    54
    Serwer
    Nowa Ziemia

    nowa ziemia gdzie znajdki?

    wylądowali szukacze a ze 15 sztuk lądowali kilka razy w koncu się udało imogłem dziadów wysłać ponownie ale to co znaleźli poszło się param pam pam [wycięto] reset/relog nie pomógł robilem reloga restarta kompa szukacze choc wyslani nadal chcą wyladowac
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 21.08.2019 o 13:15 Powód: korekta treści

  5. #25
    Odkrywca
    Dołączył
    10.11.2012
    Posty
    595
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Wyczyść pamięć. Zamknij przeglądarkę. Zaloguj ponownie za co najmniej 15 minut. Powinno pomóc, a jak nie to zrób tak jeszcze raz. To błąd premii dla znajomego. Ale jak mam już 3cią tak zdarzył się tylko raz to tragedii nie ma Albo jak Ci się nie chcę to przed pójściem spać wyczyść ciacha i też rano powinno być dobrze
    Cytat Zamieszczone przez Airtom Zobacz posta
    jedyna aktualizacja działająca poprawnie to aktualizacja godziny końca aktualizacji.... przypadek..?

  6. #26
    Banned
    Dołączył
    12.02.2012
    Posty
    54
    Serwer
    Nowa Ziemia
    taaa zamknolem kompa poszedlem spac we snie wyczyscil mi sie kesz i rano znowu wyslalem szukaczy na szukanie ale przynajmniej sie wyspalem i znajdki sie znalazly

  7. #27
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    19.02.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Nowa Ziemia

    problem z zadaniami w zadaniach kryzysowych

    jest duzy problem z wykonaniem zadan - po kilka razy trzeba rozpoczynac produkcje rzeczy potrzebnych do realizacji zadan niby zakonczy sie proces produkcji a po chwili znow trwa produkcja tych samych rzeczy - koszmar ...

  8. #28
    Moderator Forum Awatar MOD_Victoria
    Dołączył
    25.02.2015
    Posty
    2,235
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez wawerkowo Zobacz posta
    jest duzy problem z wykonaniem zadan - po kilka razy trzeba rozpoczynac produkcje rzeczy potrzebnych do realizacji zadan niby zakonczy sie proces produkcji a po chwili znow trwa produkcja tych samych rzeczy - koszmar ...
    Witaj!

    Twój problem nie był związany z zadaniami kryzysowymi, tylko aktywną "Premią dla znajomego premium". Problem jest znany.


    Cytat Zamieszczone przez Helioss Zobacz posta
    wylądowali szukacze a ze 15 sztuk lądowali kilka razy w koncu się udało imogłem dziadów wysłać ponownie ale to co znaleźli poszło się param pam pam [wycięto] reset/relog nie pomógł robilem reloga restarta kompa szukacze choc wyslani nadal chcą wyladowac
    Jak już wyżej wyjaśniono, rozwiązanie problemu zapętlonymi odkrywcami przy aktywnej premii dla znajomego jest bardzo proste:
    należy zamknąć TSO, wyczyścić przeglądarkę i odczekać 15-20 minut.

    Tematy zostały połączone.

    Pozdrawiam
    MOD_Victoria
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 21.08.2019 o 13:18

  9. #29
    Banned
    Dołączył
    12.02.2012
    Posty
    54
    Serwer
    Nowa Ziemia

    nie kończąca się historia

    już 5 razy wracają mi ci sami szukacze skarbów i ofc 5 razy ich wysyłałem na szukanie a teraz ponownie się pojawili i wracają bez skarbów dobrze ze nie szukam przygód bo bym nie złą kasiorę stracił. już mi się nie chce.
    Ostatnio edytowane przez Helioss ; 01.09.2019 o 17:38

  10. #30
    Odkrywca Awatar Jurek12345
    Dołączył
    27.03.2012
    Posty
    1,040
    Serwer
    Czarci Gaj
    zapewne dostałeś premię dla znajomego, problem znany. Musisz poczekać aż minie czas poszukiwań, wtedy wszystko wróci do normy/

Odpowiedz w tym wątku
Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.