Odpowiedz w tym wątku
Strona 9 z 16 PierwszyPierwszy ... 7 8 9 10 11 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 81 do 90 z 157

Wątek: Pamiętnik Dewelopera: Letnie Wydarzenie 2019 - Dyskusja

  1. #81
    motylek2jo
    witam, jak zwykle futbolówki zdobyć było ciężko, kupiłam tylko jedną rzecz u kupca , z przygód też szału z nich nie było. Ogólnie wszystko jest tam mocno zawyżone , fajne wydarzenie ale korzyści mało szkoda.

  2. #82
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    05.12.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    wszystko drogo strasznie w porównaniu z innymi eventami

  3. #83
    Odkrywca
    Dołączył
    27.03.2014
    Posty
    506
    Serwer
    Nowa Ziemia
    wszystko jest względne - pewno kwestia poziomu - kupiłem domek na drzewie, stoisko z przekąskami, cudowna rezydencje (1), wieże magazynowe 8 szt, archeologicznego 1, zimnych 2, żądne przygód 2, szczęśliwego 1. Boiska nie Kurpielem bo mam 2 i są do d... niczego i pływającego domu bo mi nie starczyło piłek ;D
    Milczenie Jaghutów przesycała ironia...
    A SERWERY i tak powinny być połączone..

  4. #84
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    12.11.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Nowy Świat
    za mało piłek

  5. #85
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    15.08.2017
    Posty
    2
    Serwer
    Nowa Ziemia
    BB zapomniało, że Settlers to gra, a gra to przyjemność i rozrywka. Eventy, które powinny być możliwością pozyskiwania nowych przedmiotów, budynków, specjalistów którzy pozwolą usprawniać codzienną grę. Niestety rosnące koszty nowych elementów powodują, że nierealnym staje się kupienie np za futbolówki, przynajmniej po jednych z nowych przedmiotów. Przyczyna ? żenująco niskie nagrody (futbolówki) z gier, zadań itp.
    Ale BB się cieszy (chyba jedyne), bo kto nie skorzysta z "super oferty" kupienia tysięcy kleju za które zakupi geologa, odkrywczynie i oczywiście tanią jak "barszcz" letnią rezydencję. Śmiechu warte aż rzy... się chce jak słyszę słowo event.

  6. #86
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    05.04.2013
    Posty
    4
    Serwer
    Nowy Świat
    Jak dla mnie piłkarskie wydarzenie letnie zupełnie bez sensu.
    Wygląda to jak coś robione na siłę bo trzeba zrobić letni event

  7. #87
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    14.04.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Kolonia
    dajecie coraz wiecej odkrywcow a jednoczesnie zmniejszacie ilosc eventowych surowcow jakie przynosza, jaka to kozysc dla nas jest?

  8. #88
    Początkujący Odkrywca Awatar Majamas
    Dołączył
    13.05.2012
    Posty
    387
    Serwer
    Kolonia
    Sam dobór nagród w evencie całkiem ciekawy, dobrze że nalezało cos wybrac a nie dalo sie kupic wszystkiego. Ja kupiłem dwa domki i nowych ludzików.
    Co mnie zawiodło to to że wrócilem do gry gdy event juz trwal i tak jak moglem za klejnoty dokupic otworzenie zaleglych okien kalendarza tak nie nadrobilem straconych dni ciagu zadań i stracilem na to kupe czasu i towarów pozostając bez nagrody bo ostatnie mi sie nie zdązyło pojawic do końca eventu.
    Udało sie developerom zmobilizowac częśc z nas do wiekszych obciążeń podczas eventu co teraz zaowocuje masowym odpoczynkiem od gry dla zlapania równowagi i odreagowania, to calkiem naturalne.
    Samo wymyślanie co raz bardziej wydajnych wersji tych samych domków jest przykre gdy sie pomysli ile kiedys za te stare musielismy pracowac i dzisiaj trzeba je wyrzucać z powodu ograniczonego miejsca na wyspie.
    Stawiajcie pomniki Szalonego Kórlika, on jeden przeszedł tą grę do końca.

  9. #89
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    01.09.2012
    Posty
    7
    Serwer
    Czarci Gaj
    sezon jest też letni (urlopy itp.) jak i ewent, ja nie wykonałem jednego zadania (osiągnięcia) zbieranie przedmiotów na wyspie ominąłem chyba 2 lub 3 razy i mimo że codziennie byłem już nie miałem szansy wykonać osiągnięcia, tak było wyżyłowane, natomiast dużo przedmiotów do kupienia a piłek do zebrania z przygód i nie tylko mało, szans na zakupy bez diamentów(czyli kasę) .... bez komentarza, szkoda że idzie to w w taką stronę

  10. #90
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    13.10.2013
    Posty
    2
    Serwer
    Złota Góra
    Oferty były stanowczo za drogie, gdyby nie kupno klejnotów za które kupiłam piłki to nawet nie miałabym kilku przedmiotów od kupca...żenada i wyzysk!

Odpowiedz w tym wątku
Strona 9 z 16 PierwszyPierwszy ... 7 8 9 10 11 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.