Odpowiedz w tym wątku
Strona 11 z 16 PierwszyPierwszy ... 9 10 11 12 13 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 110 z 157

Wątek: Pamiętnik Dewelopera: Letnie Wydarzenie 2019 - Dyskusja

  1. #101
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    20.04.2012
    Posty
    6
    Serwer
    Nowy Świat
    Najlepsza z całego eventu? Hmm, zwiększenie doświadczenia z niektórych przygód co przy odpowiednim doborze konta premium oraz buffów ze stanicy wywiadowców pomogło się ludzią wywindować na wyższy level. Rekordzistka którą znam przeskoczyła w trakcie wydarzenia o 4 levele. I to tyle. To można zachować przy następnym evencie.

    Co do samych futbolówek? Porażka na całej linii. Mam cały sztabun odkrywców. Zaczynałam event z 28, skończyłam z 30. Puszczałam ich po skarby na okrągło. Jednego z czystym sumieniem kupiłam za to co zdobyłam, do drugiego musiałam dokupić futbolówki, których nadmiar starczył mi z resztą tego co zdobyłam na geologa od skarbów. To razem daje prawie 7000 futbolówek z których sama zdobyłam około 5000. Jestem na zaawansowanym poziomie i gram od lat, wojsko mam przestawione na jednostki elitarne, nigdy dotychczas nie miałam problemów ze zdobyciem rzeczy których chciałam przy evencie. Ale tym razem przy obecnym przebiciu towaru za futbolówki przy tym co przynosili odkrywcy i się dostawało za przygody... Porażka na całej linii. Przy każdym innym evencie odkrywcy wysyłani na bardzo długie poszukiwania przynosili od około 15 do około 30 prezentów czy jajek czy czegoś tam. Teraz goły odkrywca bez buffów z książek przynosił 7 do 9 futbolówek i cześć. To samo z przygodami, porażka. Przynosili więcej śmieci niż piłek. A ty człowieku zastanawiaj się co ci jest bardziej potrzebne, 2 odkrywców czy jeden ulepszony pływający dom. I jak lubię pływające domy... Sorry, przebicie cen w stosunku do tego co człowiek mógł uzbierać... Porażka. To ja, a co ma zrobić ktoś kto dopiero zaczął grać? Ktoś kto ma zdecydowanie mniej odkrywców, słabsze wojo itd... Nie zdobyli na tym evencie nic na co nie musieli wydawać dodatkowych pieniędzy.

    Jeżeli następny event ma wyglądać tak samo to nastawcie się na to że ludzie wam zaczną odchodzić. Albo zminejszcie przebicie na rzeczy do kupienie przy evencie albo nie zepsujcie mechanizmów gry. Bo skończycie jak Europe 1400 albo Mylands (z których jedno nie żyje od ładnych paru lat a drugie dogorywa).

    I jak ktoś wyżej powiedział. Dobrą możliwością było by przerobienie nie potrzebnych już przedmiotów kolekcjonerskich typu trawa czy jakieś inne drzazgi na surowce eventowe. Nawet przy stosunku 10:1 można by wtedy było bardzo dobrze wyjść po tym jak się skończyło robić wszystkie mecze. A tak to chałwa, 5000 zdobytych piłek i tak około 8000 czegość z którym nic nie zrobisz. Serio świetny pomysł, nawet w stosunku 10:1 jakoś by to pomogło słabszym graczą.

    Premia doświadczenia za przygody to jest jedyna rzecz która ratuje ten event przed całkowitą porążką. Minus 3 za całokształt.

  2. #102
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    16.01.2015
    Posty
    20
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Nie, nie udało się.

  3. #103
    Osadnik
    Dołączył
    02.03.2012
    Posty
    54
    Serwer
    Słoneczny Gród
    za malo pilek z odkrywcow lub przygod lub jednego i drugiego lecialo. fizycznie nie dalo sie tego zdobyc, chyba ze ktos wyprzedal mase swoich budynkow albo wpakowal mase klejnotow. moze taki jest zamysl tworcow zebysmy wiecej placili za "darmowa" gre. bo jezeli nawet siedzac pol dnia dziennie czlowiek nie moze uzbierac na te rzeczy to jaki cel im przyswieca tworzac taki event?

  4. #104
    Osadnik
    Dołączył
    13.03.2012
    Posty
    65
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Event był słaby. BB chyba myślało że ludzie będą grali 24/24. To już nie te czasy. Fajne nagrody ale z parciem na kupno klejnotów. Jeśli następne eventy będą takie to wielkiej przyszłości nie widzę a tak grają sami zapaleńcy co zostali ale skutecznie ich zniechęcacie.

  5. #105
    Osadnik
    Dołączył
    09.03.2017
    Posty
    81
    Serwer
    Słoneczny Gród
    pikny event, marudy ( awans z 69 na 72 lvl )
    Ostatnio edytowane przez ariette ; 20.07.2019 o 12:32

  6. #106
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    24.02.2015
    Posty
    12
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Nudy....

  7. #107
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    16.10.2012
    Posty
    17
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    event za trudny, ledwo uzbierałem na odkrywców i poszukiwaczy i to nie wszystkich. O budynkach zapomniałem drugiego dnia eventu widząc ile wpada piłek. Źle skalibrowane ceny do możliwości. Były jeszcze dwa słabe punkty w osiągnięciach .... 1000 sztuk zebrać to było spore wyzwanie, za spore oraz bezsensowne 25 mini przygód. Te 25 mini byłoby logiczne jakby z nich coś się zyskiwało czy to exp czy surowce. Bogactwo góry tylko pobrało ogrom prochu i nic więcej nie dało.

  8. #108
    Odkrywca
    Dołączył
    29.02.2012
    Posty
    815
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Stempello Zobacz posta
    Były jeszcze dwa słabe punkty w osiągnięciach .... 1000 sztuk zebrać to było spore wyzwanie, za spore oraz bezsensowne 25 mini przygód. Te 25 mini byłoby logiczne jakby z nich coś się zyskiwało czy to exp czy surowce. Bogactwo góry tylko pobrało ogrom prochu i nic więcej nie dało.
    Zebralam 1000 znajdek dwa dni przed koncem, zbierajac znajdki srednio 1,5 x dziennie. Pod tym wzgledem niektore wczesniejsze eventy byly ciezsze.

    A 25 mini robilo sie blyskawicznie po dobraniu sie w pare z innym graczem i zrobieniu razem 25 "Mrocznych Kaplanow" (czyli 13 na glowe - nie jest to straszne wyzwanie biorac pod uwage czas trwania eventu). I tak, uzyskiwalo sie cos w nagrode

    Z uwagami odn zlego balansu miedzy cenami a ilosciami pilek wpadajacymi czzy to z przygod, czy od odkrywcow - w pelni sie zgadzam. BB nastawia sie coraz bardziej na wyciaganie kasy od graczy....

  9. #109
    Osadnik
    Dołączył
    15.03.2012
    Posty
    161
    Serwer
    Nowy Świat
    pay 2 play

  10. #110
    Osadnik
    Dołączył
    09.03.2017
    Posty
    81
    Serwer
    Słoneczny Gród
    a gdzie jest napisane, że należy nam się zawsze wykupić całą ofertę ze sklepu ? wtedy to dopiero nuda jest

Odpowiedz w tym wątku
Strona 11 z 16 PierwszyPierwszy ... 9 10 11 12 13 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.