Odpowiedz w tym wątku
Strona 6 z 7 PierwszyPierwszy ... 4 5 6 7 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 66

Wątek: Premia dla znajomego - błędy

  1. #51
    Osadnik
    Dołączył
    18.10.2019
    Posty
    31
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez vlad1997 Zobacz posta
    U mnie odkrywcy zapętleni. Porażka . Zawsze coś się sypie na eventach ale przecież to już norma . Czy BB przewidują rekompensate ?
    dostaniesz rekompensate taka , ze ja od tygodnia nie moge wejsc na swoje podstawowe konto.... ciekawe jaka ja dostane rekompensate

  2. #52
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    06.01.2016
    Posty
    7
    Serwer
    Kolonia
    nowy event - nowe bledy
    po wyslaniu szczesliwego odkrywcy/tubylczego zwiadowcy/nieustraszonego odkrywcy i wejsciu na przygode lub wyspe znajomego to po powrocie WSZYSCY wracaja do gwiazdy z powiadomieniem , ze zakonczyli poszukiwania i brak znalezionego skarbu

  3. #53
    konkur4
    Cytat Zamieszczone przez Zouzofia Zobacz posta
    nowy event - nowe bledy
    po wyslaniu szczesliwego odkrywcy/tubylczego zwiadowcy/nieustraszonego odkrywcy i wejsciu na przygode lub wyspe znajomego to po powrocie WSZYSCY wracaja do gwiazdy z powiadomieniem , ze zakonczyli poszukiwania i brak znalezionego skarbu
    No faktycznie, nowe... temat znany od wprowadzenia premii dla znajomego. Wystarczy się wylogować na 20 minut, i wszystko wraca do normy.

  4. #54
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,686
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez konkur4 Zobacz posta
    No faktycznie, nowe... temat znany od wprowadzenia premii dla znajomego. Wystarczy się wylogować na 20 minut, i wszystko wraca do normy.
    Witam serdecznie!

    Zgadza się - przy tego typu błędach proszę o wylogowanie się z gry na około 20 minut, powinno pomóc.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 24.10.2019 o 15:35

  5. #55
    Osadnik
    Dołączył
    21.02.2016
    Posty
    39
    Serwer
    Słoneczny Gród

    Prestiżowa premia dla znajomego i bug z wracającymi odkrywcami

    Witam

    Kupiłem prestiżową premię dla znajomego i wymieniłem ze znajomym z gildii, no i zrobił się bug z odkrywcami ci którzy wracają z poszukiwań mają puste dropy a raczej ich nie mają nic kwiatów i surowców, wysyłani ponownie wracają za minutę lub krócej i nie da się nic zrobić, proszę o jakąś pomoc administrację i pomoc techniczną próbowałem się wylogowywać ale problem sie powtarza .... masakra finisz eventu a tu takie coś.

  6. #56
    Osadnik
    Dołączył
    31.03.2016
    Posty
    73
    Serwer
    Złota Góra
    bug jest znany, musisz zamknąć grę, usunąć ciasteczka i zamknąć przeglądarkę na jakiś czas, pół godziny powinno wystarczyć

  7. #57
    Osadnik
    Dołączył
    21.02.2016
    Posty
    39
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Już chyba jest ok zobaczę jeszcze rano jak będzie

  8. #58
    Moderator Forum Awatar MOD_Victoria
    Dołączył
    25.02.2015
    Posty
    2,235
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez gilgalad_pl Zobacz posta
    bug jest znany, musisz zamknąć grę, usunąć ciasteczka i zamknąć przeglądarkę na jakiś czas, pół godziny powinno wystarczyć
    Potwierdzam. Wystarczy 20 minut. Nie zawsze też trzeba się wylogowywać, czasami wystarczy "przesiedzieć" tyle na przygodzie (bez zmian stref w międzyczasie).
    Tematy połączono.


    Znane błędy:
    1. Problem z zapętlonymi odkrywcami - numer błędu [23260] --->> powyżej obejście problemu
    2. Problem z niewłaściwym czasem rekrutacji jednostek w koszarach i produkcji premii w magazynach prowiantu - problem rozwiązany 15.10.2019
    3. Inne?
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 15.05.2020 o 17:52

  9. #59
    Odkrywca
    Dołączył
    10.11.2012
    Posty
    595
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    To raczej nie zadziała. Bywałam długo na przygodzie chociaż fakt czasu nie liczyłam, raz przy tym błędzie wylogowałam się na całą noc i rano nadal był. Jedynym dla mnie pewnym do tej pory działaniem jest wyczyszczenie ciastek i zamknięcie przeglądarki na 20 min. Najlepiej to zamkniecie zrobić za pomocą menedżera zadań, a nie krzyżyka, bo z jakiegoś powodu to lepiej działa na błędy. Po tym nigdy problemu nie było.
    Cytat Zamieszczone przez Airtom Zobacz posta
    jedyna aktualizacja działająca poprawnie to aktualizacja godziny końca aktualizacji.... przypadek..?

  10. #60
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    04.07.2012
    Posty
    418
    Serwer
    Kolonia

    Śmiały Odkrywca.. przynosi coś , czy...

    czy tylko rechocze jak głuptak...

    dziwne, ze taki bubel nam dali,
    ani wiadomości na pocztę niema, ani nic, tylko ten rechot.. eh


    Zwracam honor,
    wyszkolony na fasolandie
    a przyniosl to:

    Śmialy Grubas

    Temat do zamknięcia...
    Ostatnio edytowane przez z3nfist ; 06.09.2020 o 19:27 Powód: Temat do zamknięcia...

Odpowiedz w tym wątku
Strona 6 z 7 PierwszyPierwszy ... 4 5 6 7 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.