Odpowiedz w tym wątku
Strona 13 z 14 PierwszyPierwszy ... 3 11 12 13 14 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 121 do 130 z 137

Wątek: uszkodzony obszar serwera

  1. #121
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,686
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam!

    Zachęcam Cię do bycia na bieżąco z naszym forum, dodajemy aktualizacje odnośnie wystepujących problemów z logowaniem.
    Najnowszy wpis: https://forum.thesettlersonline.pl/threads/46439#2

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa
    Ostatnio edytowane przez BB_Penelopa ; 04.06.2019 o 14:07

  2. #122
    Odkrywca
    Dołączył
    29.02.2012
    Posty
    815
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez makalila Zobacz posta
    Hej Dziękuję za odpowiedź i za tłumaczenie odpowiedzi supportu. Tak, pojawia się napis, że obszar serwera uszkodzony. Dziś w dalszym ciągu konto niedostępne Napisałam do supportu po raz któryś i podałam ten numer, który tam był - i dostałam odpowiedź - że mam podać ID wiadomości .
    Pewnie zamkneli Twoj problem z tym numerem i koniec. Napisz nowego mejla bez odniesien w tytule wiadomosci, do starego nru ID wiadomosci.

    U nas w gildii to samo spotkalo nowego gracza na 17 lvlu, pare tygodni temu... I nie, to nie kwestia "obecnie wystepujacych problemow z logowaniem", ale fenomen, ktory w tej grze wystepuje od paru lat i trafia graczy, wydaje sie losowo. Skrypty nocne pewnie niektorym pomagaja, ale co pare dni wchodze na konto tej osoby i nadal ten sam komunikat i nie da sie wejsc na wyspe. Wiec albo te skrptyu sa bardzo rzadko (rzadziej niz raz na miesiac??), albo w tym przyadku nie pomogl skrypt.

    Mam nadzieje, makalila, ze u Ciebie ruszy wkrotce!

  3. #123
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    21.01.2018
    Posty
    3
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Ecch nadzieja matka głupich jak to mówią.
    Zostałam zachęcona do bycia na bieżąco z forum widzę . Ależ jestem na bieżąco- co dzień zaglądam - z supportem tez na bieżąco - co dzień piszę - tylko co to mi daje jak efektów nie ma ? Na konto wejść nie można i to nie problem z nieznikającym paskiem i nie kończącym się logowaniem - tylko z uszkodzonym obszarem serwera.

  4. #124
    Osadnik
    Dołączył
    19.04.2014
    Posty
    54
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    witam , napisz jeszcze raz nowe zgłoszenie do supportu i umieść post na fb settlers jako gość może szybciej zareagują
    pozdrawiam i szybko wracaj na grę

  5. #125
    Osadnik
    Dołączył
    13.03.2012
    Posty
    232
    Serwer
    Czarci Gaj
    Nie chce nikogo straszyć, ale były takie osoby jak dobrze pamiętam co i pół roku wracały z powodu "bad sektorów" na serwerze

  6. #126
    Osadnik
    Dołączył
    15.04.2013
    Posty
    37
    Serwer
    Złota Góra
    Witam, co jest do chl..ry z tą mgłą w Wielkiej Bitwie? Mieli naprawić, a ja dalej ją mam po ubiciu wszystkiego. Komuś też tak się zdarzyło po podobno "naprawieniu błędu"?

  7. #127
    Moderator Forum Awatar MOD_Victoria
    Dołączył
    25.02.2015
    Posty
    2,235
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Dzień dobry!

    Proszę trzymać się tematu dyskusji. Dotyczy on uszkodzonego obszaru serwera, a nie problemów z mgłą, czy innych. Ale odpowiem na Wasze pytania.


