Odpowiedz w tym wątku
Strona 5 z 16 PierwszyPierwszy ... 3 4 5 6 7 15 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 157

Wątek: Pamiętnik Dewelopera: Letnie Wydarzenie 2019 - Dyskusja

  1. #41
    Osadnik
    Dołączył
    24.06.2012
    Posty
    79
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Poniewaz przyspieszenie w koszarach i prowiancie na premce dla znajomego jest iluzoryczne, dzieje sie tylko na naszych kompach, na serwerze juz nie.
    Kolejny wytwór BigBug company.

    Do tego wycieki pamięci skutkujące ekspresowym zamulaniem gry
    https://forum.tsotesting.com/threads/23487-Memory-leaks
    Ostatnio edytowane przez chrisoset ; 08.07.2019 o 06:22

  2. #42
    Odkrywca
    Dołączył
    10.11.2012
    Posty
    595
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez chrisoset Zobacz posta
    Poniewaz przyspieszenie w koszarach i prowiancie na premce dla znajomego jest iluzoryczne, dzieje sie tylko na naszych kompach, na serwerze juz nie.
    Kolejny wytwór BigBug company.

    Do tego wycieki pamięci skutkujące ekspresowym zamulaniem gry
    https://forum.tsotesting.com/threads/23487-Memory-leaks
    Nie jest iluzoryczne. Koszary i prowiant chodzą mi dużo szybciej. Do tej pory robiąc 3 księgi u intro dziennie manuskryptów z prowiantu miałam na styk. Teraz robi mi się ich zapas i już ponad 10 tomów zrobiłam w prowiancie, żeby to przerobić. No chyba, że to zależy od tego czy premia jest za klejnoty czy za piłki Premie robione do wypraw rzeczywiście pojawiały się na przygodzie z opóźnieniem. Do tej pory miałam premke z cudownej paczki, wczoraj dostałam tę za piłki. Jak do tej pory błędu z odkrywcami nie miałam tak wczoraj go dostałam. Najdziwniejsze jest to, że błąd dopadł 2 żądne odkrywczynie, później księżniczkę Zoe, a wszyscy inni wyruszali normalnie Wyczyszczenie ciach przed wyłączeniem kompa na noc pomogło.

    A jeśli chodzi o błąd opisywany przez sloslo to on raczej nie ma nic wspólnego z premką. Już od dawna nowi od czasu do czasu żalą się na to na pomocy. Wojsko po wyprodukowaniu się po chwili znika i znów zaczyna się produkować w koszarach. Któryś pisał, że dłuższe wylogowanie pomogło, relog chyba nie pomagał.
    Ostatnio edytowane przez Milady84 ; 08.07.2019 o 07:57
    Cytat Zamieszczone przez Airtom Zobacz posta
    jedyna aktualizacja działająca poprawnie to aktualizacja godziny końca aktualizacji.... przypadek..?

  3. #43
    Osadnik
    Dołączył
    24.06.2012
    Posty
    79
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Milady84 Zobacz posta
    Nie jest iluzoryczne. Koszary i prowiant chodzą mi dużo szybciej. Do tej pory robiąc 3 księgi u intro dziennie manuskryptów z prowiantu miałam na styk.
    a te księgi to robisz w prowiancie czy jednak w SMP?

    Cytat Zamieszczone przez Milady84 Zobacz posta
    A jeśli chodzi o błąd opisywany przez sloslo to on raczej nie ma nic wspólnego z premką.
    do tej pory na forum w DE jest dopiero 20 stron rowniez z dokladnymi wyliczeniami, ale pewnie sie mylą:
    https://forum.diesiedleronline.de/th...r-23260/page20

