Odpowiedz w tym wątku
Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy ... 5 6 7
Pokaż wyniki od 61 do 66 z 66

Wątek: Premia dla znajomego - błędy

  1. #61
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    09.04.2012
    Posty
    28
    Serwer
    Kolonia
    U mnie tez nie konczy poszukiwan (krótkie, na inne jeszcze nie posylalem - juz pierwszych nie dal rady ukonczyc). Pojawia sie info ze zakonczyl poszukiwania, zapetlil sie w rechotaniu. Wiadomosci ze cos znalazl w poczcie brak.

    edit: U mnie pomoglo calkowite wylogowanie sie.
    Z gry oraz z konta Ubisoft.
    Po ponownym zalogowaniu przyszla wiadomosc o ukonczeniu poszukiwan.
    Ostatnio edytowane przez nogrip ; 06.09.2020 o 17:40

  2. #62
    Osadnik Awatar Marzenka87
    Dołączył
    16.03.2017
    Posty
    180
    Serwer
    Złota Góra
    U mnie nie chciał wrócić z poszukiwań wczoraj, ale wylogowanie z gry na 20min. pomogło. Skarb znalazl i jakas premke.

  3. #63
    Odkrywca
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    1,108
    Serwer
    Słoneczny Gród
    U mnie odkrywca nowy działa bez opisanych problemów.
    Wyczyśćcie .... no wiecie

  4. #64
    Moderator Forum Awatar MOD_Victoria
    Dołączył
    25.02.2015
    Posty
    2,235
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Przy aktywnej prestiżowej premii dla znajomego nowi specjaliści są zapętleni przy pierwszym powrocie z poszukiwań. chyba, że w miedzyczasie wylogujecie się na 20 minut (wymagane jest całkowite zresetowanie strefy).

  5. #65
    Osadnik
    Dołączył
    29.03.2012
    Posty
    246
    Serwer
    Czarci Gaj

    Premia dla znajomego - błąd z dokładnym geologiem

    Zauważyłem wkurzający błąd dotyczący rzucania premii dla znajomego, jeśli w tym czasie dokładny geolog szuka miedzi: najpierw czas mu rośnie (miał około 4 minut do końca poszukiwań, wzrosło do 11), potem nagle okazuje się, że "siedzi" w gwieździe, a złoża nie ma (i w tym czasie przechodzenie na inną wyspę czy do scenariusza nic nie daje). Po ponownym wysłaniu znajduje złoże w ciągu dwóch minut, a w gwieździe widać, że nadal szuka i wróci za ponad 6 minut. Po przejściu na inną wyspę i z powrotem w końcu siedzi w gwieździe gotów do wysłania.

  6. #66
    Moderator Forum Awatar MOD_Victoria
    Dołączył
    25.02.2015
    Posty
    2,235
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Połączono tematy.

    Znane błędy:
    1. Problem z zapętlonymi specjalistami - numer błędu [23260] --->> powyżej obejście problemu
    2. Problem z niewłaściwym czasem rekrutacji jednostek w koszarach i produkcji premii w magazynach prowiantu - problem rozwiązany 15.10.2019
    3. Inne?

Odpowiedz w tym wątku
Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy ... 5 6 7

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.