Odpowiedz w tym wątku
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3
Pokaż wyniki od 21 do 24 z 24

Wątek: Pierwsze informacje: Letnie Wydarzenie 2019 - Dyskusja

  1. #21
    Osadnik Awatar Nursja
    Dołączył
    20.05.2013
    Posty
    82
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez EDEK13 Zobacz posta
    Cała gra jest własnością BB,kiedy Wy to zrozumiecie?)
    owszem gra i prawa autorskie są własnoscią BB ale wszystko inne czyli materiały, surowce, elementy itd. oddano do dyspozycji graczom - czyli gracze decydują co z tymi pikselami chcą zrobić - sprzedać, oddać, skasować czy co im do głowy przyjdzie - kiedy to zrozumiesz?

  2. #22
    Osadnik
    Dołączył
    11.09.2012
    Posty
    78
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Jest jeszcze regulamin który nie koniecznie musi być zgodny z prawem. Ja nie rozumiem sensu wprowadzenia tej premii tylko dla znajomego. Na 100 % od razu będzie dostępna na aledrogo i na pewno taniej niż w grze. Zwłaszcza, że w pewnym momencie tych monet zaczyna się robić wystarczająco. Od razu przypomina mi się krótki epizod z premium. Tam też przez moment była dostępna wersja dla przyjaciela. I jakiś był powód zablokowania. A co w przypadku kupca. Patrząc jeszcze na ilość ofert Część wymian jest zablokowana dla nowych znajomych przez chyba 24 godziny. Przy tak drogim prezencie powinno tutaj też być ograniczenie. Płacimy więc za towar i czekamy 24 godziny na premię, czy też dostajemy ją od razu. Ja wolałbym, aby była tylko dla siebie na 15 dni, a nie nawet na 15+1.5.

  3. #23
    Osadnik
    Dołączył
    15.03.2012
    Posty
    136
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Do Nursja.
    Poproszę punkt regulaminu który "mówi" o tym że:"materiały,surowce,elementy itd." są własnością graczy bo ja czytałem zupełnie co innego ale może czytaliśmy nie te regulaminy bądź od czasu mojego czytania dużo się w tej kwestii zmieniło,zatem czekam na odsyłacz do tego punktu.
    Powtórzę raz jeszcze,że jedyne co jest Twoje w tej grze to czas który możesz sobie wycenić jak Ci się podoba.
    Czekam na konkrety od Ciebie

  4. #24
    Wiesiek13
    ok

Odpowiedz w tym wątku
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.