Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 7 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 66

Wątek: Premia dla znajomego - błędy

  1. #11
    Odkrywca
    Dołączył
    29.02.2012
    Posty
    815
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Miałam dziś podobnie z robieniem itemów w "Bliźniętach". Trochę uciążliwe, że trzeba po parę razy przeskakiwać, tym bardziej, że po 3-4 skokach z reguły wywala grę

  2. #12
    Osadnik
    Dołączył
    25.04.2012
    Posty
    136
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Potwierdzam, w całym Górskim Klanie trzeba czekac na premie, które już są na wyspie macierzystej ale nie ma ich na przygodzie.

  3. #13
    Banned
    Dołączył
    12.02.2012
    Posty
    54
    Serwer
    Nowa Ziemia

    kradzież czasu - nowa ziemia

    rzuciłem sezamka 12 godzin ustawiłem produkcje na 11 godzin sezamek się kończy a czas produkcji podskoczył do 10 godzin. to samo w el. garnizonie. napisze ktoś dlaczego tak się dzieje? pisałem na pomocy ale tam same d...i robią sobie żarty.

  4. #14
    Osadnik
    Dołączył
    13.10.2012
    Posty
    105
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    u mnie to samo z latającym osadnikiem w stoisku z przekaskami, produkcja jednej sztuki jest niby 1:22, ale na prawde robi sie 2 x tyle

  5. #15
    Osadnik Awatar Igorb1985
    Dołączył
    01.03.2013
    Posty
    181
    Serwer
    Czarci Gaj
    Ja sie rzadko żalę, ale wydaje mi sie, że ma na to wpływ premia dla znajomego i/lub inne premie. Mam odpaloną premię dla znajomego, bankiet zaopatrzeniowca z sali miodów i festiwal wiosny bodajze z parku wiosennego, które znacząco mają wpływ na szybkość (skrócenie) działania SMP i zwykłego prowiantu. Szlag mnie jasny trafia i krew nagła zalewa jak na wyspie widzę wytworzoną premię np. na lud gór a na przygodzie pojawia sie ona po kilku lub kilkunastu minutach. No błędne jest coś w liczeniu czasów przy wielu premiach strefowych i nie zanosi się na to żeby ktoś się tym zainteresował. A denerwujące to jest strasznie.

  6. #16
    Odkrywca Awatar Jurek12345
    Dołączył
    27.03.2012
    Posty
    1,040
    Serwer
    Czarci Gaj
    Potwierdzam, dzisiaj robię Nieznane regiony, na mojej wyspie oferta dla Wikingów się zrobiła, mam ją w gwieździe, natomiast na wyspie przygody jej nie ma (10 minut czekania - nadal nie ma). Mam włączona premię dla znajomego - stąd zapewne ten problem. Jestem ciekaw czy jest to znane supportowi, czy zgłaszać?

  7. #17
    Odkrywca
    Dołączył
    29.02.2012
    Posty
    815
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Jurek12345 Zobacz posta
    Potwierdzam, dzisiaj robię Nieznane regiony, na mojej wyspie oferta dla Wikingów się zrobiła, mam ją w gwieździe, natomiast na wyspie przygody jej nie ma (10 minut czekania - nadal nie ma). Mam włączona premię dla znajomego - stąd zapewne ten problem. Jestem ciekaw czy jest to znane supportowi, czy zgłaszać?
    Zglaszaj. Pewnie dopiero jak dostana po dwa zgloszenia od kazdego gracza, to cos z tym zrobia

  8. #18
    Osadnik
    Dołączył
    13.10.2012
    Posty
    105
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    tak, nic nie zrobią

  9. #19
    Odkrywca Awatar Jurek12345
    Dołączył
    27.03.2012
    Posty
    1,040
    Serwer
    Czarci Gaj
    Może ktoś z BB zajmie głos w tej sprawie, support nad tym pracuje? Przecież to na pewno wina premii dla znajomego, a ta kosztuje niemało i jeszcze są przez nią kłopoty. Dzisiaj robię Lud Gór i znowu muszę czekać - szlak mnie trafia. Na wyspie premia jest, na przygodzie nie ma.

  10. #20
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    22.02.2017
    Posty
    19
    Serwer
    Czarci Gaj
    Z wojskiem jest to samo. Czekam na rekrutów, zrobiło się 1000, pakuje do kwatermistrza i wysyłam, a na przygodę dociera 630. Pic na wodę z tą premią dla znajomego..

Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 7 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.