Odpowiedz w tym wątku
Strona 8 z 16 PierwszyPierwszy ... 6 7 8 9 10 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 71 do 80 z 157

Wątek: Pamiętnik Dewelopera: Letnie Wydarzenie 2019 - Dyskusja

  1. #71
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    24.02.2019
    Posty
    17
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez pretor29 Zobacz posta
    bb skoro podajecie tyle info to czy tak ciezko jest chociaz raz napisac ilosci futbolowek z dropow w przygodach ? cyz was to zawsze przerasta ?
    Futbolówki to rzeczownik policzalny czyli po polsku prawidłowo jest liczba futbolówek

  2. #72
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    16.01.2014
    Posty
    12
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez jarekpolak1 Zobacz posta
    Ja niestety jestem na minus (-) za ten event. nie chodze do szkoły wiec nie mam wakacji i tyle czasu na siedzenie przed tso 24h/dobe....wiec jak mam zebrac ponad 50 tysiecy piłek na kupno przdmiotow ze sklepu?..pzypomina mi to komune.....towar jest piniendzy brak
    Chyba odwrotnie.

  3. #73
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    18.09.2018
    Posty
    28
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Moim zdaniem event był nieco "pokręcony" - na plus zaliczam przygody eventowe, okno codziennych nagród... i to wszystko. Na minus całą resztę, czyli: znajdowanie futbolówek przez poszukiwaczy (im dłużej poszukiwali, tym mniej było futbolówek), przedmioty do premii eventowych nierównomiernie wykorzystywane (np.: smar, mokra trawa, korki, hełm i naramienniki w ogóle nie było dla nich zastosowania, a wypadały w ilościach nadhurtowych - z drugiej strony takie rzeczy jak pięść, skórka banana czy sprężyna były potrzebne co i rusz, a i tak było ich mało w grze), Nierównomiernie rozłożona trudność codziennych zadań - na początek zbyt łatwe, pod koniec zbyt trudne. I na koniec kupiec - moim zdaniem zbyt podbite ceny rzeczy za futbolówki. Moim zdaniem powinien być na następny raz lepiej przygotowany.

  4. #74
    Osadnik Awatar jarekpolak1
    Dołączył
    07.08.2012
    Posty
    85
    Serwer
    Czarci Gaj
    nie odwrotnie... masz racje ,kiedys nie bylo piniendzy ani towaru.... towar był dla "towarzyszy".UKŁADY...teraz premium.to sie nazywa darmowa gra online:d

    to wlasnie o to chodziło zeby tego brakowalo " pięść, skórka banana czy sprężyna " poszukiwacze tego nie znajdowali
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 26.07.2019 o 13:48 Powód: połączenie postów

  5. #75
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    29.02.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Nowy Świat
    W mojej opini na minus:
    - zadania gildii w trakcie wielkanocy dawały jajka, w trakcie tego wydarzenia nie było piłek
    - zadania dzienne dawały w nagrodę elementy, piłki byłby raczej lepszym rozwiązaniem
    - cudowna letnia rezydencja na poziomie 7, żeby rozbudować na 8 niespodzianką jest koszt w postaci 1000 piłek, duże zaskoczenie dla osób, które kupiły pod koniec wydarzenia
    - mało piłek jako nagroda z przygód, zwłaszcza z niektórych, które wymagają więcej zasobów, żeby je ukończyć
    - zadanie wymagające zapłacenia 200 piłek - szkoda, że w ramach nagrody nie były zwracane, bo jednak kilka przygód trzeba pokonać, aby zdobyć taką ilość

    Na plus:
    + nowi odkrywcy
    + patenty budowlane za piłki
    + ekipa wyburzeniowa za piłki
    + premia dla znajomego

  6. #76
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    02.11.2016
    Posty
    12
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez BB_Penelopa Zobacz posta
    Drodzy Gracze!

    Zapraszamy do rozmów o wydarzeniu, gorąco zachęcamy do przedstawiania swoich uwag oraz opinii na temat najnowszego Pamiętnika Dewelopera o nadchodzących piłkarskich rozgrywkach!

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa
    po zakończonym evencie można by było dokończyć zadania a nie tylko sklep i futbolówki...

  7. #77
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    04.05.2016
    Posty
    3
    Serwer
    Słoneczny Gród
    W miarę spoko event liczę na lepsze nagrody w przyszłym roku,ale liczymy na lepsze rozwiązania w następnych wersjach eventu w tym roku

  8. #78
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    09.03.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Nowy Świat
    Ewent uważam, że był dobry, 3xPD z przygód to świetny pomysł no i ilość odkrywców i geologów oraz budynków do zdobycia to, że na wszystko nie wystarczyło piłek to normalne w końcu gra musi tez zarabiać by była atrakcyjna innymi słowy mnogość towaru do zdobycia nie przesądza o tym , że na wszystkie musi wystarczyć (darmowych) piłek z gry zawsze jest wybór wydania klejek- istotne tylko byle proporcje były zachowane.

  9. #79
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    04.12.2012
    Posty
    7
    Serwer
    Złota Góra
    Ewent Piłkarski był moim zdaniem jednym z najlepszych, a gram od 2012 roku. Oczywiście były też minusy, ale jeśli się tylko na nich bym skupił, to nie napisałbym o bardzo fajnych rzeczach w tym ewencie, które wydarzyły sie po raz pierwszy:
    - 3x większe PD zachęcało mnie do zrobienia sporo przygód, o wiele więcej niż wcześniej w podobnym czasie
    - premka dla przyjaciela - świetny pomysł i znów zachęta do gry i rozwijania gospodarki
    - domki na drzewie cos fajnego, podobnie jak te wieże magazynowe, które niestety nie zdążyłem kupić, podobnie jak parę innych rzeczy. Ale zawsze jest wybór
    - geolog -archeolog ciekawy pomysł.
    O minusach nie będę pisał, nie dlatego że ich nie było, tylko że większość graczy na tym się skupia.
    Wg mnie należą się brawa dla organizatorów, bo to jest krok we właściwym kierunku, tym bardziej że ostatnie problemy z grą trochę stępiły zapał starych setlersowców.

  10. #80
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    09.12.2012
    Posty
    22
    Serwer
    Kolonia
    bez sensu jest ulepszenie letniej za piłki, nie każdy ma pełno surki żeby zdążyc do konca eventu

Odpowiedz w tym wątku
Strona 8 z 16 PierwszyPierwszy ... 6 7 8 9 10 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.