Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 4 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 38

Wątek: Zmiany w grze - 18.06.2019 - Dyskusja

  1. #1
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,686
    Serwer
    Nowa Ziemia

    Zmiany w grze - 18.06.2019 - Dyskusja

    Witam!

    Zapraszam do podzielenia się opiniami na temat nadchodzących zmian, opisanych > tutaj <.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  2. #2
    Osadnik
    Dołączył
    04.09.2012
    Posty
    137
    Serwer
    Nowy Świat
    Masz źle podlinkowaną stronę do forum, odnośnik prowadzi tu ---> https://forum.thesettlersonline.pl/threads/46401

    już zauważyłaś-zauważyliście, teraz jest Ok. z głównej strony trafia się w to miejsce.
    A na temat - event letni, nie wiedzieć czemu piłkarski - miał zaczynać się w połowie czerwca, 24 czerwca to nie połowa miesiąca
    alee skoro dodano precyzyjnie że będzie to ,,około'' połowy miesiąca to zmieściliście się w terminie bo to jeszcze nie lipiec
    Jednak przedłuza to o kolejny tydzień katorgę logowania, nieładnie!
    Ostatnio edytowane przez Betooniusz ; 11.06.2019 o 15:49

  3. #3
    Osadnik
    Dołączył
    26.10.2012
    Posty
    90
    Serwer
    Złota Góra
    I nie wiadomo jakie dodatkowe błędy się jeszcze pojawia. Ja bym darował sobie 24 i początek eventu wyznaczył na moment aż błędy zostaną naprawione, chociażby zamrażanie ekranu w czasie gry a nie tylko logowanie.

  4. #4
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    06.12.2015
    Posty
    25
    Serwer
    Kolonia
    Cykl wdrażania zmian macie zaiście wyśmienity. Informowanie graczy, że poprawka wdrażająca optymalizację będzie wgrana za prawie 2 tyg. świadczy o tym gdzie macie tą grę i tych graczy. Skupiacie się na nowych projektach i rzucacie tam developerów kosztem tego projektu i trzeba to jasno wszystkim oświadczyć.
    Wszelkie poprawki wpływające na optymalizację, jakość grania i ogólną poprawę funkcjonalności gry powinny być wdrożone niezwłocznie po zdiagnozowaniu błędów i zaprojektowaniu zmian. Kiedyś tak właśnie było...no ale kiedyś to była kura znosząca złote jajka.
    Co innego nowe funkcjonalności. Te możecie sobie wgrywać zgodnie z przyjętym planem czy polityką gry tak aby była jednolicie spójna z intencją.
    A tak macie na własne życzenie (ponownie zresztą) w jednym czasie wdrożenie zmian optymalizacyjnych i nowe feature'y. A jak przyjdzie godzina W - czytaj uruchomienie eventy obudzimy się z ręką z nocniku...że znowu nie poszło tak jak tego sobie byśmy życzyli.
    Kiedy ktoś pójdzie po rozum do głowy, że przez taką politykę tracicie graczy? Już dawno kierownik tego projektu powinien dostać po tyłku - bo tego nie ogarnia po prostu

  5. #5
    Osadnik
    Dołączył
    19.02.2016
    Posty
    61
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Witam.. jeśli logowanie wróci do kilku minut jak to było w lutym 2016 (opera wykrzaczyła się szybko i były cyrki ale chrome dawało długo rade) to zaklaszcze wam brawo!.. póki co w kilka minut logowanie daje rade puffin , pomijając że obsługa przez niego to mordęga i czasami wykrzacza po 30 sekundach i trzeba kliknąć reconnect.. a event przy logowaniu przez chrome ponad godzinę(o ile się da zalogować) to i tak strata czasu.. a cierpliwość hmm.. kiedyś tego uczyła ta gra i strategicznego myślenia.. a teraz nie wiem czego uczy.. ładnej pogody gdziekolwiek się udaliście gracze Settlers..

  6. #6
    Eleonora_Wielka
    A co z planami na epicką kuźnię? Podobno zostało to naprawione, ale jakoś dalej lecą z dropów plany na produkcję która jest już odblokowana na maksymalnym poziomie?

  7. #7
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    25.03.2014
    Posty
    1
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Ja od 13 godziny próbuje uruchomić grę i jak na razie jeszcze mi sie nie udało. Jeszcze chwilę poprobuje i chyba dam sobie spokój. Szkoda mi zmarnowanego dnia. Miałam starego laptopa i logowałam się parę minut a teraz szkoda gadać. Róbcie tak dalej - a sami bedziecie grać ze sobą. Moj postulat - zabrać tym waszym "developerom" światłowody. Niech pracują i grają na HSPA+ co najwyzej - to może nauczą się porządnego programowania.

  8. #8
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    5
    Serwer
    Słoneczny Gród
    witam ja wczoraj i dzis czekam od 5:50 na uruchomienie gry. Chrome nie daje rady,
    jak mam grac jak nie mam jak??
    teraz wydarzenie letnie a na co mi one jak skonczy sie zanim sie zalogouje pozdro

  9. #9
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    07.07.2015
    Posty
    24
    Serwer
    Kolonia
    Jak podrasować przeglądarki. na wszystkie systemy, żeby gra się szybciej wgrywała.

    Dla tych co się zalogować nie mogą, lub z logowaniem mają problemya szczególnie majś wifi

    ------------------------------------------------------------------------------------

    https://forum.thesettlersonline.pl/t...czas-logowania

    ------------------------------------------------------------------------------------

    Pozdrawiam

  10. #10
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    25.09.2012
    Posty
    19
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    nie wrzucajcie nowych rzeczy, skoro macie inne bledne, proste?

    piszecie o naprawieniu mgly, a zoorietowaliscie sie chociaz ze macie nastepny blad dotyczacy stacji pogody? a mianowiscie wystarczy wrzucic traskajacy mroz na samym poczatku przed odpaleniem "u stop gor" i bedzie sie tak ciagnelo przez nastepne przygody z gorskiego lancucha? wiecie o tym, czy dalej udajecie ze wszystko cacy?

    odbudujcie wizerunek u nas graczy, to pogadamy dalej

Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 4 1 2 3 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.