Odpowiedz w tym wątku
Strona 16 z 16 PierwszyPierwszy ... 6 14 15 16
Pokaż wyniki od 151 do 157 z 157

Wątek: Pamiętnik Dewelopera: Letnie Wydarzenie 2019 - Dyskusja

  1. #151
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    31.01.2013
    Posty
    2
    Serwer
    Kolonia
    cześć, futbolówek może i nazbierałem ale za szybko skończył się okres na ich wymianę u kupca

  2. #152
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    04.07.2012
    Posty
    418
    Serwer
    Kolonia
    tydzień czasu to małooo?

  3. #153
    Osadnik
    Dołączył
    08.07.2012
    Posty
    76
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Aquamania Zobacz posta
    Czemu nie ma u kupca Borysa?
    Bo jest "eventowy". Tak jak wampir czy mikołaje. Ja bym sie raczej martwił czy w kolejnych eventach będzie mozna dokupic kolejnych Borysów

  4. #154
    Odkrywca
    Dołączył
    26.03.2012
    Posty
    658
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Witghost Zobacz posta
    Ja osobiście uważam letni event za bardzo udany pomimo różnych niedociągnięć. Może dlatego, że do wszelakich błędów zdążyliśmy się już przyzwyczaić i radzić sobie z nimi sposobami domowymi.
    Pomysł na potrojenie PD z przygód świetny - wyzwolił u wielu graczy chęć gry i uczestnictwa. Bardzo dobry pomysł z premią dla przyjaciela. Dobry pomysł z geologiem archeologicznym.
    Natomiast uważam za nietrafiony zarzut o kosmiczne ceny produktów w sklepie eventowym. Wydaje się, że z założenia te produkty mają być zdobywane a nie tylko kupowane. Nie może być tak, że każdy z grających bez względu na ilość czasu poświęconemu grze będzie mógł kupić wszystko ze sklepu. Przykro mi ale aby takie produkty czy budynki nabyć należy poświęcić czas i energię a nie tylko zalogować się kilka razy pyknąć parę przygód i mieć możliwość nabycia wszystkiego co jest w sklepie. Niech te rzeczy będą w pewnym sensie ekskluzywne dające przyjemność graczowi, który o nie powalczył.
    Bez urazy, ale Ty to chyba jesteś podstawiony przez BB...
    Pomysł z premią dla przyjaciela dobry, tylko żeby jeszcze działała jak trzeba...
    Dobry pomysł z geologiem archeologicznym ? chyba żartujesz. Co event to nowi geologowie na konkretne złoża, osobne na złoto, żelazo, granit, itd. wszyscy wyszkoleni... znajdują złoża większe i szybciej, a ten archeologiczny w czym niby fajny ? że doładowanie znajdzie ? z przygód lecą, że książkę przyniesie ? z introligatora są albo z smp, ale co kto lubi.

    Jeżeli ktoś siedział w grze podczas eventu po 2h dziennie, to zgodzę się że nie był w stanie zebrać wystarczającej ilości piłek, ale jeżeli ktoś siedział po 15h i robił dziesiątki przygód, a też nie udało mu się zebrać piłek, to coś chyba jest nie tak, tak czy siak, nietrafiony to jest Twój komentarz do tego.

  5. #155
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    04.10.2013
    Posty
    10
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez BB_Penelopa Zobacz posta
    Drodzy Gracze!

    Zapraszamy do rozmów o wydarzeniu, gorąco zachęcamy do przedstawiania swoich uwag oraz opinii na temat najnowszego Pamiętnika Dewelopera o nadchodzących piłkarskich rozgrywkach!

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa
    M

  6. #156
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    04.10.2013
    Posty
    10
    Serwer
    Nowy Świat
    wydaje mi się że ceny budynków ,geologów i odkrywców była zbyt wygórowana .co do ilości zdobywania piłek w przygodach. Nawet kiedy robiłem przygody z 1001 nocy to ilośc ta była zbyt mała.30 fótbolówek to żenada

  7. #157
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    20.08.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Nowa Ziemia
    osobiście nie udało mi się zebrać wszystkich przedmiotów kolekcjonerskich. Najwyższy pułap to było 1 tyś sztuk. Ja zebrałem około 780.
    Skończyłem tylko 1 mini przygodę z 25.

Odpowiedz w tym wątku
Strona 16 z 16 PierwszyPierwszy ... 6 14 15 16

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.