    Cytat Zamieszczone przez Witek1965 Zobacz posta
    Witam, co jest do chl..ry z tą mgłą w Wielkiej Bitwie? Mieli naprawić, a ja dalej ją mam po ubiciu wszystkiego. Komuś też tak się zdarzyło po podobno "naprawieniu błędu"?
    Kampania Górski Klan, Wyprawa#5 (problem z mgłą)
    Obecna sytuacja
    Uważamy, że zidentyfikowaliśmy główną przyczynę tego problemu. W niektórych przypadkach wartości przypisane do niektórych ukrytych pól połączonych z #5 Wyprawą (pola te nie są widoczne z punktu widzenia graczy) nie zostały poprawnie zaktualizowane. Spowodowało to, że niektóre ustawienia związane z #5 Wyprawą nie pasowały do akceptowalnych zakresów wartości (tj. Zakresów, których oczekiwała gra), co spowodowało problem z mgłą.

    Kolejne kroki?
    Dostosowaliśmy sposób, w jaki gra obsługuje wartości „poza zakresem/zasięgiem” w tym konkretnym przypadku, i dodaliśmy kilka punktów kontrolnych, aby mieć nadzieję, że całkowicie wyeliminujemy ten problem.


    Cytat Zamieszczone przez słodziak2 Zobacz posta
    Podobnie mam taki sam problem z blokadą konta . Pisanie do supportu nie daje żadnego efektu , dalej zalogowanie się na grę jest niemożliwe pasek logowania zostaje cały czas w jednym miejscu , zastanawiam się co zrobiono z tą grą . (...)
    To, że pasek ładowania się zatrzymuje, nie oznacza problemu z uszkodzonym obszarem serwera, jest to zupełnie inny problem.
    Długi czas ładowania
    Obecna sytuacja
    W dalszym ciągu staramy się znaleźć główną przyczynę długiego czasu ładowania, którego doświadczają niektórzy z Was. Mamy jednak pewne pomysły, jak poprawić ogólną sytuację, i aktywnie to badamy. Pierwszym krokiem jest dostosowanie sposobu, w jaki gra pakuje pliki. Jak niektórzy z Was zauważyli, niektóre pliki wymagane do uruchomienia gry przekraczają rozmiar 50 MB, uważamy, że niektóre przeglądarki mogą mieć trudności z obsługą dużych plików.

    Kolejne kroki?
    Aby zająć się tym tematem i miejmy nadzieję, zapobiec zablokowaniu gry podczas ładowania, postanowiliśmy wprowadzić maksymalny limit rozmiaru dla poszczególnych plików.

    Dodatkowa informacja
    W dalszym ciągu słyszymy od społeczności, że niektóre problemy z „długim czasem ładowania” można rozwiązać przełączając się na inne przeglądarki.


    O obu tych rzeczach możecie przeczytać w tym wątku. Tam też znajdują się odpowiednie odnośniki do dyskusji na ten tematy. Poprawki są już wgrane na serwer testowy.

    Proszę, aby w tym temacie wypowiadały się tylko osoby, których dotyczy problem uszkodzonego obszaru serwera (mam nadzieję, że jest ich jak najmniej).

    Dziękuję za zrozumienie
    MOD_Victoria

  8. #128
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    22.05.2014
    Posty
    6
    Serwer
    Złota Góra
    Przepraszam MOD _Victoria czy Ty czytasz to co wysyłasz? Naprawdę?

  9. #129
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    05.06.2019
    Posty
    2
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    witam
    Masz zupełną rację myślę że support nie radzi sobie z takimi problemami szkoda jedynie mojej wyspy , niczego innego mi nie żal na tej grze .

  10. #130
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    18.07.2015
    Posty
    6
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Gra odchodzi do muzeum i nie chce im się inwestować, wolą rozwijać nowości, które reklamują na swoich profilach społecznościowych. Nie łudźcie się, że odzyskacie konta bo ta gra leci już po minimalnych kosztach. MODy próbują zachować twarz choć zapewne mają głupie miny pisząc Wam odpowiedzi na zasadzie kopiuj wklej bo wiedzą, że i tak support nie jest w stanie nic z tym zrobić.

Odpowiedz w tym wątku
Strona 13 z 14 PierwszyPierwszy ... 3 11 12 13 14 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.