  4. #44
    Odkrywca
    Dołączył
    10.11.2012
    Posty
    595
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Na naszym serwie mówią po prostu prowiant. Wiadomo, o który prowiant chodzi Czepianie się nazewnictwa dlatego, ze ktoś pisze co innego niż Ty jest trochę dziecinne.
    Co do niemieckich wyliczeń nie czytałam ich i nie zamieram. Wiem, że o tym błędzie na pomocy przebąkują już od kilku miesięcy czyli na długo przed wprowadzeniem nowej premki. No chyba, że jest jakiś nowy podobnie działający błąd. Ten o którym wiem wygląda tak, ze ostatnio zrobione wojsko znika (nawet zapakowane już do generała) i rekrutuje się od nowa w koszarach.
    Cytat Zamieszczone przez Airtom Zobacz posta
    jedyna aktualizacja działająca poprawnie to aktualizacja godziny końca aktualizacji.... przypadek..?

  5. #45
    Osadnik
    Dołączył
    24.06.2012
    Posty
    79
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Milady84 Zobacz posta
    Czepianie się nazewnictwa dlatego, ze ktoś pisze co innego niż Ty jest trochę dziecinne.
    dziecinne jest używanie argumentów ad personam, gdy merytoryczne się skończyły lub są nietrafione.

  6. #46
    Odkrywca
    Dołączył
    10.11.2012
    Posty
    595
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez chrisoset Zobacz posta
    dziecinne jest używanie argumentów ad personam, gdy merytoryczne się skończyły lub są nietrafione.
    Za wiele też ich nie podałeś. Zerknęłam na te Toje niemieckie strony i wygląda, że jak tak to są 2 błędy. Ja tego co tam opisują nie mam, więc nie dotyczy on wszystkich. Koszary chodzą mi zgodnie z nowym czasem. Wiem, bo ostatnio dorabiałam wojsko przesuwając je na początek kolejki i od razu dosyłając na przygodę i wszystko się zgadzało. Może nie każdemu działają dobrze. W specjalnym prowiancie manu też robią się zgodnie z nowym czasem. Premie do przygód rzeczywiście miały błąd i te robiłam w zwykłym prowiancie.
    Ale jest też od dawna podobny błąd. Wojsko wyrekrutowane znika i rekrutuje się od nowa, po ponownym wyrekrutowaniu znowu znika rekrutuje się od nowa i tak w kółko. I równie dobrze sloslo mógł dotknąć ten błąd.
    Cytat Zamieszczone przez Airtom Zobacz posta
    jedyna aktualizacja działająca poprawnie to aktualizacja godziny końca aktualizacji.... przypadek..?

  7. #47
    Osadnik
    Dołączył
    11.09.2012
    Posty
    78
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Z uwagi na to, że do tej pory miałem zapas wojska nie zwracałem uwagi, ale teraz jadę na oparach i patrzę na produkcję to zauważyłem. Korzystam z premii dla znajomego, podręcznika, skunksa i 5 poligonów. Wg wyliczeń wszystko ładnie działa. Ale teraz spróbowałem inaczej. Zapakowałem wszystko co wyprodukował i było tego 837 sztuk do mikołaja. Chwilowe zacięcie i patrzę a u kwatermistrza jest 787. A produkcja w koszarach na innym poziomie niż 10 sekund wcześniej. Zniknęło 50 KZ, Czyli na wyspie produkcja jest wg premii, ale jak wojsko wysyłam na przygodę przeliczana produkcja jest tak jakby nie było jednej z premii.

  8. #48
    Osadnik
    Dołączył
    24.06.2012
    Posty
    79
    Serwer
    Nowa Ziemia
    własnie o tym piszę, analogicznie jest z prowiantem, niby wszystkie premki do np Bogactwa Gór się zrobiły, wskakujesz na scenariusz, w gwieździe wszystkich nie ma, wracasz na wyspe, a tu kolejka w prowiancie dalej pełna

  9. #49
    Wiesiek13
    l

  10. #50
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    07.06.2012
    Posty
    5
    Serwer
    Nowy Świat

Odpowiedz w tym wątku
Strona 5 z 16 PierwszyPierwszy ... 3 4 5 6 7 15 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.