Odpowiedz w tym wątku
Strona 15 z 16 PierwszyPierwszy ... 5 13 14 15 16 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 141 do 150 z 157

Wątek: Pamiętnik Dewelopera: Letnie Wydarzenie 2019 - Dyskusja

  1. #141
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    03.05.2013
    Posty
    2
    Serwer
    Złota Góra
    Ilość potrzebnych piłek z kosmosu. Event nastawiony wyłącznie na wyciągnięcie kasy za klejnoty w HH. Brawo

  2. #142
    Osadnik Awatar Witghost
    Dołączył
    29.05.2012
    Posty
    120
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Ja osobiście uważam letni event za bardzo udany pomimo różnych niedociągnięć. Może dlatego, że do wszelakich błędów zdążyliśmy się już przyzwyczaić i radzić sobie z nimi sposobami domowymi.
    Pomysł na potrojenie PD z przygód świetny - wyzwolił u wielu graczy chęć gry i uczestnictwa. Bardzo dobry pomysł z premią dla przyjaciela. Dobry pomysł z geologiem archeologicznym.
    Natomiast uważam za nietrafiony zarzut o kosmiczne ceny produktów w sklepie eventowym. Wydaje się, że z założenia te produkty mają być zdobywane a nie tylko kupowane. Nie może być tak, że każdy z grających bez względu na ilość czasu poświęconemu grze będzie mógł kupić wszystko ze sklepu. Przykro mi ale aby takie produkty czy budynki nabyć należy poświęcić czas i energię a nie tylko zalogować się kilka razy pyknąć parę przygód i mieć możliwość nabycia wszystkiego co jest w sklepie. Niech te rzeczy będą w pewnym sensie ekskluzywne dające przyjemność graczowi, który o nie powalczył.
    Czasem tak sobie siedzę i myślę a czasami tylko siedzę.

  3. #143
    Początkujący Odkrywca Awatar Freha
    Dołączył
    21.04.2012
    Posty
    436
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez Witghost Zobacz posta
    Ja osobiście uważam letni event za bardzo udany pomimo różnych niedociągnięć. Może dlatego, że do wszelakich błędów zdążyliśmy się już przyzwyczaić i radzić sobie z nimi sposobami domowymi.
    Pomysł na potrojenie PD z przygód świetny - wyzwolił u wielu graczy chęć gry i uczestnictwa. Bardzo dobry pomysł z premią dla przyjaciela. Dobry pomysł z geologiem archeologicznym.
    Natomiast uważam za nietrafiony zarzut o kosmiczne ceny produktów w sklepie eventowym. Wydaje się, że z założenia te produkty mają być zdobywane a nie tylko kupowane. Nie może być tak, że każdy z grających bez względu na ilość czasu poświęconemu grze będzie mógł kupić wszystko ze sklepu. Przykro mi ale aby takie produkty czy budynki nabyć należy poświęcić czas i energię a nie tylko zalogować się kilka razy pyknąć parę przygód i mieć możliwość nabycia wszystkiego co jest w sklepie. Niech te rzeczy będą w pewnym sensie ekskluzywne dające przyjemność graczowi, który o nie powalczył.
    Masz rację. Fanty są elitarne i potrzeba wysiłku żeby je zdobyć. Daje to większą satysfakcję. Jeżeli jednak przez pół eventu część ludzi nie może się zalogować , albo ma z tym poważny problem, to chyba coś jest nie teges. Po wdrożeniu poprawki nie można było nawet w części nadrobić tych strat. I nie myślę tu o wykupieniu całej oferty ze sklepiku. Staram się kupić choć po jednej ważniejszej (specjalista, unikalny budynek) rzeczy na pamiątkę. Nigdy nie miałam z tym problemu. To był pierwszy event w którym posiłkowałam się klejkami (na szczęście "wykopanymi" a nie kupionymi), bo inaczej to słabiutko by było. Mogłam sobie też pozwolić na przepuszczenie surki na handlu i kupno piłek, ale nawet tam ceny były bardziej kosmiczne niż kiedyś.
    Ostatnio edytowane przez Freha ; 22.07.2019 o 09:40

  4. #144
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    28.11.2015
    Posty
    17
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    ogólnie nie najgorzej, ale ...brak możliwości kupna gienka , np. MSW, oraz koszty w sklepiku eventowym...dlatego tylko 3 w skali 1-6 .

  5. #145
    Odkrywca
    Dołączył
    27.03.2014
    Posty
    507
    Serwer
    Nowa Ziemia
    ja dorobiłem piłki z handlu za monety - większość moich znajomych z gry siedzi na milionach sztuk poszczególnych surowców i tylko co trochę ,"milion tego do gwiazdy, milion tamtego zaraz odeślę"... Ja mam minimalne ilości wszystkiego a każdą nadwyżkę sprzedaje za monety na bieżąco. dzięki temu miedzy eventami zbieram po kilka milionów monet, a te sprzedaje za np piłki, prezenty czy dynie... I jak do tej pory zawsze wykupuje wszystko co chciałem.
    jedyny minus tegorocznego eventu to awaria i brak logowania dla graczy i to powinni jakoś wynagrodzić. Ale nie potrafią odróżnić kto nie wchodził w grę bo olał a kto bo nie mógł mimo ze chciał.
    Milczenie Jaghutów przesycała ironia...
    A SERWERY i tak powinny być połączone..

  6. #146
    Osadnik
    Dołączył
    09.09.2012
    Posty
    34
    Serwer
    Złota Góra
    Event całkiem ok, kto chciał pograć to wbił kilka leveli i zakupił co nie co, mi niestety nie udało się za wiele gdyż łącznie prawie przez tydzień nie mogłem się zalogować z żadnej przeglądarki co jest niezłym absurdem w tej grze.
    - Pd x 3 super pomysł, w końcu ktoś pomyślał o nagradzaniu w ten sposób również wypraw
    - ilość piłek zarówno od odkrywców jak i przygód katastrofalnie niska... żenada
    - event jak zwykle pod kątem zakupów za klejnoty.... kogo stać niech kupuje
    - budynki jak na "elitarne" miały elitarne ceny ale tutaj chyba o to chodzi... nie dla każdego "psa" kiełbasa
    - cena ok 400 monet za 1 futbolówkę na handlu w miarę ok

  7. #147
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    12.03.2012
    Posty
    17
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Musiałem wyjechać pod koniec eventu i cyk brak logowania 2 dni. Ostatnie drzwiczki mnie ominęły... bez sensu zamiast dać możliwość otwarcia drzwi za klejki po evencie to nie. Pyk i 2 warsztaty baj baj -.-

  8. #148
    Osadnik
    Dołączył
    27.01.2012
    Posty
    182
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Event oceniam bardzo dobrze. Fajne budowle, super odkrywcy. Jak ktoś pilnował codziennego logowania, to za klejki mógł sporo piłek nabyć bez inwestowania kasy. Dobrze, że logowanie poprawili, bo to był duży mankament. Jak się gra tyle lat to się ma

  9. #149
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    09.06.2015
    Posty
    16
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Ciekawe czy BB zrozumie, że jak zniechęci graczy do grania to nie będzie kasiorki z kleju bo nie będzie miał kto ich kupić ?

  10. #150
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    18.07.2015
    Posty
    6
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Fajnie było by gdyby po evencie można było kupić np. za klejki generałów, odkrywców czy geologów jacy byli podczas eventu do zdobycia tak jak Nusala była podczas eventu a teraz można ją nabyć u kupca. Czemu nie ma u kupca Borysa?

Odpowiedz w tym wątku
Strona 15 z 16 PierwszyPierwszy ... 5 13 14 15 16 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.