Odpowiedz w tym wątku
Strona 12 z 16 PierwszyPierwszy ... 2 10 11 12 13 14 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 111 do 120 z 157

Wątek: Pamiętnik Dewelopera: Letnie Wydarzenie 2019 - Dyskusja

  1. #111
    Odkrywca
    Dołączył
    16.10.2014
    Posty
    1,072
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez axell70 Zobacz posta
    dajecie coraz wiecej odkrywcow a jednoczesnie zmniejszacie ilosc eventowych surowcow jakie przynosza, jaka to kozysc dla nas jest?
    korzysc ma byc dla nich nie dla nas :

  2. #112
    Osadnik
    Dołączył
    14.09.2012
    Posty
    77
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam, event to krótki czas (przeważnie 3 tygodni) w którym zbiera się surowiec eventowy, a nie PD. Przecież przy robieniu przygód dla surowca eventowego i tak dużo PD wpadnie to i ciśnienia na wbijanie lvl nie miałem. Jest to pierwsze takie wydarzenie gdzie grając jak zwykle (grubasy + przygody) nie dałem rady zebrać wystarczającej ilości w tym wypadku piłek. W sklepie wiele do kupienia a w magazynie mało piłek do wydania Kurek z piłkami z przygód został przykręcony.
    Zawsze było tak, że gracz miał możliwość samym graniem osiągnąć 100 % Jeżeli ktoś nie chciał się wysilać, rzucił groszem i miał to samo w 5 minut. To jednak jest pierwszy taki event w którym mam wrażenie, że ta niepisana zasada nie ma już racji bytu.
    "Na szczęście" BB przybyło z pomocą i jak nigdy aż 5 razy wyciągnęło pomocną dłoń w postaci promocji na klejnoty Z reguły pamiętam z 2 promocje na event.
    Tym razem po prostu jesteśmy rozpieszczani I robi się takie swoiste P2W. Pozdrawiam Nową Ziemię
    Ostatnio edytowane przez LaMagra83 ; 20.07.2019 o 17:59

  3. #113
    Początkujący Odkrywca Awatar Freha
    Dołączył
    21.04.2012
    Posty
    436
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez ariette Zobacz posta
    a gdzie jest napisane, że należy nam się zawsze wykupić całą ofertę ze sklepu ? wtedy to dopiero nuda jest
    Nigdzie nie jest napisane ;P, ale ten event był zauważalnie niezrównoważony jeżeli chodzi o możliwość tradycyjnego zdobycia piłek do zawartości sklepu . Można zaklinać rzeczywistość i twierdzić że było "superhipermega", ale gdzie jest napisane że nie można mieć innego zdania? Wtedy dopiero byłaby nuda

  4. #114
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    24.02.2016
    Posty
    8
    Serwer
    Złota Góra
    Na plus:
    - dodatkowe doświadczenie z przygód, pozwoliło to przy odpowiednich premiach i przygodach na zdobycie dużej ilości, co się przełożyło na poziomy
    - event działał stabilnie, bez konserwy, wczytywało się szybko i nie było większych ścinek
    Na minus:
    - ilość piłek, jaką otrzymywaliśmy z przygód/odkrywców. Byłem aktywny sporo przez cały okres i nie nazbierałem nawet na połowę tego co chciałem kupić. Futbolówek otrzymywaliśmy po prostu za mało w porównaniu z cenami w sklepie.

  5. #115
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    23.06.2012
    Posty
    9
    Serwer
    Nowy Świat
    Za dużo do kupienia i za drogo. Gdzie te czasy gdy można było sobie kupić co się chciało. Mam 40 odkrywców a nie stać mnie praktycznie na większość fantów było.
    Jedynie exp 3x był coś warty dla mnie na tym evencie bo lvl podskoczył.

  6. #116
    Osadnik
    Dołączył
    07.09.2012
    Posty
    80
    Serwer
    Nowy Świat
    Takie pseudo-ankiety są robione wyłącznie po to, żeby klient poczuł się lepiej, żadnych informacji zwrotnych nikt nie będzie zbierać ani analizować. BB nastawiło się na maksymalne zmonetyzowanie gry, zanim chyłkiem ogłosi jej zakończenie. Polecam Wasze uwadze komunikat, jaki pojawia się na stronie https://anno-online.com/

    Thank you and Good Bye!
    This game is no longer available as of 31.01.2018 as it has been shut down. It was an amazing time and we thank all our players! We hope to see you in another Ubisoft game soon.

  7. #117
    Osadnik
    Dołączył
    17.05.2012
    Posty
    216
    Serwer
    Nowy Świat
    Bez sensu taki event. Ceny w sklepie zbyt wygórowane. Na Wielkanoc też jest drogo ale jest możliwość zdobycia jaj. Halloween chyba jest najlepiej wyważony. Boże Narodzenie skrajnie łatwy a tu totalne przegięcie w drugą stronę

  8. #118
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    14.03.2012
    Posty
    17
    Serwer
    Nowy Świat
    Gdyby nie problemy z logowaniem przez połowę ewertu to można by było uznać ze jest OK

  9. #119
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    11.04.2012
    Posty
    11
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Plusy : x3 PD , fajny event
    Minusy : logowanie na początku ! , za mało piłek z przygód i poszukiwań x2 było by optymalnie
    i nie było by się do czego przyczepić !!!

  10. #120
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    09.07.2016
    Posty
    4
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Ostatnie Eventy to stała tendencja BB do maksymalizacji kleju czyli kasa, kasa, kasa. Szkoda bo lubiłem Settlersy, oczywiście te od I do VII . Niestety obecne działania BB zniechęcające go gry poprzez robienie z graczy idiotów, poprostu mnie wku...a. Pokazywanie eventowych odkrywców, geologów, nowych budynków, na które mogę popatrzeć sobie w sklepie jak w latach komuny na wystawę w Pewexie to po prostu cios poniżej pasa. 5 995 futbolówek za jeden budynek ???, tyle przez cały event nie jestem w stanie zrobić (54 lvl) nie poświęcając grze 26 h na dobę ( hehe doba ma 24 h). BB za 2 max 3 lata nie będziecie musieli się męczyć z płynnością gry, tej gry nie będzie, bo nie będzie naiwnych graczy na patrzenie w wystawę sklepu.

Odpowiedz w tym wątku
Strona 12 z 16 PierwszyPierwszy ... 2 10 11 12 13 14 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.