Odpowiedz w tym wątku
Strona 10 z 10 PierwszyPierwszy ... 8 9 10
Pokaż wyniki od 91 do 94 z 94

Wątek: uszkodzony obszar serwera

Początkujący Osadnik
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    witam
    Masz zupełną rację myślę że support nie radzi sobie z takimi problemami szkoda jedynie mojej wyspy , niczego innego mi nie żal na tej grze .

Początkujący Osadnik
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Gra odchodzi do muzeum i nie chce im się inwestować, wolą rozwijać nowości, które reklamują na swoich profilach społecznościowych. Nie łudźcie się, że odzyskacie konta bo ta gra leci już po minimalnych kosztach. MODy próbują zachować twarz choć zapewne mają głupie miny pisząc Wam odpowiedzi na zasadzie kopiuj wklej bo wiedzą, że i tak support nie jest w stanie nic z tym zrobić.

Początkujący Osadnik
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Radziła bym Ci Penelopo czytać ze zrozumieniem bo tu piszą nie o załadowaniu się gry a o braku możliwości wejścia na konto z powodu blokady z Waszej strony.

Początkujący Odkrywca
    Serwer
    Złota Góra
    i tak wlasnie bedzie wygladal event , jak poprzedni , same bledy , polowa ludzi nawet nie bedzie mogla sie zalogowac ... byle event odpala , pewnie do tego z 5 konserw doloza a na koniec napisza sora za problemy ...

Odpowiedz w tym wątku
Strona 10 z 10 PierwszyPierwszy ... 8 9 10

Uprawnienia umieszczania postów