Odpowiedz w tym wątku
Strona 10 z 16 PierwszyPierwszy ... 8 9 10 11 12 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 100 z 157

Wątek: Pamiętnik Dewelopera: Letnie Wydarzenie 2019 - Dyskusja

  1. #91
    Osadnik
    Dołączył
    17.11.2012
    Posty
    129
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    1. kiedy wreszcie zejdziecie z flasha?
    2. kiedy wreszcie gra przestanie ciągnąć 300MB przy każdym zalogowaniu?
    3. generalnie wszystko ekstra drogie

  2. #92
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez emerytdarek Zobacz posta
    Hitlerowcy doją nas we wszystkich dziedzinach życia, włącznie z tą. Trudno mi się pogodzić z tym, że za zakupione 10 euro mam 5000 kleju, na które muszę pracować cały dzień, a hitlerowiec tylko godzinę.
    z taka mala roznica, ze "Hitlerowiec" za 10 euro ma 1700 kleju bez promocji. Ale masz racje, ludzi Twojego typu cale zycie doja, ciekawe dlaczego.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  3. #93
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    02.07.2016
    Posty
    15
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez znik3040 Zobacz posta
    1. kiedy wreszcie zejdziecie z flasha?
    2. kiedy wreszcie gra przestanie ciągnąć 300MB przy każdym zalogowaniu?
    3. generalnie wszystko ekstra drogie
    Jasno i wielokrotnie było napisane że gra nie zostanie przeportowana z flasha. Po prostu koniec wtyczki = koniec gry.
    I tak, wszystko będzie coraz droższe i coraz więcej za klej - tak się "żegna" grę

  4. #94
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    28.03.2013
    Posty
    5
    Serwer
    Słoneczny Gród
    super się grało letnimi futbolówkami

  5. #95
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    27.01.2013
    Posty
    20
    Serwer
    Czarci Gaj
    najlepsze było razy rtzy futbolówki w przygodach. jak dodać razy dwa za premię daje to możliwość zdobycia 6-krotnych łupów i jeden (albo dwa) levele w górę.

  6. #96
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    11.03.2016
    Posty
    5
    Serwer
    Nowy Świat
    Hejka. Moim zdaniem, ceny budynków były mocno zawyżone w stosunku do możliwości uzyskania futbolówek z dropów i handlu.

  7. #97
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    12.07.2012
    Posty
    21
    Serwer
    Kolonia
    Wydarzenie letnie zapowiadało się całkiem nieźle. Niestety jak pisało wiele osób przede mną strasznie małe możliwości zdobycia futbolówek. Mimo, że grałem sporo to udało mi się kupić jedynie specjalistów (nie wszystkich). Stanowczo za mało piłek z przygód. Zadania dzienne (eventowe) z absurdalnymi kursami wymiany (całkowicie nieopłacalne) zwłaszcza, że ze zdobyciem eventowych przedmiotów kolekcjonerskich nie było żadnego problemu (większość z nich szła w tysiące). Przy tej okazji myślę, że nie głupim pomysłem na przyszły event byłoby umożliwienie przerobienia np. w magazynie prowiantu kompletu eventowych przedmiotów kolekcjonerskich na piłkę.
    Ale nie należy tylko narzekać. Podwójny drop i potrójne punkty doświadczenia - super pomysł. A tak na koniec, może ktoś wyjaśni mi co robiła premia strefowa, która była podwyższana przy wykonywaniu zadania eventowego?

  8. #98
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    26.02.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Dobry wybór w sklepie, każdy znajdzie coś dla siebie ale straszna drożyzna, jak zwykle bez klejnotów nie da się kupić fajnych przedmiotów. Ale nikt nie podejrzewa BB o dobre serce więc ...Dobrze, że można kupić skórki banana czy pięści w sklepie bo kiedyś można było osiwieć bez tego. Jak zwykle zaprawa za nagrody eventowe jest za droga.

  9. #99
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    14.08.2014
    Posty
    19
    Serwer
    Nowy Świat
    Event oceniam na 3+. Dużo fajnych nagród w sklepiku, tylko za co kupić . Grałam na tyle ile czas pozwalał i gdybym się opierała na zdobycznych piłkach to słabo by było.
    ps. niefajne było to, że wyższe poziomy dostały nagrody z 7 dniowym premium - z czego wynikała taka selektywność?
    Ostatnio edytowane przez MichałekzWawelu ; 20.07.2019 o 10:24

  10. #100
    Osadnik
    Dołączył
    29.03.2012
    Posty
    246
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez Grigu17 Zobacz posta
    A tak na koniec, może ktoś wyjaśni mi co robiła premia strefowa, która była podwyższana przy wykonywaniu zadania eventowego?
    Zwiększała szybkość produkcji osadników.

Odpowiedz w tym wątku
Strona 10 z 16 PierwszyPierwszy ... 8 9 10 11 12 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.