Zobacz wyniki ankiety: Chciałbym aby Poligon i Poligon elitarny można było ulepszyć do 6 lvl.

Głosujących
21. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    14 66.67%
  • Nie

    6 28.57%
  • Obojętne

    1 4.76%
Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: ✘ Poligony

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    25.02.2015
    Posty
    208
    Serwer
    Złota Góra

    ✘ Poligony

    Cześć wszystkim,
    Wpadłem na super pomysł, żeby była fajna możliwość zrobienia z Poligonu i Elitarnego poligonu lvl up, czyli chodzi mi o to aby była możliwość ulepszenia tych budynków do lvl 6? czyli do 300% przyśpieszenia, koszty były by olbrzymie nawiasem mówiąc coś koło 500k surowców aby ulepszyć dane budynki, wiadomo nie ma nic za darmo trzeba by było troszkę pograć aby ulepszyć taki budynek, oraz była by możliwość ulepszenia go za klejnoty jak ktoś nie chce się bawić w zbieranie surowców. Wiadomo miejsce na wyspie czy archipelagu zajmują domy mieszkalne lub produkcje, to żeby niepotrzebnie kupować po 6szt tych 2 budynków, dobre by było ich ulepszenie na wyższy lvl, a wraz z ulepszeniem rosło by szybkości procentowe, z 50% na 300%. Co do kosztów ulepszenia można pisać niżej jakie surowce by były oraz jaka ilość odpowiednia, Nie do przesady. Co sądzicie na ten pomysł, ja uważam że było by to ciekawsze rozwiązanie, niż kupować poligony i zajmować sobie miejsce na wyspie.

  2. #2
    Osadnik
    Dołączył
    24.06.2012
    Posty
    79
    Serwer
    Nowa Ziemia
    chcesz żeby BB z głodu pomarło? toż to oni po to wymyślili wielosztuki, żeby Ci ich sprzedać naście, a jak już zapchasz sobie nimi miejsce to Ci opchną dodatkowych kilka wysp

  3. #3
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Albo dostaniesz upg tylko za klejnoty w ilości pozwalającej kupic kolejna sztuke

  4. #4
    Osadnik
    Dołączył
    25.02.2015
    Posty
    208
    Serwer
    Złota Góra
    No to pisze przecież, up albo za klejnoty albo za surowce, to z głodu nie umrą :P jak coś jakieś kanapki w plecaku mam jeszcze :P

  5. #5
    Osadnik
    Dołączył
    23.11.2012
    Posty
    82
    Serwer
    Złota Góra
    Wolałabym móc kupić za gwiezdne monety kolejny ... ulepszenie do 6 lvl kosztowałoby krocie
    Nie ma ludzi zdrowych, są tylko niezdiagnozowani.

  6. #6
    Odkrywca
    Dołączył
    26.03.2012
    Posty
    658
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Jak ktoś nakupił po kilka sztuk poligonów to po kiego je jeszcze ulepszać, tym bardziej że przy tych wszystkich dostępnych premiach i tak niewiele to by zmieniło w produkcji, bo koszt podniesienia wysoki, a szybkość produkcji wzrośnie o 2-5 sekund.

  7. #7
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Tarczyńca Zobacz posta
    No to pisze przecież, up albo za klejnoty albo za surowce, to z głodu nie umrą :P jak coś jakieś kanapki w plecaku mam jeszcze :P
    Chyba mnie nie zrozumiałeś. Patrząc na to co odwala BB, czyli pakowanie od groma contentu głównie za klejnoty, lub pośrednio klejnoty (w eventach) to upg byś miał WYŁĄCZNIE za klejnoty.

  8. #8
    Moderator Forum Awatar MOD_Victoria
    Dołączył
    25.02.2015
    Posty
    2,235
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Dzień dobry,

    podobnie jak w przypadku boisk, parków itd., szanse na rozbudowę poligonów i tym samym realizację tego pomysłu są raczej nikłe.

    Pozdrawiam
    MOD_Victoria

Odpowiedz w tym wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.