Odpowiedz w tym wątku
Strona 14 z 16 PierwszyPierwszy ... 4 12 13 14 15 16 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 131 do 140 z 157

Wątek: Pamiętnik Dewelopera: Letnie Wydarzenie 2019 - Dyskusja

  1. #131
    Osadnik
    Dołączył
    23.12.2013
    Posty
    117
    Serwer
    Złota Góra
    Wygląda to na skok na kasę. Wystarczy zobaczyć jak często oferta 100% na klejnoty w sklepie się pojawia. Widać dostali przykaz wyciągnąć z gry jak najwięcej i tyle. Na nowych graczy nie liczą tylko na tych co są przywiązani do gry i tylko jej upadek spowoduje że skończą, o takie uzależnienie . Szczytem jest już reklamowanie nowego projektu Settlersowego na stronie głównej przy równoczesnym braku przejścia na html w TSO. Ciekawe czy ktoś zwrócił na to uwagę.

  2. #132
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez andrzejon26 Zobacz posta
    Strasznie mało futbolówek pozyskiwało się z przygód lub ze zbierania w stosunku do cen u kupca, można by pomyśleć nad obniżeniem cen lub podniesieniem ilości zdobywanych futbolówek.
    badzmy powazni, nikt nie bedzie nad niczym myslec, bo jakby myslal to by nie bylo co poprawiac.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  3. #133
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    08.09.2012
    Posty
    7
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Event był nawet niezły. Nigdzie nie jest napisane że trzeba kupić wszystko ze sklepu sztuką wybrać to co potrzebne. 3x exp świetne. Ale jak już wcześniej ludzie pisali koniec flasha koniec gry.

  4. #134
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    18.09.2018
    Posty
    28
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    A na koniec małe podsumowanie: Moderator BB_Penelopa powie, że serdecznie podziękuje man wszystkim za informacje, że ludzie odpowiedzialni za grę też wam wszystkim dziękują za info. I tylko jedno nie będzie powiedziane - że wasze żale g* ich będą obchodzić, bo i tak zrobią co będą chcieli.
    Tyle w temacie eventu.

  5. #135
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    24.03.2012
    Posty
    16
    Serwer
    Czarci Gaj
    Choć wstawałem o świcie i w nocy czuwałem,
    Jednemu zadaniu nie podołałem.

    Wszędzie szukałem znajdek, nawet do studni wlazłem,
    Lecz osiągnięcie przepadło, sześciu nie znalazłem.

    Na szczęście patrzę na listę bez większego żalu,
    Bo gra przede mną ukrywa brak tego medalu.

  6. #136
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    22.02.2015
    Posty
    10
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez set2g Zobacz posta
    Maksymalizacja zysku póki jeszcze można zanim gra się zawinie, smutna prawda :<
    Raczej oczywista oczywistość. Ubi nie jest instytucją charytatywną, tylko ma przynosić zyski jak wszystkie firmy działające w tej branży. To dilerzy którzy starają się utrzymać nas w nałogu. Może nam to się nie podobać, ale przecież nikt nas nie zmusza do grania. Nęcą nas tymi różnej jakości nowościami, a my jak ćpuny dajemy się na to łapać, chociaż wielu z nas wie że to strata czasu.

  7. #137
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    15.03.2013
    Posty
    26
    Serwer
    Złota Góra
    Moje wrażenie jest generalnie pozytywne.

    Na plus:
    - większe doświadczenie z przygód (wbiłem 2 lvl)
    - duża ilość ciekawych rzeczy do kupienia
    - gra działała stabilnie i nie doświadczyłem błędów
    - premia strefowa, dzięki której mogłem swobodnie odbudowywać armie dla robienia przygód

    Niestety na minus:
    - brak realnego wpływu na ilość zdobywanych piłek, zrobiłem w trakcie eventu około 40 przygód, to sporo, ale dostałem z nich średnio 40x20 piłek, czyli 800 za co nic fajnego nie dało się kupić, nawet większa mobilizacja nie pozwoliłaby na kupienie czegoś fajnego
    - odkrywcy przynosili zbyt mało piłek
    - brak przedmiotów dla graczy z mniejszym doświadczeniem i niższym lvl, które mogłyby być tańsze, byli geolodzy, mógłby być "doświadczony geolog", ktoś kto ma 20 geologów nie kupi, ktoś kto ma tylko tych z tawerny miałby cokolwiek z eventu i cel w grze
    - brak piłek z dziennych zadań

  8. #138
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    04.05.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Nowy Świat
    Za mało wydarzeniowych surowców jest z poszukiwań skarbów.
    Zawsze było 14-28, po co zmieniać limit na mniejszy?
    Skąd mamy wziąć 20k surowca? lub więcej bo są 2 domy po 5k a gdzie genki lub inni?

  9. #139
    Osadnik
    Dołączył
    13.01.2013
    Posty
    39
    Serwer
    Kolonia
    Witam,
    Rzeczywiście na plus działanie można powiedzieć, że było ok (w stosunku do wcześniejszych czasów). Duża możliwość kupna rzeczy w sklepie i fajnie, że exp był z przygód bardzo duży. Nowa premia dla znajomego premium jest fajna lecz nie działa prawidłowo co jest minusem (a przynajmniej gra wyświetlała kilka rzeczy źle w związku z tą premią). Oczywiście możliwość zdobycia piłek bardzo niewielka. Mimo, że regularnie dużo czasu na przygody poświęciłem to wykupić wszystkiego co dobre nie było opcji ;///
    Tyle można napisać o tym evencie. Towaru w sklepie za ponad 50k piłek a grając codziennie przez 6-8h i robiąc tylko przygody praktycznie zdobywa się 20-30k piłek. Więc niestety dużo zabrakło.

  10. #140
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    28.11.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    dla mnie ten event jest porazka , bardzo duzy problemz logowaniem siei okazuje sięi ze drzwi trzeba kupić za klejnoty . tyle w temacie

Odpowiedz w tym wątku
Strona 14 z 16 PierwszyPierwszy ... 4 12 13 14 15 16 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.